Koristite zastareli pregledač. Možda neće pravilno prikazivati ove ili druge veb strane. Trebalo bi da ga nadogradite ili koristite alternativni pregledač.
Pušim elektronske cigarete,...jedini sam pušač u porodici. 😁
Dešava se da se isprazni aparat ili da mi nestanu cigarete,...ali uvek kod kuće imam kutiju slim cigareta i upaljač ("zlatna rezerva").
Jednom mi neko rekao da nisam pravi pušač. Pošto mi se dešava da u neko doba dana ostanem bez cigareta pa moram do prodavnice, reče mi čovek: ja kad sam bio pušač imao sam kutiju u autu, jakni, na poslu u stolu... ne može da mi zafali
Jednom mi neko rekao da nisam pravi pušač. Pošto mi se dešava da u neko doba dana ostanem bez cigareta pa moram do prodavnice, reče mi čovek: ja kad sam bio pušač imao sam kutiju u autu, jakni, na poslu u stolu... ne može da mi zafali
Ispada, stvarno tako ispada, da su jedini periodi u životu kada sam pušio bili kad mi je bilo teško.
Mada generalno ne vidim ništa u tome loše da neko puši cigarete. I možda i sam promenim tu svoju naviku, pa počnem pušiti i kad sam skroz Ok.
Mene mrzi da živim!😁
Što se cigareta tiče,...ranije sam smarala ukućane da mi kupuju usput cigarete.
Onda ispizdim kad zaborave da kupe.
Zadnji put se dragi vratio sa box-om, kaže mi da lepo rasporedom paklice svuda po džepovima, tašmama i ladicama i da više nikoga ne smaram! Pametan savet,...by the way. Pušim godinama,... to mi vidiš, nije palo na pamet.
Dok sam pušila bilo ih je svuda, Nije smelo da zafali. Po kutija na poslu, u tašni, na stočiću, skrivena u orman i u autu. Sad kad ne pušim to mi je sve smešno čime sam bila opterećena.
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.