Quantcast

Ikone koje placu

• Začetnik teme vimil
  • Datum pokretanja

Gost
vimil:
Istina ili laz da bi se privukli vernici :!: :?: :!:
Vernicima ne trebaju cuda da bi verovali. Vernici nose svoju veru u srcu i ne trebaju im spoljasnji dokazi da bi verovali. Ikone zaista placu. A ako ne verujes, sledeci put u autobus pa na lice mesta gde budes cuo. Uveri se sam, ako ti dozvoli Gospod.Ateistima ni to nije dovoljno vec je to za njih kondenzacija pare . Jedino sto im ostane nejasno-otkud para curi iz samo dve tacke? Cudna neka para.

V

vimil

Gost
Anonymous:
vimil:
Istina ili laz da bi se privukli vernici :!: :?: :!:
Vernicima ne trebaju cuda da bi verovali. Vernici nose svoju veru u srcu i ne trebaju im spoljasnji dokazi da bi verovali. Ikone zaista placu. A ako ne verujes, sledeci put u autobus pa na lice mesta gde budes cuo. Uveri se sam, ako ti dozvoli Gospod.Ateistima ni to nije dovoljno vec je to za njih kondenzacija pare . Jedino sto im ostane nejasno-otkud para curi iz samo dve tacke? Cudna neka para.
Sto se tice moje vere u nju nesumnjam ni trunku.Imam debelih razloga za to.Nazalost nisam imao prilike da licno vidim cudo,ali mi je i dovoljno cudo sto sedim i dopisujem se sa vama.Pitanje je postavljeno ne da bi nekog vredjalo,vec da vidim sta ljudi misle o tome :!:

MaranAta

Zainteresovan član
Poruka
160
Није плакање икона једино чудо које се са и око њих дешава. Вероватно сте чули и за мироточиве иконе, оне из којих је необјашњиво текло миро.

V

vimil

Gost
MaranAta:
Није плакање икона једино чудо које се са и око њих дешава. Вероватно сте чули и за мироточиве иконе, оне из којих је необјашњиво текло миро.
Cuo sam za neka cuda ali bih voleo da cijem i saznam jos o njima!

Gost
vimil:
MaranAta:
Cuo sam za neka cuda ali bih voleo da cijem i saznam jos o njima!
Evo ti sajt www.tel.hr/manastir-lepavina/ Imas tamo deo Cuda sa fotografijama. Idi vidi kako Gospod neke ucvrscuje u veri a neke upozorava.