igrice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

hulahopka

Zainteresovan član
Poruka
274
Bas cujem pricu danas od jednog lika:"Ja bas volim svoju ribu, i evo treba da stigne iz BG-a veceras, i ja pizdim do pola 11, al kako sidje sa busa ja skroz kuliram. I brisem njene poruke, i pravim se hladan, iako pizdim zbog nje" Ja nisam taj tip, kod mene je sto na umu to na drumu...Ja se prospem kao luda, ja svoje emocije ne umem da sakrijem..Pa posto sam ja zena, najvise me interesuje kako tipovi gledaju na to, zar je neophodno igrati igrice tipa-ko ce da zove, ko ce da bude veca faca.Znam da je to mehanizam odbrane, niko ne zeli da bude povredjen, al ako se stalno gusis tim tripovima, kako mozes do kraja da prozivis strast i ljubav?.Mozda sam malo konfuzna, ja..da...do juce bad cupi koja je na istom ovom forumu pljuvala po emocijama, malo se zaljubiska...
 
hulahopka:
Bas cujem pricu danas od jednog lika:"Ja bas volim svoju ribu, i evo treba da stigne iz BG-a veceras, i ja pizdim do pola 11, al kako sidje sa busa ja skroz kuliram. I brisem njene poruke, i pravim se hladan, iako pizdim zbog nje" Ja nisam taj tip, kod mene je sto na umu to na drumu...Ja se prospem kao luda, ja svoje emocije ne umem da sakrijem..Pa posto sam ja zena, najvise me interesuje kako tipovi gledaju na to, zar je neophodno igrati igrice tipa-ko ce da zove, ko ce da bude veca faca.Znam da je to mehanizam odbrane, niko ne zeli da bude povredjen, al ako se stalno gusis tim tripovima, kako mozes do kraja da prozivis strast i ljubav?.Mozda sam malo konfuzna, ja..da...do juce bad cupi koja je na istom ovom forumu pljuvala po emocijama, malo se zaljubiska...


E to ti ne valja...

Zene vole igrice!
 
ja isto tesko pokazujem sta osecam ...ali ja sam zensko

ali jedva cekam da cujem odgovore
sta oni misle o ovome

da li da pokazu emocije ili ne

kako i kad
 
Nikad ne igram te igrice...
Nije bitno ko koga zove prvi.... sve ti je to stvar dogovora...nekad to bude i neki nekazani dogovor...nego npr. krene jednom ja, jednom ti pa to tako kao postane pravilo...
Ali glupo je i nekog zvati vise puta ako on tebe ne zove...onda pomislis da nema toliku zelju da pricate...
Ma sve po osecaju kad oces da nazoves nazoves...ako neces nije to do toga ne nazoves...

PS mislim da iskompleksirani ljudi pate od tih tripova...
 
Pera_Zdera:
Nikad ne igram te igrice...
Nije bitno ko koga zove prvi.... sve ti je to stvar dogovora...nekad to bude i neki nekazani dogovor...nego npr. krene jednom ja, jednom ti pa to tako kao postane pravilo...
Ali glupo je i nekog zvati vise puta ako on tebe ne zove...onda pomislis da nema toliku zelju da pricate...
Ma sve po osecaju kad oces da nazoves nazoves...ako neces nije to do toga ne nazoves...

PS mislim da iskompleksirani ljudi pate od tih tripova...
Al sta ako si ti povredjen posle duge veze, a znas da je i on bio u vezi od 3 godine...Setamo, sudaramo se ko blesavi, kao da imamo po 15 godina, on me slucajno zakaci po ruci, istog trenutka se trgnemo i on i ja.. Ne umemo da se snadjemo u svemu tome..Za mene je uspeh ako iskuliram da ne nazovem ceo dan...A zamisli, sad on sa druge strane prolazi kroz iste tripove...I nikako da se skontamo..uzas...
 
sinnke:
Slazem se hulahopko da je to u *****, ali danas je to tako. Mislim da cak zbog toga nisam imao duge veze.
Nego potrosim je i sutnem.
Ja sam posle dugogodisnje veze, gde sam prsla skroz i istrosila svoje emocije, bila gora od svakog muskarca..Nisam recimo htela da budem sa likom samo zato sto slusa Elvisa, hahha, on je bio skenjan do ludila, mene boleo ****..I tako tri godine samo sirovo ******* sa likovima koji nisu ostavili nikakvog traga u mome zivotu...al ebi ga ljudsko sam bice, osetila potrebu da me neko voli...i eto...sad sam skenjaž...Ako sa ovim tipom prsne, vracam se na stare staze, bez emocija... ne mogu bre vise
 
hulahopka:
Al sta ako si ti povredjen posle duge veze, a znas da je i on bio u vezi od 3 godine...Setamo, sudaramo se ko blesavi, kao da imamo po 15 godina, on me slucajno zakaci po ruci, istog trenutka se trgnemo i on i ja.. Ne umemo da se snadjemo u svemu tome..Za mene je uspeh ako iskuliram da ne nazovem ceo dan...A zamisli, sad on sa druge strane prolazi kroz iste tripove...I nikako da se skontamo..uzas...
Pa reci mu sta mislis... prosto... ili smislis neku pricicu izokola da ispitas situaciju...
May the foce b with u... :lol:
Snadjite se ne budite smotani...
 
