Ilic i Bidza mrze brata i farmu

:) same teku...

Ma kad sam ga cuo da izgovara 'Mic po mic,ode cic',i to za skupstinskom govornicom,postao mi je novi idol.Idol Velja :) Samo mi nije jasno gde on od tog silnog rada na farmi nadje i vreme za teretanu?Posto kaze da uvek na kraju radnog dana,obavezno provede sat vremena u kucnoj teretani... :) :) Pa nije valjda da niste primetili kako se izdefinisao u poslednje vreme ? :)

pazi da ne odlutas u idolopoklonstvo-to je jeres ....odmah ce te anatemisati....

Ima sad ona nova stvar- 'Potencijal'... Pa jeste da nisam Velja,ali uz 'Potencijal' cu valjda moci...Valjda...

ako dodas jos kap cistog srpskog identiteta i malo inata, zalijes sa dosta rakije ,vruce odmah kraj kazana-eto novog Velje Lampeka II....car belosvetski....

Kad je Velji i Bidži to neprihvatljivo onda mogu da zamislim kakav je kalibar emisije ...
Drago mi je što sam od svega videla samo ogavnu reklamu gde bik prolazi i kaže kravama : gde ste, ribe? :lol:

P.S. Da su poterali poslanike na farmu to bi već bilo gledljivo ... neki bi se snašli kao u rođenoj kući ...

pa i bidza je doktor ko i velja, samo za razliku od velje nema diplomu...

Ma Bidz je dr. a ne Dr.Poznati hirurg anputator.....
zna covek posao...
Mislim da sada specijalizuje stomatolosku hirurgiju, pa kad ugradi implante bice nam on i lepsi i bolji....i stariji (od Dubovnika)....

Bidza strikes back ili
Return of the Bidza...

a onda drs'te se izdajnici i spijuni belosvetski.....

Back