Ili homogena bračna zajednica ili perverzija

Pa pošto ne znamo šta je tema dok nam Kauč ne objasni, možemo da je učinimo svrsishodnom...


3mqox7.jpg
 
Stavila sam gas masku i pustila video

Poenta je da će ljudi prihvatiti bilo kakvu seksualnu perverziju, ali na pomen legalizacije gej brakova će im se skvrčiti jaja, što pokazuje sveopšte ljudsko licemerje

Ne znam od kad je ovaj stand up i je l' mislio na USA ili GB, ali sve što znam da sam mu videla sliku kad je bio mlad i da od tada nisam ista osoba
 
Britanski humor uglavnom se racva na dve strane, na simpaticni duhoviti cinizam i odurni isforsirani cinizam, kod kojeg ti treba onaj vestacki smeh u pozadini da znas kad da se nasmejes. Dzervejs mi nekako gravitira ka ovoj drugoj kategoriji i uvek me malo nekako stid kad ga slusam, kao da dozivim transfer blama. Naravno, i corava koka zrno ubode, pa tako se i Dzervejsu desi da nekad kaze nesto smesno.

Sto se teme tice, nzm, samo sam hteo negde da izbljunem ovaj mini feljton dok ne izlapi
 
Ali zašto, on je tako simpatičan.
Pa smara me anti-pc humor koji je sam sebi svrha, bilo je zanimljivo kao protivteža progresivističkom ludilu kad je počelo, sad više ne

Kome su još zanimljive šale o trans ljudima i rodnim stereotipima, bukvalno kome, i to ne u smislu uvredljivosti, nego so.f.ucking.boring

Proziva holivudsko licemerje dok se sam kupa u tipa 120 miliona dolara zarađenih od industrije zabave

Treba da se drži prozivanja man child-a Dikaprija za dejtovanje daleko mlađih žena

Nisam htela da mrzim Džervejsa, dobar je video, slažem se :D
 
Proziva holivudsko licemerje dok se sam kupa u tipa 120 miliona dolara
Baš na Golden Globe-u je pustio foru da on vodi to jer ga plaćaju. Što se tiče jednakosti među polovima mora da kaže da su žene podjenako plaćene kao i muškarci, jer su prošle godine vodile Golden Globe za istu sumu, samo što je njih bilo dve pa su delile na pola, ali to nije njegov problem. :)
 
Britanski humor uglavnom se racva na dve strane, na simpaticni duhoviti cinizam i odurni isforsirani cinizam, kod kojeg ti treba onaj vestacki smeh u pozadini da znas kad da se nasmejes. Dzervejs mi nekako gravitira ka ovoj drugoj kategoriji i uvek me malo nekako stid kad ga slusam, kao da dozivim transfer blama. Naravno, i corava koka zrno ubode, pa tako se i Dzervejsu desi da nekad kaze nesto smesno.

Sto se teme tice, nzm, samo sam hteo negde da izbljunem ovaj mini feljton dok ne izlapi
Nemam takvo iskustvo s britanskim humorom, koje je po pravilu bilo urnebesno, za razliku od američanskog kog ne mogu smislit. Nikad mi neće biti jasno što ljudi vole Prijatelje, naprimer - neverovatno glupava serija u kojoj se ni jednom nisam ni osmehnula ali sam stalno prevrtala očima. Kako se TO može stavit u isti rang kao Mućke, naprimer? Ili Dr.Martin?
 
Baš na Golden Globe-u je pustio foru da on vodi to jer ga plaćaju. Što se tiče jednakosti među polovima mora da kaže da su žene podjenako plaćene kao i muškarci, jer su prošle godine vodile Golden Globe za istu sumu, samo što je njih bilo dve pa su delile na pola, ali to nije njegov problem. :)
Ma ok to, mislila sam prvenstveno na Kejtlin Džener foru začinjenu rodnim stereotipom i slično

Mislim, meni je ovo hardcore prozivanje, ako ćemo već prozivanje toksične atmosfere u pop kulturi i medijima

Nije prozivanje ako te obezbeđenje prisilno ne eskortuje napolje :D

 
Nikad mi neće biti jasno što ljudi vole Prijatelje, naprimer - neverovatno glupava serija u kojoj se ni jednom nisam ni osmehnula ali sam stalno prevrtala očima. Kako se TO može stavit u isti rang kao Mućke, naprimer? Ili Dr.Martin?
Slažem se, Prijatelji su neopisivo odvratna serija, neopisivo.

Malcom in the Middle, sa druge strane... :D
 

Back
Top