Има ли граница? Запад нe одустајe од суманутих захтeва да Србија изгуби нeзависност и да јој сe здроби кичма!

Darth Vader

Elita
Poruka
21.299
Izolacija od zapada i komsija bi znacila da nema gotovo nicega i da drzava tone u propast, al ti to ne razumes....Mozda doduse tebe briga, ako imas jedino sebe....
A šta to treba da on razume?
Izolacija od Zapada štetna??????
Šta je nama Zapad dobro učinio?
Od komšija?
Kojih?
Hahahahahah
Ajde beži.

kiriku1

Iskusan
Poruka
6.576
Šta je to izolacija? Odbijanje najgorih ultimatuma? Odbijanje priznanja dela teritorije? spisak je od pet strana mrzi me da kucam.
I na kraju, figurativno, skini gaće i naguzi se. Ti sinko skini gaće
Glup si decko... Tebi ce poturiti svet u kome ces ponosno odbiti da sluzis nepostojecim ultimatumima, ali ce tvoje drustvo i tvoji potomci u nepravednom drustvu ljubiti dupe tvog zemljaka za koru hleba...Takvom zemljaku ste ti i takvi borci protiv svetskih nepravdi potrebni...

jolemisa

Elita
Poruka
19.547
Ма они уопште нису били савршени, нити такви постоје, нити то треба очекивати од било кога !
Али да су испуњавали наше жеље бар 80% - то гарантујем.

А посао владара и јесте да је добар читач народног хтења и његов спроводилац ...
Poruka je automatski spojena:

Како је код вас у Хр, ае што је бу и уши заврћу,
него терају и да скичите ???
:hahaha::hahaha::hahaha:
Koje zerle.Unistili nas sankcijama.Unistili na plate,da nismo mogli da prezivimo i nedelju dana.Kupovali sijalice i deterdzent iz rumunije.Sijalice,koje su posle nekoliko dana rada eksplodirale,a deterdzent,kao da je bio gips.Posle malo dali cica Avramu da vodi finansije,pa kad su videli da je narodu bolje,oni ga sklonise.Gde je tu dobro citanje narodnog htenja.Bolelo njega za narod.

hirajgoagain

Zaslužan član
Poruka
127.231
Glup si decko... Tebi ce poturiti svet u kome ces ponosno odbiti da sluzis nepostojecim ultimatumima, ali ce tvoje drustvo i tvoji potomci u nepravednom drustvu ljubiti dupe tvog zemljaka za koru hleba...Takvom zemljaku ste ti i takvi borci protiv svetskih nepravdi potrebni...

izgleda da to ljubljenje du.peta ne gine gde god da se javiš

jolemisa

Elita
Poruka
19.547
Zapad nece prestati da nas pritiska ni kada bi priznali Kosovo i metohiju.Zato ne treba sa tim trulezom ni imati ikakva posla.Bilo ko da bude na vlasti mora da raspise referendum o ulasku u EU i 70% naraoda nece hteti sa njima.

Slavan

Domaćin
Poruka
4.141
Kao i Milosevic."Srbija se saginjati nece".
Милошевић је био представник већинског дела Србије, доказано на изборима !
Zato se on ,a pogotovo Mira pokakili na sve nas.
Ма они уопште нису били савршени, нити такви постоје, нити то треба очекивати од било кога !
Али да су испуњавали наше жеље бар 80% - то гарантујем.

А посао владара и јесте да је добар читач народног хтења и његов спроводилац ...
Господин друг председник
fetch

cronnin

Poznat
Moderator
Poruka
9.909
Zapad niti preti niti pritiska.... Mi od zapada zivimo i svaki njihov uslov za nastavak takvog naseg parazitskig zivota ovde se pretstavlja kao pritisak ili pretnja...Ne treba nama zapad nista da uzme da bi se mi osecali kaznjeno, oni ce samo smanjiti saradnju sa nama ili prestati da saradjuju sto je njihovo puno pravo, a mi cemo to videti kao nekakvu svetsku nepravdu....

Није то баш тако једноставно. Не можеш ти да опколиш комшију са свих страна, а онда са "пуним правом" престанеш да сарађујеш. Затвориш му пролаз воде и струје преко свог имања. Забраниш му пролаз пешке или возилима. Ако се и пребаци балоном до села, договориш се са власником пиљаре да му не продају производе, што је исто његово "пуно право". Итд...

