Quantcast

Ili homogena bračna zajednica ili perverzija

momcilo95

Veoma poznat
Moderator
Poruka
12.602
Bukvalno, ne smes da pomenes nista da ti on ne bi izbljunuo neku frazu o gladnoj deci u Africi ili ne znam ni ja cemu, za sta i njega najiskrenije boli kuracc, al mu u konkretnoj situaciji posluzi kao "argument".

Kao kad bi video coveka na ulici kojeg sutiraju i rekao "aj da mu pomognemo", a neko ti kaze "znas ti kolko ljudi bude svakodnevno sutirano na ulici, njima ne pomazes, za njih te zabole patka, a??"

Primordial

Ističe se
Poruka
2.851
Ali oni hoće da budu par, i da pred svetom budu par. Da budu jednaki sa drugim parovima.

Kakva je to jednakost ako ne smeš da kažeš ko si da bi izbegao maltretiranje?
Pametna. Istina je da nikog nije briga za njih. Ni za strejt a ni za gej, svejedno je 90% ljudi dvolično, svi nešto glume u javnosti, totalno drugačiji od onoga što su sami sa sobom/porodicom. Nebitno je je li neko gej, to rade glupe osobe, dijele se na nebitne grupe.

Vi ste svi meni Zemljani. Prorodno postoje dva roda i prirodno se dva različita roda privlače.

Ja sam muškarac i privlače me žene.

Ostali muškarci me apsolutno ne zanimaju. Žene koje mi nisu privlačne me takodje apsolutno ne zanimaju, osim ako smo nekako drugačije vezani.

Život je težak, pitanje je imamo li vremena da se posvetimo sebi i svojim potrebama/ciljevima a ne da gledamo druge...pogotovo ne jesu li gej ili strejt, crnci ili bijelci, englezi ili škoti...bla bla...blah.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.