Ima neka zenska da zna da pise romanticna pisma...

ma možda sam još pod utiskom njegovih mudrosti sa teme
https://forum.krstarica.com/threads...ateljstvo-postane-ljubav.982140/post-47669435
Muka mi je već od takvih izvinjavam se ako sam vam poremetio tok misli
Ti sebi dajes slobodu da ako se ne slazes sa necim moras to da ocrnis i zapalis, pa nije ti dobar pristup.....niko nece u krematorijum samo zato sto se tebi nije svideo...
Pisi imho , pisi svoje misljenje ne zapisavaj druge....ne budi Srbin.....

Uvek pišem preopširno,.. i ovde sam,.
ali ono što je autor pisao je toliko puta duže od mojih postova,..
i na kraju:

Ne trazim ja to , samo sam postavio pitanje, trenutno ne trazim nista....
samo pitanje,.. a one ostale opservacije,.. to da aproksimiramo?
ti si nas ubeđivao da romantike ovde i nema.
da ti sve vidiš kao kres varijante.
Zato sam prosudio da too

Ne trazim ja to , samo sam postavio pitanje, trenutno ne trazim nista....
da ja napišem neš drugo ti bi to oponirao,.. ti bi sve svakako i svakojako oponirao,..
U početku si napisao si da umeš sa rečima.. u početku
- ni to ne umeš. (a onda se ja kao brukam)

Ma hajde, , trazim nekad humor, sprdnju , ali ovde nije to slucaj..,, Zamisli...
.

:aha2::klap:
Uvek pišem preopširno,.. i ovde sam,.
ali ono što je autor pisao je toliko puta duže od mojih postova,..
i na kraju:

samo pitanje,.. a one ostale opservacije,.. to da aproksimiramo?
ti si nas ubeđivao da romantike ovde i nema.
da ti sve vidiš kao kres varijante.
Zato sam prosudio da too

da ja napišem neš drugo ti bi to oponirao,.. ti bi sve svakako i svakojako oponirao,..
U početku si napisao si da umeš sa rečima.. u početku
- ni to ne umeš. (a onda se ja kao brukam)

.
Pun je kontradiktornosti
Njemu je to svejedno dok je na nečijoj nogavici :mrgreen:

Po toj logici vi ste svi teske lozaje....lako vas je napaliti...
Ali to su net niske fore, razbucati drustvo radi licne pobede, ili prestiza, posto ne vidim tu neku pobedu.....prestiz je bolja rec...

Ima tu jedna dobra poslovica ali ce vas mozda naljutiti , klin se klinom izbija ali ostaju ogromne rupe...
mda , ovo mi je preokupacija mesto bitisanja i življenja :rotf:
mali veseljače

Po toj logici vi ste svi teske lozaje....lako vas je napaliti...
Ali to su net niske fore, razbucati drustvo radi licne pobede, ili prestiza, posto ne vidim tu neku pobedu.....prestiz je bolja rec...

Ima tu jedna dobra poslovica ali ce vas mozda naljutiti , klin se klinom izbija ali ostaju ogromne rupe...
huuuhhh,..

izvini,.. fini si izuzetno si drag čovek,.. ja sam kriv što si me naložio,..
sve si u pravu,..
-----------------------------------------------------
a trebao sam da te pustim,.. pa bi društvo ostalo ?
pa eto ti,.. puštam te,..
ja imam ovde neko društvo, ali umem i sam sebi biti društvo ( znam loše, ali ima kada prija).. a tebi je to bitno jer si u depresiji,.. potraži pomoć i biće ok.

Jeste , a mogla je da bude tako duhovita i simpatična tema zahvaljujuči uvodnim postovima . @Danik je širom otvorila vrata humoru i dobrom raspoloženju , ali uvek se nadje neki.....
Znači ništa od romantike :aha:
A taman sam htela da se raspucam,
da golim rukama obojim hram tvoje duše,
bojama ubranim sa mirisnih polja tog rascvetalog svetilišta tvog uma ...
Pih...
Dobro, nekom drugom prilikom možda...

