urko Aktivan član Banovan Poruka 1.059 01.05.2011. u 00:15 - ikone u foleru u win-u 7. #1 kako da turim u folderu ove ikone kao u xp-u ?
Ordinary Player Iskusan Poruka 6.038 01.05.2011. u 01:15 - ikone u foleru u win-u 7. #2 urko: kako da turim u folderu ove ikone kao u xp-u ? Kliknite za proširenje... ubacio si atachment sa drugog foruma i mislis da ce ovde da se vidi,lol sedmica isto to ima , ne vidim u cemu je problem,ja bih zeleo BSOD na sedmici al ne ide nikako
urko: kako da turim u folderu ove ikone kao u xp-u ? Kliknite za proširenje... ubacio si atachment sa drugog foruma i mislis da ce ovde da se vidi,lol sedmica isto to ima , ne vidim u cemu je problem,ja bih zeleo BSOD na sedmici al ne ide nikako
urko Aktivan član Banovan Poruka 1.059 01.05.2011. u 04:02 - ikone u foleru u win-u 7. #3 fox_87: ubacio si atachment sa drugog foruma i mislis da ce ovde da se vidi,lol sedmica isto to ima , ne vidim u cemu je problem,.. Kliknite za proširenje... ..pa gde su te ikone, vidim samo slova Poslednja izmena od moderatora: 01.05.2011.
fox_87: ubacio si atachment sa drugog foruma i mislis da ce ovde da se vidi,lol sedmica isto to ima , ne vidim u cemu je problem,.. Kliknite za proširenje... ..pa gde su te ikone, vidim samo slova
Gornot Zainteresovan član Poruka 123 08.05.2011. u 15:11 - ikone u foleru u win-u 7. #4 A izvini, jel tako teško pročitati? XP i 7 su dva različita sveta, nećeš nigde naći ono što tebi treba. Ima loših alternativa, ali to je sve.
A izvini, jel tako teško pročitati? XP i 7 su dva različita sveta, nećeš nigde naći ono što tebi treba. Ima loših alternativa, ali to je sve.