Zoroastar
Domaćin
- Poruka
- 3.783
Када слушам опозицију испада како ће одмах после избора да се боље живи. Предлажем да променимо Устав и да правимо изборе сваких шест месеци, јер ако сваки избори донесу бољи живот, хајде да бирамо сваки дан. Нико нема тапију на незадовољне бираче. Не знам скоро никога ко је у Србији задовољан. Али незадовољни не гласају само за опозиционе странке, већ и за ДС, неки за СПС, Г 17... И ја сам незадовољан што у Београду не можемо брже да уђемо у метро-пројекат, што немамо пара да уводимо канализацију у свим деловима града. Београђани кажу, погледајте паркове, распао се асфалт и мајке са колицима не могу да прођу. (Ђилас)
http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Opozicija-nema-tapiju-na-nezadovoljne-birace.sr.html
Ђилас, дакле, не пушта могућност да ће незадовољни ствари можда решавати мимо свих које је побројао.
Са друге стране, СНС цео свој предизборни маркетинг и наду у освајање власти заснива управо на уврењу да има тапију на незадовољне бираче.
Па тако ни партија испосника Томе не пушта могућност да ће ти незадовољни кренути тамо где се нико од актуелних политичара не нада.
Уосталом, шта би друго и мислили они који да мисле не би били то што су?
http://www.politika.rs/rubrike/Politika/Opozicija-nema-tapiju-na-nezadovoljne-birace.sr.html
Ђилас, дакле, не пушта могућност да ће незадовољни ствари можда решавати мимо свих које је побројао.
Са друге стране, СНС цео свој предизборни маркетинг и наду у освајање власти заснива управо на уврењу да има тапију на незадовољне бираче.
Па тако ни партија испосника Томе не пушта могућност да ће ти незадовољни кренути тамо где се нико од актуелних политичара не нада.
Уосталом, шта би друго и мислили они који да мисле не би били то што су?