• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Ima li neka situacija kada vam se posebno sexa?

Richard III

Domaćin
Poruka
3.362
Nema konkretne situacije, ali postoje ti dani u mesecu kad mi naročito dodje, uhvati me neka seksualna groznica, svakakve ludačke prljavštine padaju na um. Kad sam bio tinejdžer to je bilo svakodnevno, sad baš i ne, valjda sam se smorio malo, šta li... naročito me nekad uhvati neko raspoloženje gde ne bih znao za granice, samo da se ide što dublje u sve gore i perverznije varijante seksa. To je valjda neka želja za potpunim oslobadjanjem od konvencija, šta li... kao sa maštanjem o nekom nasilju nad drugima, kapiram da svi to imamo, ali čovek se pita - okej, imam ovaj koliko-toliko uredjen i predvidiv život, sve se odvija po nekoj logici sistemskoj, ali šta kad bih samo bez ikakvog razloga odlučio da to prekinem i napravim težak haos. Ljudi su generalno prilično izdresirani, ko zna šta nam sve prodje kroz glavu, a nikad ne realizujemo jer nas ograničava faktor novca, vremena, obaveze, naravno država i zakon koji uništava ljudske nagone da bismo 'živeli u zajednici'. Tako i sa seksom, nekad ti dodje da predješ sve granice...

Human nature is smothered out by society, job, and work and school. Instincts are deleted by laws. - Eric Harris

Society tries to make everyone act the same by burying all human nature and instincts. That’s what schools, laws, jobs, and parents do . . . the few who stick to their natural instincts are casted out as psychos or lunatics or strangers or just plain different. Crazy, strange, weird, wild, these words are not bad or degrading. If humans were let to live how we would naturally, it would be chaos and anarchy and the human race wouldn’t probably last... - Eric Harris

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.