ima li sanse?

ciara123

Početnik
Poruka
5
Moj dragi je prestao da prica o planovima za zajednicku buducnost..ranije je je govorio da jedva ceka da zavrsim studije pa da se uzmemo,kako ja privodim kraju on vise i ne spominje.Da li se predomislio i da li je u pitanju neka treca osoba u vezi?
 
Niko to ne može da ti odgovori sem njega. Kako misliš da osobe sa foruma koje ne znaju ni tebe ni tvog dragog mogu da znaju odgovor?
Pitaj, kao što si i nas. Nemaš šta da izgubiš. (eventualno dečka koji neće da te ženi, al to je dobro, kako god da okreneš).
 
Ček' bre, ista autorka je i na ozbiljnom delu postavila temu o pomirenju s bivšim. Sad mi nije jasno, da li su u pitanju isti momci :rumenko: ili trenutna interpretacija situacije -čas mi je bivši s kojim hoću da se pomirim, čas je dragi koji ne spominje zajedničku budućnost... :think:
A možda se radi o drugarici. Pojma nemam.
 
Iako si u duzoj vezi ne bi trebalo da postavljas pitanja, a narocito ne treba da pokazujes ljubomoru. Ma koliko ti je stalo do partnera uvek treba da imas u vidu da, kako ti mozes da se predomislis i on ima pravo na to. Sve dok ne pocnete da delite zivot i planove do tada svako moze da se predomisli i uvek je to bolje da se desi pre nego kasnije kada jedno u toj vezi zaspi To ne znaci da treba da pravis planove za svaki slucaj nego znaci da se prilagodjavas i da trazis prilagodjavanje partnera trenutnim osecanjima tako se najbolje stigne do opredeljenja koje i dalje ne znaci opustanje u vezi nego osluskivanje sve dok veza ne bude dovoljno stabilna da se spontano pogase pojedini refleksi.
 
ooo schatje mi amor...nema te kao guma za tenk...tuzna su mi jutra bez nasheg skajpelisanja... :hahaha:

pa samo tako nastavi da je spopadaš pa će je ima...:/

bravo Dee...stani mi i ti na muku...
umesto da mi pomognesh...ti josh so na ranu... :mrgreen:

:rumenko:

...aj dobro...sad će aj se dopisuj s njim na skajpetu...

ma nemoj to ***...sad ispada kao da ja ne smem da je pitam da se skajpelishemo... :lol:
ajde,odstupi...i pusti mene...ja cu dalje sam nastaviti... :hahaha:


:ceka:
 
Moj dragi je prestao da prica o planovima za zajednicku buducnost..ranije je je govorio da jedva ceka da zavrsim studije pa da se uzmemo,kako ja privodim kraju on vise i ne spominje.Da li se predomislio i da li je u pitanju neka treca osoba u vezi?

lmao

zar ne bi trebala o tome s dragim da prichash
ili ono prvo da proverish s forumashima

rofl
 
Moj dragi je prestao da prica o planovima za zajednicku buducnost..ranije je je govorio da jedva ceka da zavrsim studije pa da se uzmemo,kako ja privodim kraju on vise i ne spominje.Da li se predomislio i da li je u pitanju neka treca osoba u vezi?

verovatno je neka tvoja ranija reakcija na tu temu bila takva da se on sada malo povukao. mozda nesto krivo spojeno, pomislio da te smara, greskom.
znas kaki su oni klimavi i kukavice, uk*****ju se u sekundi i uvuku u kucicu ko kornjace, siroti. sve im treba neka podrska, sve i svasta. sta da ti pricam, da su kao mi svet bi bio mnogo jednostavniji;)
 
Niko to ne može da ti odgovori sem njega. Kako misliš da osobe sa foruma koje ne znaju ni tebe ni tvog dragog mogu da znaju odgovor?
Pitaj, kao što si i nas. Nemaš šta da izgubiš. (eventualno dečka koji neće da te ženi, al to je dobro, kako god da okreneš).

Upravo tako
pa ti počni da šalješ pozivnice za svadbu, a ako pita šta to radiš, reci - pa rekao si da čekamo da završim faks, i eto sad :lol:

:klap::klap::klap: :zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 

Back
Top