I'll put you out!

gost 208799

Buduća legenda
Poruka
27.881
ja kad pustim ovu pesmu
dodje mi da iskocim iz kože
da sednem u neki auto i krenem na put
jurim 200 na sat
pustim da mi se vetar igra sa kosom
uzmem bejzbol palicu i opalim prvog ko me iznervira po sred face
e sad... neam bejzbolku :/
a nemam ni auto
gde ja sad da se izduvam? msm, kad me napadne agresija, gde bre, na kome?

imate li vi tako neku pesmu uz koju fantazirate, ali nije ostvarivo? :/
 
ja kad pustim ovu pesmu
dodje mi da iskocim iz kože
da sednem u neki auto i krenem na put
jurim 200 na sat
pustim da mi se vetar igra sa kosom
uzmem bejzbol palicu i opalim prvog ko me iznervira po sred face
e sad... neam bejzbolku :/
a nemam ni auto
gde ja sad da se izduvam? msm, kad me napadne agresija, gde bre, na kome?

imate li vi tako neku pesmu uz koju fantazirate, ali nije ostvarivo? :/


Nikad ne reci nikad...sve je moguce. Mozda ostvaris sve fantazije,nikad se ne zna:cool:

E najbolje resenje za tvoj problem (ako uposte moze da se nazove tako) je da ides na neke borilacke vestine....to je kod mene upalilo:cool:
Mozes i na karting ako vec nemas auto...i to je nesto
Ako imas decka to ti je najboji izduvni ventil :mrgreen:
 
Nikad ne reci nikad...sve je moguce. Mozda ostvaris sve fantazije,nikad se ne zna:cool:

E najbolje resenje za tvoj problem (ako uposte moze da se nazove tako) je da ides na neke borilacke vestine....to je kod mene upalilo:cool:
Mozes i na karting ako vec nemas auto...i to je nesto
Ako imas decka to ti je najboji izduvni ventil :mrgreen:

imam, imam decka :)
e a to za borilacke nije lose, isla sam nekada na taebo, to mi je bilo odlicno
kombinacija borilackih i aerobik
mada najvise volim teretanu :)
a na streljastvo sam isla jer mi je super delovalo na zivce
malo da se smirim i smanjim agresiju :)
 
Izdrndaj se na forumu...pustis neku debilkus temu sa jos debilkusnijim komentarima..:malav:..bas kao i ja neki dan...malo trpe forumasi od silnog debilizma ali tebi bude bolje...:lol:

P.s. svi predlozi navedeni na temi deluju izvesno vreme...potrebno je resiti problem, koji nas dovodi do agresije...inace se ti moze desiti da trcis ko Forrest Gump...:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Izdrndaj se na forumu...pustis neku debilkus temu sa jos debilkusnijim komentarima..:malav:..bas kao i ja neki dan...malo trpe forumasi od silnog debilizma ali tebi bude bolje...:lol:

P.s. svi predlozi navedeni na temi deluju izvesno vreme...potrebno je resiti problem, koji nas dovodi do agresije...inace se ti moze desiti da trcis ko Forrest Gump...:mrgreen:
jaooo Forrest <3 <3 <3

pa eto, pokusavam, otvaram debilne teme
al nikako da se napecaju neki debili :/
 

Back
Top