Pera_Zdera:
Nikad ne igram te igrice...
Nije bitno ko koga zove prvi.... sve ti je to stvar dogovora...nekad to bude i neki nekazani dogovor...nego npr. krene jednom ja, jednom ti pa to tako kao postane pravilo...
Ali glupo je i nekog zvati vise puta ako on tebe ne zove...onda pomislis da nema toliku zelju da pricate...
Ma sve po osecaju kad oces da nazoves nazoves...ako neces nije to do toga ne nazoves...

PS mislim da iskompleksirani ljudi pate od tih tripova...


I ja tako mislim,,..ja isto po osecaju....Obicno ne navaljujem na njega da ga stalnooo zovem ...... toliko sam normalna da znam da procenim da li mu se prica samnom ili ne....
 
Ma ovo je prva situacija u zivotu da ja kao nesto kuliram...Al necu dugo izdrazati....Sto pre saznam sta je u pitanju, pre cu nastaviti sa svojim zivotom, ovako il onako..ako nece vezu, ja cu pre to da iskuliram, nego da me ubija ova neizvesnost...
 
hulahopka:
Ja sam posle dugogodisnje veze, gde sam prsla skroz i istrosila svoje emocije, bila gora od svakog muskarca..Nisam recimo htela da budem sa likom samo zato sto slusa Elvisa, hahha, on je bio skenjan do ludila, mene boleo ****..I tako tri godine samo sirovo ******* sa likovima koji nisu ostavili nikakvog traga u mome zivotu...al ebi ga ljudsko sam bice, osetila potrebu da me neko voli...i eto...sad sam skenjaž...Ako sa ovim tipom prsne, vracam se na stare staze, bez emocija... ne mogu bre vise


Vrati se na stare staze, pa nisi placipicka. Moramo osnovati svoj klan fakera i fakerica a nek se vole ovi patetikusi.
 
sinnke:
Vrati se na stare staze, pa nisi placipicka. Moramo osnovati svoj klan fakera i fakerica a nek se vole ovi patetikusi.
Sine sinnke, necu te razocarati....
Aj kao ja sam zena, pa mi se moze oprostiti, al kako reagujes kad vidis nekog svog ortaka da je utucen do jaja?Ma , sad mogu da razumem sve, covek menja svoj pogled na svet sve u zavisnosti od licne situacije..Al, sex volem i dalje, al ipak je najbolje kad je obojen emocijama..Zao mi je Sinnke, al tako je...Ma mozda za desetak dana budem ona stara "boli me **** za sve" cupi?
 
hulahopka:
Sine sinnke, necu te razocarati....
Aj kao ja sam zena, pa mi se moze oprostiti, al kako reagujes kad vidis nekog svog ortaka da je utucen do jaja?Ma , sad mogu da razumem sve, covek menja svoj pogled na svet sve u zavisnosti od licne situacije..Al, sex volem i dalje, al ipak je najbolje kad je obojen emocijama..Zao mi je Sinnke, al tako je...Ma mozda za desetak dana budem ona stara "boli me **** za sve" cupi?


Pa i kad bolje razmislim i nemam ortake koji su utuceni, ne druzim se sa slinavcima. Ta razocarenja sam usput cuo od nekog, ali da mi je neko bas direkt kukao to ne.
Ma vrati se na staro ne pizdi bez potrebe. ***** majmuna vidis da u startu nesto *****.
**** emotion game

Ako ti je hitno za sex ja cu ti uciniti, jesam se zareko da necu karati jos tri godine, ali za tebe cu uciniti.
 
Samantha Jouns:
mrzim te glupe igirce i strategije :mad:
Ma znam, ja ih ne koristim nikad ni u prijateljstvu, ni u porodici, ni na poslu, ne zelim ni u ljubavi...Najsmesnije je od svega sto tipovi misle da ribe vole igrice, i da su one te koje se foliraju, a ribe to opet misle za tipove..Tako se stvara jedan zacarani krug...Niko ne kaze da malo taktiziranja nije na odmet, al brate jel ti se radi nesto, pa uradi to! Al izgleda da kod tipova i dalje vazi ono da ih uvek pre smundja riba koja ne da cupi oma...Meni kad se daje, meni se daje...Al tako im valjda i ne dam priliku da me bolje upoznaju...Posle im mozda nisam interesantna, a to mi nikako nije jasno, jer ja sam zaista dražesna... :-D
 
Igrice su dobre na pocetku da procenis kakav je ko, tako stavis ga u par situacija pa gledas kako ce da se ponasa...i vidis kakav je covek i da li je vredan truda.

A u duzoj vezi mogu da izazovu gadne prepirke i nerazumevanje.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top