Ikad čuli za swatting?

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.755
Swatting je događaj kada vas usred strima zaskoči swat jedinica ili bilo koja druga anti-teroristička jedinica misleđi da se kod vas odvija neko krivično delo. Kako se to dešava? Često se dogodi da pratioci saznaju gde žive strimeri i onda iz zezanja zovu i prijave neku glupost zbog čega se pojavi swat jedinica.

Danas video jednog rusa (video iz 2016) kako igra cs:go i odjednom uleće spetsnaz (ruski anti-teroristička jedinica) koja ga obara i privodi. z:mrgreen:
Ima dosta takvih gluposti.

Šta mislite o tome? Koliko je zapravo bezbedno strimovati i olako davati podatke na internetu? Vidimo da su ljudi maliciozni i vrlo lako vam upropaste život.
 
Gledao sam te klipove, ima ih previše budalaštine stvarno...

Drago mi je da lako nađu one budale koje prijavljuju, koliko su samo glupi da ne kontaju da će se sami uvaliti u problem. Još što neko može nevin da pogine tako lako...
 
Gledao sam te klipove, ima ih previše budalaštine stvarno...

Drago mi je da lako nađu one budale koje prijavljuju, koliko su samo glupi da ne kontaju da će se sami uvaliti u problem. Još što neko može nevin da pogine tako lako...
Dap, a nije da se nije dogodilo. Nije striktno vezano za gaming. Bilo koji lažni poziv. Ali moraš biti malouman da to učiniš.
 

Back
Top