Quantcast

ima li josh nade?

Lucky Luck

Aktivan član
Poruka
1.251
Danas sretnem jednu ribu, tako ...super, visoka, zgodna, lepa, dugachku crnu kosu, gord pogled, grudi, noge, dupe, sve u savrshenoj proporciji, a shta me naj vishe zainteresovalo su njene ruke. Imala je prilichno krupne shake za jednu devojku, znach ne one tanke elegantne vretenaste prstice neho bash onako povece . I one su me toliko fascinirale da sam svo vreme buljio u njene shake. 'el to normalno il' da se zabrinem? Mozda zna neko neku vezu izmedju erotike i shaka, al' ne u fazonu "mrzim kad' gricka nokte" ili slichne varijante.

Neva

Poznat
Poruka
7.345
Nemoj da se sekiras! Ja sam imala slicnu boljku. Naisao je period kad sam upoznavala muskarce sa extremno velikim stopalima, i to je bio glavni razlog da ih ja vise ne vidim! Ne znam zasto, valjda da me ne bi gazili!

Lucky Luck

Aktivan član
Poruka
1.251
Neva:
Nemoj da se sekiras! Ja sam imala slicnu boljku. Naisao je period kad sam upoznavala muskarce sa extremno velikim stopalima, i to je bio glavni razlog da ih ja vise ne vidim! Ne znam zasto, valjda da me ne bi gazili!
Po ovo moje sa velikim shakama je sitnica u poredjenju sa tobom. To bre spada u fetishe!

gost 47277

Domaćin
Poruka
3.038
ima li jos nade???
hm...pa znas ono ''Nada umire poslednja!''

nego a sta tebe ustvari interesuje - ko bre zna sta se tebi odvijalo u tvojoj glavi dok si gledao njene sake!! :D :D :D
sta vise ne bi ti palo na pamet ovo da pitas da ti se to NIJE odvijalo u tvojim malim poganim mislima :D :D :D - malo se zezam... ali ovo predstavlja enigmu... ozbiljno - na sta si ti mislio dok si gledao njene sake, na sta su te podsetile, asocirale????

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
E ako ispada da neko nekog nece zbog velikih saka... mene onda nijedna ne bi htela... :-( :lol:

Mislim da to nije do velicine sake nego do oblika sake... Neki ljudi imaju lepe pravilne sake... a neki sve neke krive prste i ostalo...

A meni je bas slatko kad onako stavimo saku o saku... pa njena delije tako malo... :-)

I

iluzionista

Gost
Neva:
Meni je to bilo jako odbojno, a iz kog razloga pojma nemam !
Mozda ono, nosi patike br.45, a smrde za 50!
Ccc... A ja mislio ti fina devojka. :lol:

hehe Šala. :P

Mene kod devojke mogu da odbiju ogromna ala kremenko stopala. Volim malecna nežna stopala...

Ali nisam znao da tako nešto kod muškarca može da odbije devojčice... Mada ima nas raznih... ;)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.