Ima neko predlog?

JohhnyB

Početnik
Poruka
13
Prvo pozdrav svima, a onda pitanje. Smorio sam se od faksa, izlazaka, ponekad basket i teretana, pa onda opet faks, izlazak, teretana, faks, izlazak,... :eek: Jel ima neko konstruktivan predlog po pitanju hobija? Po mogucstvu grupnog (bez insinuacija molim) i pristupacnog? Narocito me zanimaju iskustva onih koji upraznjavaju te stvari.:confused:
 
Neznam dali si gledao na tv-u lika koji igra BUS-bol .Udje u bus[ bilo koji] i tokom voznje prati ostale buseve koji voze istom rutom .Ukoliko se desi da njegov bus bude obidjen od drugog , primio je ;gol; i obratno. igra traje od ulaska u bus pa do zadnje stanice. Eto ti predloga, naoruzaj se povlasticom i cuvaj se dzeparosa!
 
Umesto: fax, izlazak, teretana probaj teretana, fax, izlazak. Razbićeš monotoniju. Da ne pominjem da bi mogao da nađeš devojku il dečka zavisno na koju stranu swinguješ! :)
 
Hvala na idejama, mada sam vise ocekivao nesto tipa free climbing, muzika, aktivni projekti i sl. Doduse, ovaj predlog za bombardera nije los, ali kakav je to merak ako svojih ruku delo ne mozes da podelis sa nekim :twisted:
 
JohhnyB:
Hvala na idejama, mada sam vise ocekivao nesto tipa free climbing, muzika, aktivni projekti i sl. Doduse, ovaj predlog za bombardera nije los, ali kakav je to merak ako svojih ruku delo ne mozes da podelis sa nekim :twisted:

ako mislis na moju ideju, ja sam predlozio da napravish bombu :)

a ako ti je zao sto to niko nece da vidi - ti napravi kucicu od kartona, ispod postavi bombu pa naplacuj ljudima da gledaju "kartonski terorizam" in vivo. . .
 
dvr_liberty:
A šta ti očekuješ??????????

Ja ti ovo preporučujem:Napravi most,ne može više Gazela sama,gužve su do jaja...........

To će ti biti merak,a i svi će videti "tvojih ruku delo".............
Ok zezao sam se da mi treba publika za bombu, ne moras da pucas. A ovo za most su se ljudi vec setili i napravice ga kod ade za jedno 100 god aproksimativno.
Sto se tice plesa tu sam extremno netalentovan i mogu jedino da oteram nekog na traumatologiju, znaci idemo dalje.
 
To sa plesom stvarno nije losa varijanta.Osim ako nisi krsnije gradje :roll: Znas, mislim da je tebi u stvari dosadno.Probaj da se trenires nesto sto si ranije trenirao.Valjda nesto jesi .Ili kreni na kurs vajarstva,ili jezika.Meni je pomoglo.A i prakticno je ;)
 
JohhnyB:
Prvo pozdrav svima, a onda pitanje. Smorio sam se od faksa, izlazaka, ponekad basket i teretana, pa onda opet faks, izlazak, teretana, faks, izlazak,... :eek: Jel ima neko konstruktivan predlog po pitanju hobija? Po mogucstvu grupnog (bez insinuacija molim) i pristupacnog? Narocito me zanimaju iskustva onih koji upraznjavaju te stvari.:confused:
Uzivaj u zivotu! jesi gledao film "slatki novembar" sa kianu rivsom? e, ugledaj se
 
Drogiraj se, zaboravi na dosadnu teretanu, fakultet, obaveze... jednostavno se nalupaj dobro i pusti neka vreme leti, boljeg hobija nema, efikasnija razonoda jednostavno ne postoji... samo uzivanje.
 
Kreni na:macevanje, sviranje , , posecuj cesce bioskop , muzicke festivale, kupi psa(ako ga nemas),a ako imas setaj ga cesce, kreni na kurs jezika, savladaj kulinarske vestine, skidaj muziku sa LimeWire, citaj Politikin Zabavnik, stedi novac za putovanja, obraduj nekog, filozofiraj u slobodno vreme, upoznaj nove ljude, pocni da slusas drugaciju vrstu muzike, idi u ZOO, nauci da vozis skejt, pomazi ljudima, igraj loto...
 

Back
Top