Quantcast

Илирија

Slaven777

Buduća legenda
Poruka
39.468
Илирија је Југославија у којој је Словенија замењена Албанијом.(уместо Словеније ту је Албанија)
Такође има 6 република.
Илирија је Западни Балкан.

Да ли сте за уједињење(обнову) старе(велике) државе под новим именом(и малом заменом република)?
Гласајте у анкети, и коментаришите.
Хрватска и има проблеме на граници са Црном Гором и Србијом, Србија нема разграничење ни са ким, косовски проблем је ту, Босна и Херцеговина кошмар...и сад ће, као, овде бити могуће говорити о некаквом уједињењу? :D

Родитељ Три

Zainteresovan član
Poruka
266
Хрватска и има проблеме на граници са Црном Гором и Србијом, Србија нема разграничење ни са ким, косовски проблем је ту, Босна и Херцеговина кошмар...и сад ће, као, овде бити могуће говорити о некаквом уједињењу? :D
Све те "државе" су само отпад од Југославије, па је управо логично да говоре о уједињењу него као што ти кажеш о "разграничењу".
Али твоја логика потиче изгледа са неког другог места.

Ово је управо пројекат који остварује континуитет са СФРЈ, уз стратешке идеолошке и георафске и политичке промене.
То је поента приче.

Slaven777

Buduća legenda
Poruka
39.468
Све те "државе" су само отпад од Југославије, па је управо логично да говоре о уједињењу него као што ти кажеш о "разграничењу".
Али твоја логика потиче изгледа са неког другог места.

Ово је управо пројекат који остварује континуитет са СФРЈ, уз стратешке идеолошке и георафске и политичке промене.
То је поента приче.
А ја ти кажем да ране нису зарасле од ратова деведесетих да је нереално данас уопште говорити о тако нечем.

Родитељ Три

Zainteresovan član
Poruka
266
А ја ти кажем да ране нису зарасле од ратова деведесетих да је нереално данас уопште говорити о тако нечем.
Те "ране" су само са телевизије.
Данас свако зна да је рат био режирана предства.
Довољно је променити програм на телевизору и створити Илирију, без проблема.
То је моје мишљење.
Али ми се не задовољавамо само са тим.
Желимо Балкан и целу Југоисточну Европу.https://forum.krstarica.com/threads/jugoistocna-evropa.827662/

То је оно што здрав разум и здрав став налажу, а то што ти причаш су псеће приче.

sin Juga

Iskusan
Poruka
6.463
Pogledajte prilog 573122

Да ли може неко да ми објасни како то форум рачуна проценте, с обзиром да је збир ових 111,7%.
Славиша, ја ћу.
Видиш да је УКУПНО ГЛАСОВА 17 а збирно 19. Вероватно су двојица гласали двапут и побркали којпјуторском алгоритму лончиће.
Ено пише да је вишеструко гласање дозвољено.

Slaven777

Buduća legenda
Poruka
39.468
Славиша, ја ћу.
Видиш да је УКУПНО ГЛАСОВА 17 а збирно 19. Вероватно су двојица гласали двапут и побркали којпјуторском алгоритму лончиће.
Ено пише да је вишеструко гласање дозвољено.
Свашта. Па то је баш лош систем.

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
31.414
Те "ране" су само са телевизије.
Данас свако зна да је рат био режирана предства.
Довољно је променити програм на телевизору и створити Илирију, без проблема.
То је моје мишљење.
Али ми се не задовољавамо само са тим.
Желимо Балкан и целу Југоисточну Европу.https://forum.krstarica.com/threads/jugoistocna-evropa.827662/

То је оно што здрав разум и здрав став налажу, а то што ти причаш су псеће приче.
Onda ti je mišljenje krajnje pogrešno.

Родитељ Три

Zainteresovan član
Poruka
266
Илирија је непријатељ Европске Уније, и залаже се за њено растурање, све док је Хрватска, која је саставни део Илирије (некада Југославије), припојена ЕУ.

Родитељ Три

Zainteresovan član
Poruka
266
Илирија је непријатељ Европске Уније, и залаже се за њено растурање, све док је Хрватска, која је саставни део Илирије (некада Југославије), припојена ЕУ.
Илирија је правни наследник СФРЈ, са правним вакумом од пар деценија, и њен главни град је Београд.

Snowy Winter '95.

Ističe se
Poruka
2.360
Lepo si ti izmaštao ceo scenario... Samo pazi - da ne pomešaš realnost i maštu, pa na more pođeš sa, na papiru nacrtanim, pasošem Ilirije, sa na grbu dominantnim crno belim orlom (onako, orao, pa podeljen na crno belu šahovnicu).

:D
Није у томе фора, Југославија са Словенијом није могла да опстане.
Илирија (са Албанијом) може да се повеже са Турском и да постоји без Европе.
А сва "инфраструктура", односно наслеђе Југославије преузима Илирија.
Чек, за кога да се вежемо...? Мој монитор очитава "Турска и Албанија"...јеси то написао?

Родитељ Три

Zainteresovan član
Poruka
266
Чек, за кога да се вежемо...? Мој монитор очитава "Турска и Албанија"...јеси то написао?
Западни Балкан(Илирија) за кога се прича да никада неће ући у ЕУ, да се повеже са Турском.
Једино је Хрватска испала из те конструкције, не знамо шта ћемо са тим.

Јел слушаш ти музику коју овде воле млади, од турбо фолка до садашње музике?