Quantcast

Igre koje su razočarale !

freak71

Aktivan član
Poruka
1.556
Pre par meseci dobio sam INFERNAL. Početak je bio fantstičan, grafika fenomenalna, atmosfera nije loša, sve ide super i naravno kad čovek pomisli eva ga nešto dobro sve krene po istom: abnormalno loš AI protivnika, do bola skriptovane sekvence pojavljivanja protivnika. Primer: na nekim stepenicama, ako se negde pri dnu ništa se ne dešava, a ako se samo za jednu pomakneš gore niotkud ti se dva protivnika stvore iza leđa, i tako u beskraj dok ne promeniš poziciju. I to se tako često ponavlja da te skroz ubije u pojam. Naravno onda idu cheats, besmrtnost i rešiš se gluposti za pola sata, tek toliko da ti nikada više ne padne na pamet da je ponovo zaigraš. I naravno razočarenje prošlog veka 20-tog Return to castle Wolfenstein, svaka čast svim mazohistima koji su uspeli da je završe bez varanja!

vins

Primećen član
Poruka
577
Starship Troopers (kakvo djubre!!!!)
UberSoldier (preterano zahtevna za neverovatnu glupost)
The Suffering - Ties That Bind (...ipak nije to to)
Reservoir Dogs (fuj!)
F.E.A.R. ekspanzije (mogli ste bar nesto promeniti u igri...i dosta mi je vise hodnika i mraka)

Andertalac

Zainteresovan član
Poruka
289
Hteo bih da dodam i Half Life 2, koji i nije tako loš, ali igrajući nastavak Episode One stalno sam imao utisak da je to ista ta igra samo se sada igra naopačke, od kraja ka početku. Kao da likovi nisu imali dovoljno inspiracija, a hvala bogu zahvalilo ima para, pa je neko došao na genijalnu ideju kako od jedne igre napraviti dve i maznuti duple pare. Što se tiče GearsOfWar malo mi je zasmetalo sivilo u igri, smešni efekti krvi i generalno loš prenos sa konzole na PC. Drago mi je da je Tomb Raider u zadnja dva nastavka na najboljem putu da vrati staru slavu. I na kraju bih dodao kritike za Rainbow Six Vegas kojim su pokušali da se iskupe za extra shit Lockdown, ali ja bih voleo da vidim Raven Shild u novom izdanju.
Jeste Episoda 1 Half-lifa 2 malo monotona, ali probaj Episodu 2 koja je po meni mnogo bolja tj. dinamicnija iako se sama radnja ne mice preterano. Ma sve u Orange Boxu je odlicno :mrgreen:
Gears of War je po meni odlican port za PC. Sivilo je nekako deo atmosfere, pa mi i nije mnogo smetalo. Za krv se slazem.

Od Bioshocka sam ocekivao dosta. Meni su se mnogo svideli RPG elemnti u pucacini i celokupna atmsfera sa pricom, ali igra posta je ustaljena posle nekog vremena i ne predstavlja neki izazov kasnije... blago razocarenje

World in Conflict me nije nesto previse odusevio, sa obzirom koliko su ga napumpali...

freak71

Aktivan član
Poruka
1.556
Jeste Episoda 1 Half-lifa 2 malo monotona, ali probaj Episodu 2 koja je po meni mnogo bolja tj. dinamicnija iako se sama radnja ne mice preterano. Ma sve u Orange Boxu je odlicno :mrgreen:
Gears of War je po meni odlican port za PC. Sivilo je nekako deo atmosfere, pa mi i nije mnogo smetalo. Za krv se slazem.

.
U GearsOfWar (priznajem da ga nisam dugo igrao) su mi zasmetali i oni predimenzionisani protivnici koji bar meni sve do jednog isto izgledaju. Valjda ih je takve i teško napraviti da su različiti. Znam da je sivilo deo atmosfere ali posle tolikog napretka računarske grafike čovek jednostavno očekuje malo boja, valjda to nije tako veliki problem. Slična stvar je bila i kod Doom 3 koji sam tako silno iščekivao, početak super, horor atmosfera i onda mrak, mrak i još mraka i još crne boje na ekranu i tako unedogled. Oči su me bolele od te igre. Generalno sam primetio, a i čitao sam javna priznanja od nekih igračkih radionica, da se u reklamiranju igara služe bezobraznim trikovima gde se neka slika iz igre dodatno obradi, ulepša i takva prezentuje, a čini mi se da su i ovi trejleri toliko preterani da vrlo često i nemaju baš mnogo veze sa igrom. I dok se u filmovima prezentuju neka extra stvorenja i likovi to se u realnosti svodi na loše nacrtane spodobe.