Koja si ti gnjidica :fdlan:
Polako , isplivaće sva boleština iz tebe
treba izbegavati takve teške reči,.. jer vidiš, nije ti uzvratio,..
ja se tada osetim bljutavo,.. kada povredim nekoga a on mi ne uzvrati,..
Inače depresivnost i depresija nisu isto,.. a ja se sećam autora tema od pre 6/7 godina,.. Iznenađen sam bio promenom, koju sam zapazio u povratku..
Puno toga se u ljudima događalo za poslednjih 7 godina. Malo lepog.

Poslednja izmena:
treba izbegavati takve teške reči,.. jer vidiš, nije ti uzvratio,..
ja se tada osetim bljutavo,.. kada povredim nekoga a on mi ne uzvrati,..
Inače depresivnost i depresija nisu isto,.. a ja se sećam autora tema od pre 6/7 godina,.. Iznenađen sam bio promenom, koju sam zapazio u povratku..
Puno toga se u ljudima događalo za poslednjih 7 godina. Malo lepog.
Pa okruzenje se promenilo, ljudi postali tuplji, a ti bi isti kvalitet oko takvih umova....pa ne ide to tako , mora da postoji kulturno okruzenje za kreativni i slobodan um, a toga nema na forumu ni za lek....

mogla bih ali mislim da mi se svako takvo ponašanje obilo o glavu. nisu možda bila prava pisana pisma, ali sve što je ličilo i imalo tu neku crtu, više sam se posle pitala da l sam normalna. mislim da žene treba da treniraju nešto i da će tako bolje proći. romantična pisma nikom ne trebaju, možda ako su te žene pre toga trenirale. mada neću trenirati bar još neko vreme

znači apsolutno ne pisati romantična pisma. takođe ne kapiram sad ovo:

zar nije da žene treba da ne budu inicijatori. znači da bi ona tebi napisala romantično pismo mora _tačno_ da ubode tvoje raspoloženje, misao i želju. možda ako tip počne prvi i više se ogoljava - kao pisma Džemsa Džojsa i njegove Nore (pisma Nori). a inače ne znam. možda ko voli neke nedostižne ženske?

- pisma Nori su samo njegova pisma njoj, ako se sećam, tj izvukao je svoja pisma iz prepiske. oni se vole ali je ona suzdržanija i bavi se ženskim poslovima. eto tako možda može

Verujem da je mašta jača od znanja.
Da je legenda moćnija od istorije.
Da su snovi snažniji od činjenica.
Da nada uvek pobeđuje iskustvo.
Da je smeh jedini lek za tugu.
I verujem da je ljubav jača od smrti
.

Robert Fulgam
Pametno ali...

Znanje stvara maštu, ne možeš maštati ako nemaš osnovno znanje za novo znanje(maštu)...

Legenda je isto što i istorija, pod uslovom da se istoričari dogovore šta je mit a šta dokazana prošlost. Legenda se ne izučava i slepo joj se daje pažnja, istorija se izučava i sva pažnja joj se daje, od onih koji zapisuju do onih koji uče iz iste...

Snovi nisu činjenice. Snovi se isto dešavaju iz onog što prihvatiš i naknadno podsvesno i svesno misliš da si sam snivao i postigao, ali ni to nije tako. Sve je usko povezano. Ti samo ideš stazom... Nekad si svestan, nekad budan i svestan, nekad spavas, a nekad nesvestan te staze činjenice i snova...

Nada je očekivanje, a iskustvo je dočekivanje. Sve je stvar da li si realista ili optimista. Pesimista se ne nada nego dočekuje očekivanje.

Tuzi je lek pre svega vreme i razumevanje iste, smeh je beg od te tuge, iako jeste radost i ostvarivanje trenutka zadovoljstva dok si u tužnoj fazi preživljavanja sopstvenih životnih prilika.

Smrt. Nema jače. Nema te više. Ma koliko da su te voleli. I njih čeka smrt. Efikasnost 100.00% a ljubav je, svakakva, i vrlo često neefikasna(roditeljska, tematska, ideološka, prijateljska, ljubavnička, platonska,...)

Romantika
...
Žene igraju kriket.

Poslednja izmena:

Back