Igrice sa 666

aleks šta lupaš broj zveri 616...evo i tebi piše u nicku 777 jer je broj 7 savršen broj i onda je broj 6 ispod savršenog i bla bla da ne tupim priču ne filozofiraj...video sam na nekoj igrici ne sećam se na kojoj, a maločas sam video na Wolfenstein 666MB ali nije ta igrica ništa posebno nasilna...a video sam isto negde dal je to bio FEAR ili neka druga igrica ne sećam se
 
stručnjaci mnogo jedu gowna da ti kažem...neću se raspravljati jer se uvek uživim u to, samo ti kažem pročitaj bibliju (naučnici vrlo često pokušavaju namerno da nas zavaraju da verujemo u pogrešno da bismo primili ono što je loše neznajući to)
 
Biblija je knjiga kao i svaka druga... tekstovi, koji za razliku od tvrdnji naucnika, nemaju nikakvu potporu niti dokaz... hehe, u sta verujes... ccc... tako mi je smesno lol
A i ne kontam zasto bi naucnici varali nekoga... ne placaju ih za to... a, sto neko ima problema sa paranojom, i veruje u bajke je njegov problem... uostalom, koji god da je broj zveri, to je samo broj, kao i svaki drugi...
 
Kakve veze ima to sto sam ja feget s time u sta neko veruje? Au, propustio sam poentu :S
***, jos uvek nemas razvijenu licnost, i "jedes hranu kakva ti se servira"
Bilo bi lepo da pocnes da razmisljas, i gradis svoje stavove...
 

Back
Top