Quantcast

Ima li ateista među Bošnjacima ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Фјодор

Iskusan
Poruka
5.062
naravno da ima, ali znatno manje nego kod nas.
sto se toga tice, mi nemamo nikakvo pravo da prigovaramo drugima, a pogotovo muslimanima.
njihov post posti velika vecina, a nas, stotinu puta jednostavniji i lepsi, svako dvadeseti vernik.
njih vecina svakodnevno ide u dzamiju, cak i po pet puta, a vecina nas u crkvu od krstenja do krstenja. :(

VERTIGON

Veoma poznat
Poruka
14.877
Znamo svi da su muslimani verski fanatici i da sve rade u ime vere, mene zanima dal među ovim našim Bošnjacima ima ateista ?

Dal ima Bošnjaka koji jedu prasetinu :D
a ne. muslimani su ok. islamisti su zlo. nase bosnje na krstarici i ostali sledbenici velikog ajatolaha zukorlica su islamisti. njih je srecom malo ovde. u Bosnji i Hercegovini ih ima vise. medjutim u manjini su a i slabi su im izgledi da postanu vecinsko opredeljenje tamosnjeg stanovnistva. ako se to eventualno desi, eto novog rata. ovaj put mi sa istoka Hrvati sa zapada. Vatikan se ipak opametio. narocito u poslednje vreme i sve ucestalijih ispada muslimana po evropi.

Protector

Elita
Poruka
15.085
naravno da ima, ali znatno manje nego kod nas.
sto se toga tice, mi nemamo nikakvo pravo da prigovaramo drugima, a pogotovo muslimanima.
njihov post posti velika vecina, a nas, stotinu puta jednostavniji i lepsi, svako dvadeseti vernik.
njih vecina svakodnevno ide u dzamiju, cak i po pet puta, a vecina nas u crkvu od krstenja do krstenja. :(
Репутација, одлично речено :ok:

Protector

Elita
Poruka
15.085
Znamo svi da su muslimani verski fanatici i da sve rade u ime vere, mene zanima dal među ovim našim Bošnjacima ima ateista ?

Dal ima Bošnjaka koji jedu prasetinu :D
Не верујем да су сви муслимани верски фанатици. Ови што су за џихад и што би убијали људе јер су имали секс пре брака су верски фанатици. Имаш оних нормалних муслимана који поштују Ислам, а имаш и нажалост оних који тиме правдају неке злочине у име Бога, а нажалост је било таквих случајева и у Православљу што је супротно Библији.

Nosferatu___

Buduća legenda
Poruka
26.709
Не верујем да су сви муслимани верски фанатици. Ови што су за џихад и што би убијали људе јер су имали секс пре брака су верски фанатици. Имаш оних нормалних муслимана који поштују Ислам, а имаш и нажалост оних који тиме правдају неке злочине у име Бога, а нажалост је било таквих случајева и у Православљу што је супротно Библији.
Naravno. Problem je samo kad fanatici i ludaci vladaju drzavama, a vladaju svim islamskim drzavama osim Albanije, Bosne, Kazahstana, Azerbejdzana, Turske, Sirije i Libana. Dakle, samo nekih 10-20% muslimana ne zivi u verskom totalitarizmu.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.