gost 208799
Buduća legenda
- Poruka
- 27.881
ja kad pustim ovu pesmu
dodje mi da iskocim iz kože
da sednem u neki auto i krenem na put
jurim 200 na sat
pustim da mi se vetar igra sa kosom
uzmem bejzbol palicu i opalim prvog ko me iznervira po sred face
e sad... neam bejzbolku :/
a nemam ni auto
gde ja sad da se izduvam? msm, kad me napadne agresija, gde bre, na kome?
imate li vi tako neku pesmu uz koju fantazirate, ali nije ostvarivo? :/
dodje mi da iskocim iz kože
da sednem u neki auto i krenem na put
jurim 200 na sat
pustim da mi se vetar igra sa kosom
uzmem bejzbol palicu i opalim prvog ko me iznervira po sred face
e sad... neam bejzbolku :/
a nemam ni auto
gde ja sad da se izduvam? msm, kad me napadne agresija, gde bre, na kome?
imate li vi tako neku pesmu uz koju fantazirate, ali nije ostvarivo? :/




((...hocu i ja rostiljchitj i pivce.....
..bas kao i ja neki dan...malo trpe forumasi od silnog debilizma ali tebi bude bolje...


