Quantcast

IMA LI KOGA IZ PECI I OKOLINE (' 79 I STARIJE)

vmax

Primećen član
Poruka
649
i koji su tvoji utisci o peci sada.
nemam pojma sta da kazem...postalo je kao selo varos...sva su mesta spojena od prizrena do peci treba ti 2-3 sata puta autom koliko gusto kao da si u nekim azijskim africkim gradovima....a isto toliko i iz mitrovice do peci
iz pr do peci
pozdrav svim pecankama i iz okoline koje tu zive i zivele pre..od pecanca
pristevca.. pozdrav za ekonomsku srednju gen 77-78-79-80

alexandra 8

Zainteresovan član
Poruka
328
evo me iza stadiona pozdravljam sve srednja ekonomska
:confused:Sada da predjemo na maternji.....vazi li generacijo......Ti si dakle jos uvjek u Peci, gdje tacno iza stadiona, ili u Gorazdevac, receno mi je da.. pravoslavaca ima samo u Gorazdevcu, jeli to tacno ili.... u odnosu na PR, i KM.malo.....ali....Pozivaju me da dodjem u posjetu, gdje cu kod koga.... kuca srusena, podjelili imanja....uzas?! Neznam kako je sa grobljem u B.Polje jer tamo su moji svi sahranjeni,i jako me zanima. Pisi mi makar nesto.Hvala!:hvala:

vmax

Primećen član
Poruka
649
verujim da nisam nesto po gradu izlazio vise se krecem relacija pec - pristina...
mogu ti reci da sam bio pozvan kod prijatelja na rucak drzi restoran kod fabrike zastave gde se ono delovi radili e iza je imao i ranije restoran..ali su ga sad renovirali od a do sh....hrana je bila extra...gde si ti sad u cg

*mikica*

Zainteresovan član
Poruka
160
Mikica odakle si tacno iz Peci?, procitala sam da si napisala da si 20 kim. udaljena od Vitomirice pa ako nije tajna reci odakle si tacno.Pozdrav za tebe i za sve iz Peci, Djakovice, Decana naravno i za sve Srbe iz drugih gradova i mesta sa prostora Kosova i Metohije.

Mozda sam dala pogresnu procenu napisavsi da sam 20km od Peci, ne nisam iz Vitomirice, ja sam iz Istoka.

HVALA SVIMA NA JAVLJANJU I VELIKI, VELIKI NAJVECI POZDRAV ZA SVE ZEMLJAKE.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.