Igrice za PS 2 na PC-u???

Ja igram god of war 1, god of war 2, dynasty warriors 6 i kingdoms hearts i sve mi radi naravno preko kompa emultaor pcsx2 0.9.6 i kida... naravno desava se da igrica zakuca u toku igre ali ima resenja npr god of war 1 igram igram i kad uzimam prvi power zakuca ali pritisnete esc i onda patches skip mpg enable i onda run pa ono prvo i onda nastavim naravno ima jos jedan problem koji nisam resio a to je fog u gow1 (naravno ima neki patch, dll ili plugin za pcsx2 koji to sjebe ali....) ali nema veze radi kako treba ako neko zeli pcsx2 kao moj namesten nek posalje PP...

Da zaboravih da napisem moja masina:
OS - Windows Vista Ultimate 64x
AMD athlon 64 x2 Dual Core 5200+
2GB ram
SATA 320GB
Ati Radeon HD3650
ploca - ASUS M2N-XE
 
Poslednja izmena:
ae objasni mi malo bolje da se zamrzne imao sam i ja problem pa sam resio......Ja sam resio tako sto sam preskocio jednostawno klip objasnicu ti kako ako je to to.... Evo meni se zamrzne kad trebam da uzmem prvi power ili magiju sta je vec krene klip i odjednom bela slika pa posle 5-10 min crna slika i ne mozes nista ako je to to onda ima resenja....
 
Imam Intel Core 2 Duo CPU
E4500@2.20GHz
2.19GHz,3.00 GB of Ram
I tako to...

Jel mogu sa tim da igram Devil May Cry 1 i 2? :lol:


Naravno da mozes i to super..... Samo treba skinuti DMC 1 i 2 ja trazio nema nigde...A da kupis jos gore....:bye::bye::bye::bye:


Borise ovo je tvoja konfiguracij:
Imam : AMD Athlon(tm)64x2 Dual Core Processor 4400+ 2.30GHz
i NVIDIA GeForce 7300 Le

Evo moje konfiguracije:
AMD Athlon(tm)64x2 Dual Core Processor 5200+ 2.7Ghz
i ATI RADEON HD3650

ja sa svojom konfiguracijom ladno igram god of war 1 god of war 2 dynasty warriors 6 i kingdom hearts i radi perfektno (jednio me nervira ali malo me nervira to je fog u god of war 1 ali nije neresivo samo mene mrzi da trazim pluginse i te stwari...) To znaci da mozes ti
imas 1.8 Billion pixels/sec file rate sto ja mislim da je dovoljno ali u svakom slucaju probaj :D :cool::cool::cool:
msm ako lik moze sa 128 MB grafickom karticom da igra GOD OF WAR 2 msm da mozes i ti :D
btw. evo ti link
da se uveris
 
Poslednja izmena:
Ja igram god of war 1, god of war 2, dynasty warriors 6 i kingdoms hearts i sve mi radi naravno preko kompa emultaor pcsx2 0.9.6 i kida... naravno desava se da igrica zakuca u toku igre ali ima resenja npr god of war 1 igram igram i kad uzimam prvi power zakuca ali pritisnete esc i onda patches skip mpg enable i onda run pa ono prvo i onda nastavim naravno ima jos jedan problem koji nisam resio a to je fog u gow1 (naravno ima neki patch, dll ili plugin za pcsx2 koji to sjebe ali....) ali nema veze radi kako treba ako neko zeli pcsx2 kao moj namesten nek posalje PP...

Da zaboravih da napisem moja masina:
OS - Windows Vista Ultimate 64x
AMD athlon 64 x2 Dual Core 5200+
2GB ram
SATA 320GB
Ati Radeon HD3650
ploca - ASUS M2N-XE

Jedna zamerka, operativni sistem 0 velika ko kuca
 
sa ovim sam se ja zamlacivao pre godinu ipo dana, i radile su mi igrice skoro perfektno doduse imam bas prejak pc.
ali nije to to to... pa sam samo kupio ps2
nista ne moze da se meri sa pravom stvari
A i nasao sam ga za 50 eura pa i nje neki trosak.
 
E sad, imam muke s tim emulatorom... pretpostavljam da je ova tema pogodna za takve stvari, da ne otvaram novu...

Dakle, skinem PCSX2 i konfigurišem ga, znači sredim sve: grafička podešavanja, ono za zvuk, za CD/DVD, bios fajlovi su tu, plugin-ovi... ali ne mogu da startujem igru? Ili neće da pušta (bude samo crn ekran) ili prikaže onaj meni što se dobija kad se konzola upali bez diska (opcije vezane za memo kartice), ili pokrene taj početni ekran, "Sony Computer Entertainment America" ali posle njega opet bude crn? Ne verujem da je razlog konfiguracija, a i igra koju hoću da pokrenem je "fully playable" prema listi kompatibilnih igara. Eksperimentisao sam sa plugin-ovima ali ne ide... Može li neki savet od nekog ko je imao posla s tim emulatorom?
 
E sad, imam muke s tim emulatorom... pretpostavljam da je ova tema pogodna za takve stvari, da ne otvaram novu...

Dakle, skinem PCSX2 i konfigurišem ga, znači sredim sve: grafička podešavanja, ono za zvuk, za CD/DVD, bios fajlovi su tu, plugin-ovi... ali ne mogu da startujem igru? Ili neće da pušta (bude samo crn ekran) ili prikaže onaj meni što se dobija kad se konzola upali bez diska (opcije vezane za memo kartice), ili pokrene taj početni ekran, "Sony Computer Entertainment America" ali posle njega opet bude crn? Ne verujem da je razlog konfiguracija, a i igra koju hoću da pokrenem je "fully playable" prema listi kompatibilnih igara. Eksperimentisao sam sa plugin-ovima ali ne ide... Može li neki savet od nekog ko je imao posla s tim emulatorom?

probad ova podesavanja
 
Đavola. :( Sve sam uradio kao na tom snimku (jedino nisam mogao da stavim ISO plugin jer imam disk, ne ISO fajl), ali ne ide. Samo bude crn ekran. :(

A kad izađem iz programa pa probam ponovo, onda neće da se pokači sa plugin-om za DVD ("Error opening CDVD Plugin"). Pri narednom paljenju prijavi problem kad hoću da ga testiram. :dash: Ne znam koji plugin da koristim za čitanje diskova?
 
Kasnim debelo sa odgovorom ali ajde...

Zanimljivo kod PCSX2 je to da gotovo svaka igra zahteva druga podešavanja ili određenu verziju emulatora. Pokušaj da pronađeš podešavanja emulatora baš za igru koju želiš da igraš.
A drugo, ako imaš igru na DVDu, napravi kopiju na HDu, tj. ISO sliku pa onda ponovo pokušaj.
 

Back
Top