igracke i oblacenje u krevetu?

haha sad se setih ,, prica jedan obućar kako mu jedna fina gospodja donela cizmu da se stikla podkuje (ili sta li se vec radi )) ,, kaze čiča ,, kad zavuko ruku u čizmu ,,, samo što se nije šlogiro ,, kaže "alatka ista ko ****"umotana u kesu""" ,,,,,-------- gospodja nije nikada došla po svoju čizmu ,,,,,
 
ma mozes i ti dellboy da kazes sta imas, ali me zanima sta su ribe radile da bi zavele muskarca, obradovale muza itd...nego se stide, pa da pocnem ja..

moja devojka je prvo trazila vibrator pre nego sto odem na put, pa je bilo bas zabavno...jednom je cak nabavila neki catsuit, ja odem da spavam, nisam ni pomisljao na sex tu noc kad ono iznenadjenje ispod jorgana :-D ....
....
i tako..
 
TheChaos:
Cao svima,
zanima me da li prisutni zenski svet koristi neko od pomagala i kada (sa partnerom, sama?) i da li povremeno volite da obucete stikle, seksi carape ili nesto drugo...
I sama upotreba bi mozda bila interesantna....



Narawno da wolim.....a i wolim iznenadit partnera necim takwim......mislim na stikle i carape tj.haltere.....krawatu na to a bez icega.....
a sto se tice pomagala.....ne da mi se o tome ponowo pisat....bilo je na nekoj temi pa pronadji.....poz................ ;) :p
 

Back
Top