Ima te li potrebu za popularnoscu?

Pa ne znam, svejedno, mislim ne jurim za kamerama ali mi ne smetaju. Ali mi se chesto deshava, kad se zabuljim u neku emisiju gde prichaju o nekim ozbiljnim temama, e ima da postanem popularna i poznata samo da im dodjem i kazem koju foliranti jedni...Prodje me poshto okrenem kanal...
 
neogeo:
Ali mi se chesto deshava, kad se zabuljim u neku emisiju gde prichaju o nekim ozbiljnim temama, e ima da postanem popularna i poznata samo da im dodjem i kazem koju foliranti jedni...Prodje me poshto okrenem kanal...

To nije želja da budeš popularna već neizdrž da se raspravljaš i da objasniš ti njima neke stvari... Problem je što se sve to obično dešava u nekom TV studiju...
Inače, da je u pitanju želja da budeš popularna, prijavila bi se na onu komediju "Idol". Da li želiš da se tamo pojaviš kada vidiš tako nešto ? Sumnjam...
 
Чини ми се да је на овој теми поистовећана жеља за популарношћу са јавним наступима.

Некоме посао једноставно налаже да јавно наступа, али то не мора да значи да је он популаран нити да то ради због популарности.

Бавила сам се глумом, рецитовањем, водитељским послом...али нисам била популарна нити је то била сврха мог бављења тиме. Далеко од егзибиционизма (чак сам увек била јако стидљива)...

Данас ми никакав јавни наступ није проблем, звучим сигурно и умем да се понашам у таквим ситуацијама, мада је мала трема увек присутна...

Увек ми је жао оних екстремно популарних људи (познатих глумаца, певача...) јер немају право на свој живот, интиму...и мислим да је то превелики данак! Ја не бих била спремна на њега.
 
И да, јадне су ми и тужне емисије типа ''Све за љубав'' (одгледала 10 минута једне и довољно!) или сличне....
Неостварени људи имају потребу да се прича о њима и да буду виђени, па макар и да им се смеје народ!
 
paparazzo varijante su grozne - zamisli da živiš u toj vrsti straha da ako ti pukne čarapa ili ti ispadne tikvica iz torbe s pijace, ili nešto, osvaneš u tabloidima :? Ili odeš s kolegom na čamac na kafu....kao Bred Pit i ko ono beše.... :D Anđelina Jolly!
Doduše tako je u razvojenom svetu. Kod nas je vest kad se estradne qrve ofarbaju u plavo ili urade estetsku operaciju! :lol: A mene stvaaaarno zabole za to......8)
 
neeeee...nikako ne bih volela popularnost u velikim razmerama...svasta dobijes ali mnogo vise gubis ali to povrsni ljudi ne kapiraju ili nisu obavesteni ili ne umeju da to prepoznaju....svejedno,ja ne bih da to postanem,mozda u je ok biti popularan u drustvu...ili omiljen to nekako lepse zvuci....ja sam pre za tu varijantu.....
 
Yguana:
neeeee...nikako ne bih volela popularnost u velikim razmerama...svasta dobijes ali mnogo vise gubis ali to povrsni ljudi ne kapiraju ili nisu obavesteni ili ne umeju da to prepoznaju....svejedno,ja ne bih da to postanem,mozda u je ok biti popularan u drustvu...ili omiljen to nekako lepse zvuci....ja sam pre za tu varijantu.....

Jel to ona Yguana ili ... ?
 

Back
Top