Ima li neke promene

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
REalno gledano, uglawnom pitanje je za ljude koji nisu stranacki vojnici, onako casualno kako wam se cini, was kraj, ljudi oko was, pogoraslo se pobolsalo? Deca kako wam se cine nowa? Neki opsti utisak u poredjenju recimo pre 10 godina, i pre 20.
 
REalno gledano, uglawnom pitanje je za ljude koji nisu stranacki vojnici, onako casualno kako wam se cini, was kraj, ljudi oko was, pogoraslo se pobolsalo? Deca kako wam se cine nowa? Neki opsti utisak u poredjenju recimo pre 10 godina, i pre 20.


Pogorsalo se...
Deca - isto, uvek ima vaspitanih i nevaspitanih.
Ali su zato njihovi roditelji uglavnom neuroticni i nevaspitani.
 
Pa nije nowa, stara je...

Jos si ti decko mlad i zelen, osisaj kosu, obrijaj se...

Nego, ustaj protiw debelih i ruznih zena!

Tek tada tjemo da te sledimo!;)

omg ne owa je nowa, owa skroz lewo! (:
Danas sam je postawio :D
I ne dobra je owa kositza owako, emo ^_^
A kupio sam i sketerke pa malo menam izgled,doduse nawerowatnije netete to wdieti jer idem uskoro :D
Nego na temu !
 
REalno gledano, uglawnom pitanje je za ljude koji nisu stranacki vojnici, onako casualno kako wam se cini, was kraj, ljudi oko was, pogoraslo se pobolsalo? Deca kako wam se cine nowa? Neki opsti utisak u poredjenju recimo pre 10 godina, i pre 20.

trenutno se zivi na najvisem mogucem nivou, predstoje sve tezi i tezi dani za srbiju. Ono sto se gradilo 45 godina, ovih zadnjih 9 je prodato, od toga se zivelo,vise nema sta da se proda, i sad ce da bude sve gore.
 
trenutno se zivi na najvisem mogucem nivou, predstoje sve tezi i tezi dani za srbiju. Ono sto se gradilo 45 godina, ovih zadnjih 9 je prodato, od toga se zivelo,vise nema sta da se proda, i sad ce da bude sve gore.
Док се продавало и док је имало пара (најлакше је продати-туђе) цветала је 'демократија'
А кад се све продало, када нема више, 'демократија' нам полако вене
 
Док се продавало и док је имало пара (најлакше је продати-туђе) цветала је 'демократија'
А кад се све продало, када нема више, 'демократија' нам полако вене

isto se nama desava sto se desavalo u juznoj americi pre 20godina, totalno su osiromasili i pokrali zemlje...
onda su na vlast dosli bukvalno razbojnici,i izvrsili NACIONALIZACIJU i proterali sve multinacionalne kompanije,i razne biznismene (venecuela,bolivija....)
e ali oni su u tom procesu imali ledja... i hrabrosti. Jel malo je falilo da i tamo dodje do neke vrste vojne akcije od strane amerike,jer ogromna sredstva su oni odatle sisali,a sada im je to preseceno.
 
trenutno se zivi na najvisem mogucem nivou, predstoje sve tezi i tezi dani za srbiju. Ono sto se gradilo 45 godina, ovih zadnjih 9 je prodato, od toga se zivelo,vise nema sta da se proda, i sad ce da bude sve gore.
И то се продало испод цене не питајући никог, само што пре да се уради да се не би неко досетио .
 
Evo ja sam stranacki neopredeljen i moje vidjenje je sledece - U vreme pre 5.oktobra se zivelo stisnuto i pomalo represivno. Standard je bio nizi... Posle 5.oktobra zemlja se zaduzila duplo, privatizacija je odradjena aljkavo, privreda u kolapsu a skolstvo sve losije. Dokle je djindjic bio ziv dotle je jos i bilo neke nade ali sad je stvar izmakla kontroli... Tajkuni upravljaju Srbijom, nismo mnogo blize EU nego sto smo bili jer se jos i oko viza natezemo, standarde je jaci za onog ko radi ali zato je nezaposlenost mnogo veca. Mislim da je svaka budala mogla da uradi posteniju i bolju privatizaciju, imamo ministe koji rade za tajkune koji su se obogatili pre 2000te tako da su samo kape promenjene i poneki metodi ali je rezultat isti. Sve u svemu da sam sve ovo znao nikad ne bih bio ni na jednom mitingu te 2000te!
 

Back
Top