Ili homogena bračna zajednica ili perverzija

Pocnem od toga da imam i sina i cerku.
Volecu ih i bicu im podrska kakvo god da je njihovo seksualno opredeljenje jednog dana.
I naravno da ih necu smatrati bolesnim. Jedino bi mi bilo zao sto ce morati da trpe razne kretene i homofobe kroz zivot, pogotovo na balkanu
Potpuno se slažem, samo što se neće opredeliti, rodiće se kao gej i to ništa ne menja u mom odnosu prema njima.
 
Pocnem od toga da imam i sina i cerku.
Volecu ih i bicu im podrska kakvo god da je njihovo seksualno opredeljenje jednog dana.
I naravno da ih necu smatrati bolesnim. Jedino bi mi bilo zao sto ce morati da trpe razne kretene i homofobe kroz zivot, pogotovo na balkanu
Tebi Anemone, kao pravoj modernoj ženi širokih shvatanja, želim gej djecu koju ćeš voljeti svim srcem. :pop::pop2::pop3::amen:
 
Potpuno se slažem, samo što se neće opredeliti, rodiće se kao gej i to ništa ne menja u mom odnosu prema njima.
Imam dosta prijatelja koji su gej. Prijateljica je npr bila u gej zajednici dugo a sad vrc neko vreme u vezi sa muskarcem. Tj ne neko vreme vec par godina i gleda njegovu decu kao svoju. Tako da nije nuzno ni da se rodis kao ovakav ili onakav.
Prosto ljudi imaju pravo da vole koga god u nekom momentu svog zivota i da im bude lepo.
Ja nisam gej. Ali ko zna. Mozda me za 20 godina osvoji neka zena i obori sa nogu, razliciti ljudi mogu u nama da probude razlicite emocije
 
Lol
Ali ne slušam samo metal!
20191221_224315.gif
 

Back
Top