ima li kajanja....

...mi jednom...cak i za lose smatram da postoji razlog zasto su trebali da se dese...mozda ne bih znala koliko mi je dobar sada da nisam osetila losiji...
...sve u svemu ...u svim stvarima polazim od ideje da ako je nesto je nesto lose postoji razlog zasto se to desava...i da na kraju krajeva mogu izvuci dobro iskustvo iz te situacije...
 
Nema j posle k sem u azbuci. Tako smo pricali kad smo bili mali.

Zasto? Pa recimo pijana si ili sta vec i nisi ga dobro ni pogledala, a vec u krevetu. Sex ocajan, ujutru se probudis mamurna a ono neki debil i ti brze bolje bezis, ali brzo ga zaboravljas jer ga nisi ni zapamtila, a ni ime. A jos gore ako nekako dodje do tvog telefona, pa te jos i zove.

Eto jedan razlog.
 
Heh jako dobro pitanje... tesko je sve te pluseve i minuseve... sve te lepe i ruzne stvari staviti na vagu...
Mislim da je samo jednom bio slucaj da mi je bilo pametnije i bolje da nisam... mada mi je i sa njom bilo super... al eto... na tasu je tesko proceniti stvari... Zasto? Zato sto me proganjala i godinu dana posle i raznorazne gluposti mi priredjivala... pa sam se stvarno vise puta zapitao jel to sve vredelo toliko... U svim ostalim slucajevima uopste mi se ne javljaju takva pitanja...
 
neogeo:
Nema j posle k sem u azbuci. Tako smo pricali kad smo bili mali.

Zasto? Pa recimo pijana si ili sta vec i nisi ga dobro ni pogledala, a vec u krevetu. Sex ocajan, ujutru se probudis mamurna a ono neki debil i ti brze bolje bezis, ali brzo ga zaboravljas jer ga nisi ni zapamtila, a ni ime. A jos gore ako nekako dodje do tvog telefona, pa te jos i zove.

Eto jedan razlog.

...hm...zanimljivo ...nije mi pala na pamet ta mogucnost...jer se kontrolisem u svim situacijama..i nisam nikada dozvolila da mi se tako nesto desi...
 
frozen1982.:
Izvinjavam se.
Ako nesto uradis ili ne uradis u bilo cemu u zivotu.....kajanje posle toga je beskorisno jer nista ne menja.


...slazem se sa tobom potpuno ...cemu osvrtanje na proslost...proslo ...gotovo...znas da se nikada nece ponoviti ako je bilo lose...
...a sa druge strane treba razmisljati o posledicama pre nego sto napravis sr*anje...
 
jastuk:
@ Bliss
kad kazem kajanje, ne mislim da se ubijas od krivice....nego samo da posle prodjes kroz to neko kratko razmisljanje tipa - "sta mi je ovo trebalo "....i trazenje tih razloga....

...ne znam stvarno...obicno se ne osvrcem za situacijama...sad trenutno ne mogu da se setim ni jedne zbog koje bih se pokajala...jednostavno kad je u pitanju sex...imam ga kad osecam da zelim nekoga a ne sex radi sexa....zato ne priznajem kajanje ...barem ne u mom sistemu...ali prihvatam tudje misljenje naravno...svako ima svoje...
 
Pa ne znam dal da ti odgovori a da ne shvatis kao chet.....
Ne reskiram,ja igram na sigurno.Ako ima rizika to samo znaci da ti mali mozak govori da netje na dobro da ispadne.....intuicija je bitch.Evo,suzavam.....i u sexu kad nesto uradim znam iz kojih razloga sam to uradio,jedino zbog cega mogu da se kajem je losa procena.....ali to je moja krivica i nedostatak a veoma retko mi se desi da se prevarim u proceni.
 

Back
Top