Ili homogena bračna zajednica ili perverzija

To iz drugog pasusa primeni na sebi jer ti je potrebnije nego meni.

Шта ми је потребније? Да нађем посао? Шта ће ми то кад могу да се правим паметан по крстарици...

A ja protiv gejeva nisam nista rekla, e sad sto vi liberalni svugde vidite nesto cega nema to je vas problem.

Не Самара, ми либерални видимо добро, него ви конзервативни бирате да жмурите.
 
Mislim da je prica o diskriminaciji homoseksualaca prenaduvana. Niko im ne brani vanbracnu zajednicu, danas je to ionako izjednaceno sa bracnom. Sa jedne strane podstice se samacki zivot (kod heteroseksualaca), kao brak je prevazidjena kategorija, ne treba ti niko, dok se s druge strane isti taj brak podstice kod homoseksualaca i jos se govori o nekoj diskriminisanosti. Na kraju krajeva mozes da odes u neku zemlju gde su gej brakovi dozvoljeni, nekad moras i da se prilagodis a ne da ocekujes da ti je sve servirano.
U principu se slažem.
Baš me briga ko s kim u krevet leže, to bi trebalo bit pitanje kućnog odgoja a ne propagande. Sad, što je većina ljudi neotesana i govedina, to je neka druga priča. Treba propagirati ne trpanja nosa ljudima u tanjire i krevete, a ne ovakve ili onakve sexualne aktivnosti.
 
Niko ih ne ubija ili progoni zbog njihovog seksualnog opredeljenja pa da treba da brinem.
Ne vredi ti, ako praštaš na primedbi. Nema šanse da nekog (neke?) ubediš da NISU progonjeni i da ih se ne ubija redovno, svaki dan bar po petorica, u svakom gradu i zaseoku širom Srbije. Oni to zaista veruju, a ti se svađaš s vetrenjačama:)
 
Ne vredi ti, ako praštaš na primedbi. Nema šanse da nekog (neke?) ubediš da NISU progonjeni i da ih se ne ubija redovno, svaki dan bar po petorica, u svakom gradu i zaseoku širom Srbije. Oni to zaista veruju, a ti se svađaš s vetrenjačama:)
Da, ne znam zasto sam uopste i pisala nesto na temi kad je ocigledno da je pozeljno da ucestvujes samo ako si istomisljenik. A malo je i apsurd da neko ko se izdaje za liberala ne moze da shvati da postoji neko ko ne misli kao on i da drugacije misljenje nije nuzno i pogresno.
 
Da, ne znam zasto sam uopste i pisala nesto na temi kad je ocigledno da je pozeljno da ucestvujes samo ako si istomisljenik. A malo je i apsurd da neko ko se izdaje za liberala ne moze da shvati da postoji neko ko ne misli kao on i da drugacije misljenje nije nuzno i pogresno.
Liberal ne znači ono što oni misle da znači. Isto kao što nisi feministkinja ako si izabrala bilo kakav život drugačiji nego feministkinje smatraju da treba. Ne znam koliko si ih pratila po netu, ali ja za života nisam videla toliko netoletrantnih, ostrašćenih i agresivni ljudi (čak su mi i neki KKK raliji izgledali pitomiji). To nije ono što oni žele, da misliš kako ti hoćeš. Žele da misliš kako ti oni kažu.
 
Kad bolje razmislim, sta me briga za homoseksualce i njihova prava, nisam jedna od njih.
Vidiš, ovo je glupost na toliko mnogo nivoa, nije te briga za nekog čijoj grupi ne pripadaš iako ta grupa trpi zlo. Izjednačava te sa onim ko čini zlo.
Podseti me na ono, prvo su došli po jevreje a ja sam ćutao jer nisam jevrej, pa su došli po cigane a ja sam ćutao...
 
Koliko znam, neki dan neki migranti pretukli čoveka. Al se nešto ne sećam kad sam zadnji put čula (ako zanemarimo parade) da je u skorije vreme neki homosexualac bio bijen ili ga ubili jer je to što jeste. Sigurno ne u zadnjih mesec dana. Hm.
Al o migrantima nije politički korektno pričati, ali homosexualizam je zenica oka političke korektnosti, pa onda, da.
 
Liberal ne znači ono što oni misle da znači. Isto kao što nisi feministkinja ako si izabrala bilo kakav život drugačiji nego feministkinje smatraju da treba. Ne znam koliko si ih pratila po netu, ali ja za života nisam videla toliko netoletrantnih, ostrašćenih i agresivni ljudi (čak su mi i neki KKK raliji izgledali pitomiji). To nije ono što oni žele, da misliš kako ti hoćeš. Žele da misliš kako ti oni kažu.
Nije da se nesto interesujem za njih ali kad god naletim vidim koliko su agresivni prema neistomisljenicima sto se moze videti i na ovoj temi.
 
Vidiš, ovo je glupost na toliko mnogo nivoa, nije te briga za nekog čijoj grupi ne pripadaš iako ta grupa trpi zlo. Izjednačava te sa onim ko čini zlo.
Podseti me na ono, prvo su došli po jevreje a ja sam ćutao jer nisam jevrej, pa su došli po cigane a ja sam ćutao...
Za ovu konkretnu grupu me nije briga jer ona ne trpi zlo, ali za druge grupe koje trpe zlo me je i te kako briga i to me nikako ne izjednacava sa nekim ljudima koji cine zlo homoseksualcima, ako takvi uopste ovde i postoje.
 
Strasno kolko su agresivni, evo ja sam se milion puta svadjao sa liberalima, sto drugovima, sto ovako, i koliko god svadja bila zucna, bukvalno nijednom nisam dosao u situaciju da strepim dal ce da me prikuca preko stola, sto sa ovom drugom stranom bas i nije bio slucaj. Domen agresije kod liberala je verbalne prirode, dok se kod konzervi on neretko preliva i na pesnicu.
 

Back
Top