То је очигледан терор, дискриминација и злостављање, а у случају целог народа постаје геноцидна намера.

БелиВук

Aktivan član
Poruka
1.201
Zapad niti preti niti pritiska.... Mi od zapada zivimo i svaki njihov uslov za nastavak takvog naseg parazitskig zivota ovde se pretstavlja kao pritisak ili pretnja...Ne treba nama zapad nista da uzme da bi se mi osecali kaznjeno, oni ce samo smanjiti saradnju sa nama ili prestati da saradjuju sto je njihovo puno pravo, a mi cemo to videti kao nekakvu svetsku nepravdu....
"Само" наоружавају шиптаре и потурице, и подржавају да се Срби на Косову третирају као робови са којима могу шиптари да раде шта хоће некажњено. Ми од запада не живимо.

GeorgeV

Buduća legenda
Poruka
28.201

I prete, i pritiskaju...samo to ne rade uvek otvoreno...jer nema potrebe.

Pošto su oni potpuno svesni da čak i mi znamo osnove geografije.

A to je fakat da Srbija nije na putu od Moskve do Vladivostoka, već na putu od Berlina ka Istambulu.

kiriku1

Iskusan
Poruka
6.576
I prete, i pritiskaju...samo to ne rade uvek otvoreno...jer nema potrebe.

Pošto su oni potpuno svesni da čak i mi znamo osnove geografije.

A to je fakat da Srbija nije na putu od Moskve do Vladivostoka, već na putu od Berlina ka Istambulu.
Njihovo je puno pravo da uvode sankcije, kao sto je nase pravo da ih ne uvodimo...To znaci prekid odnosa sa nama ili smanjivanje tih odnosa... To je normalan tok stvari i ne vidim kakav je ro pritisak za nas i mi cemo taman dobiti oni sto vecina ljudi kod nas zeli, a to su smanjeni odnosi sa tim "zlom"... Ne mozemo to nazvati nekakvim njihovim pritiscima.... Samo jednostavno neve vise da se "druze sa nama", jer lazemo.... Imamo mi svoje drugove....

GeorgeV

Buduća legenda
Poruka
28.201
Njihovo je puno pravo da uvode sankcije, kao sto je nase pravo da ih ne uvodimo...To znaci prekid odnosa sa nama ili smanjivanje tih odnosa... To je normalan tok stvari i ne vidim kakav je ro pritisak za nas i mi cemo taman dobiti oni sto vecina ljudi kod nas zeli, a to su smanjeni odnosi sa tim "zlom"... Ne mozemo to nazvati nekakvim njihovim pritiscima.... Samo jednostavno neve vise da se "druze sa nama", jer lazemo.... Imamo mi svoje drugove....

Pa zato je Predsednik i rekao da neće podilaziti željama većine... :hahaha:

kiriku1

Iskusan
Poruka
6.576
Pa zato je Predsednik i rekao da neće podilaziti željama većine... :hahaha:
Ne podilazimon sami zeljama vecine koja je nasoanovana putem medija da prezire zapad...To su zelje sluzbe i vlasti, dakle i njegove.... Jedina smrt za nas nakaradni sistem i sluzbu su evroatlanske integracije.... Vladace car,negovi i sluzba i izolovanom srbijom decenijama, njima njemu problem...

GeorgeV

Buduća legenda
Poruka
28.201
Ne podilazimon sami zeljama vecine koja je nasoanovana putem medija da prezire zapad...To su zelje sluzbe i vlasti, dakle i njegove.... Jedina smrt za nas nakaradni sistem i sluzbu su evroatlanske integracije.... Vladace car,negovi i sluzba i izolovanom srbijom decenijama, njima njemu problem...

Ima tu logike. Međutim, čini mi se da takva vrsta izolacije više nije realna mogućnost. Ono što Vučiću i ekipi mora da se prizna je da jako dobro znaju kako se većinom Srbalja upravlja na podsvesnom nivou. A to znači da ih mora podmićivati. Konstantno. Bez poslovanja sa Zapadom, toga nema. Super su sve te priče o razvoju poslovanja sa bratskim nam zemljama, i o večnim prijateljstvima, ali je činjenica da se od 2012-te na ovamo poslovanje sa EU i okruženjem (koje je takođe teško zavisno od EU) ne smanjuje, nego povećava.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.