Ima li dna za b92?

  • Začetnik teme Začetnik teme NN77
  • Datum pokretanja Datum pokretanja
Ma svi se ismevaju na svim medijima ko da su ne daj bože jurodivi...Jutros onaj tandem ''Gorica i Dragan'' zaceniše se od smeha kako je iz nekog razloga bolje imati dinar nego evro u džepovima jer novčići evra sadrže ''previše'' nikla...Budala do budale a narod besposlen i ogorčen to mora da kusa...
 
ZAHVALNOST LIBIJACA U SRBIJI LDP-U
04.04.2011.

Građani Libije u Srbiji, posvećeni stvaranju demokratskog društva, oslobođenog tiranije i samovolje, upućuju zahvalnost građanima Srbije za razumevanje veoma složene situacije u Libiji. Takođe zahvaljujemo svima onima koji nam pružaju bezrezervnu ljudsku podršku i trude se da se u javnosti Srbije stekne prava slika o stradanju civila u libijskim gradovima.

Posebno se zahvaljujemo Liberalno-demokratskoj partiji i Gospodinu Čedomiru Jovanoviću koji je prvi u Parlamentu Srbije postavio pitanje o stradanju civila u Libiji.

Građani Libije u Srbiji će se i dalje zalagati za demokratske promene, koje će doprineti stvaranju modernog libijskog građanskog društva.

Građani Libije u Srbiji

 
Ma svi se ismevaju na svim medijima ko da su ne daj bože jurodivi...Jutros onaj tandem ''Gorica i Dragan'' zaceniše se od smeha kako je iz nekog razloga bolje imati dinar nego evro u džepovima jer novčići evra sadrže ''previše'' nikla...Budala do budale a narod besposlen i ogorčen to mora da kusa...

hahahhahah , to nisam čuo, koji likovi :D
 
КАКО БИ Б92 ИЗВЕШТАВАО У 19. ВЕКУ

Овај националистички вођа се потписује у службеним документима као „Вожд", „Перви перводитељ", „Врховни војвода", „Комадант од Сербије"
14. ФЕБРУАРА 1804. ГОДИНЕ

Како телевизија Б92 незванично сазнаје, данас 14. фебруара 1804. године, група хулигана на челу са националистом Ђорђем Петровићем, званим Карађорђе, кренули су у терористичку акцију разбијања Османлијског Царства - подстакнути погубљењем њихових националистичких истомишљеника који су погубљени пре извесног времена правоснажном пресудом одсецањем глава, такозваном „сечом кнезова".

Ђорђе Петровић, звани Карађорђе, екстремни српски националиста, вођа хулигана, именован је за националистичког комаданта и хулигани су ове 1804. године успоставили „Правитељствујући совјет", установу која је у директној вези са руским националистичким лидерима, док је уставни акт чија је свечана деклерација под насловом "Српска слобода", која представља непријатељски акт према мирном Османлијском Царству.

Овај националистички вођа се потписује у службеним документима као „Вожд", „Перви перводитељ", „Врховни војвода", „Комадант од Сербије". Подстакнути националистичким песмама Косовског боја, хулигани јуришају на турску војску.

У телевизијском студију имамо једног од највећих експерата за међународне односе и придруживању унији Просперитета, Светлости и Раја Османа Туркић-Шулц-Бернарда. Он нам је дао следећу изјаву:

„Срби треба да остану мирни, мир нам је најпотребнији у овом тренутку, нико не сме да угрожава мир, а поготово не националистичким идејама да се подстрекују народне буне. Османлијско царство је врло моћно и јако, према томе њему се не треба супростављати, већ треба поштовати акте Османлијског Цара. Према томе, националиста Вожд Карађорђе, који је познатији као Црни Ђорђе, непотребно и штетно по Српски народ диже буну.

Према томе, српски националисти и српски народ треба да буду послушни, да без протеста прихвате окове и ланце, да дају редовно данак у крви, да дају најлепше девојке за Турске вазале, да вредно раде јер ће им тиме бити обезбеђена светлија будућност у унији Просперитета, Светлости и Раја. То је боље него да изгубе узалудно свој живот за слободу"................
http://www.knez-lazar.com/forum/index.php?topic=2446.0
 
Ma svi se ismevaju na svim medijima ko da su ne daj bože jurodivi...Jutros onaj tandem ''Gorica i Dragan'' zaceniše se od smeha kako je iz nekog razloga bolje imati dinar nego evro u džepovima jer novčići evra sadrže ''previše'' nikla...Budala do budale a narod besposlen i ogorčen to mora da kusa...

Zapravo, novčići evra zaista sadrže nikl, koji nije tako redak alergen.

Komčno je da je evropskoj komisiji za hartije od vrednosti to promaklo. Ima toliko legura i metala koji biološki neutralni.
 

Back
Top