Quantcast

ima li ovo smisla ???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Christina Bg 92

Ističe se
Poruka
2.139
dakle,shta mislite o ovim privodjenjima dzajitja,cvetkovitja i drugih fudbalskih struchnjaka....:shock:
evo,odmah da odg.-mislim da treba srediti situaciju,ali da nije u redu da ih privode kao najvetje kriminalce...mislim,ipak su do pred dva dana svi prichali o dzajitju sve naj,naj....

Powerslave

Primećen član
Poruka
724
dakle,shta mislite o ovim privodjenjima dzajitja,cvetkovitja i drugih fudbalskih struchnjaka....:shock:
evo,odmah da odg.-mislim da treba srediti situaciju,ali da nije u redu da ih privode kao najvetje kriminalce...mislim,ipak su do pred dva dana svi prichali o dzajitju sve naj,naj....
Pazi, lisice se stavljaju mnooooogo manjim kriminalcima od Dzaje i Cveleta. Lisice se stavljaju i nekom jadniku koji ukrade televizor, a da nestave lisice okorelim kriminalcima koji ukradu 5 miliona eura i falsifikatorima raznoraznih dokumenata. Ko je tebi veci kriminalac, neko ko obija stanove ili neko ko ukrade 5 milki i bavi se falsifikovanjem? Nego oni su uhapseni samo zbog ugovora sa Drulicem, a prodali su za 11-12 godina sigurno 50-60 igraca.

Grooyan

Aktivan član
Poruka
1.828
Mislim da fale Zeka,Bjeka,Curkovic,Miljanic,Ceca,..Terza..itd.
Ali polako.
Ko shto rekoshe svi...hapsi milicijo!...itd.
Pa ti bi celokupnu organizaciju oterao u zatvor?? :) Mozemo i igrace jednog po jednog da pocnemo da hapsimo:) Nije mi jasno zasto su Dzajica uhapsili bas sad kad je dosao na funkciju... NIsu mogli ranije to da urade?

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.077
Pa nego shta nego treba celu fudbalsku organizaciju u zatvor kad su sve krimos do krimosa.
Zato nam je fudbal i nacionalna sramota.
Dzajic je lopov i treba da trune u zatvoru a sa njim i svi ostali od Terze do deda Miljana.
Treba pocheti od 0.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.