IGRA SENKI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
... pise i vreme glasanja,...
... pise i vreme postavljanja albuma,...
... a pravila,... ????

.. i cekam odgovor na obicaj labavog uvazavanja pravila,...
Ko je bio sinuć prisutan, mogao je videti da je postavljaču teme, koji i otvara glasanje, odgovaralo da se sa istim počne ranije. Ostali su bili za to. Ako nisi primetio, mi ovde aktivnog moderatora nemamo, i to nam predstavlja ooooogroman problem, ali se i pored toga trudimo da se koliko toliko oko svih stvari dogovorimo.

bug.gif
 
Čestitke i od mene...Prvi put da su dva moja favorita u pobjedničkoj trojci...
Đole..."duh slika"...vrlo zanimljivo, uhvaćen neobičan trenutak...
Master..."crno-bijelo",takođe interesantan ugao posmatranja...
Tručić...lijep kolorit...
Bilo je još dosta lijepih fotki...čak je sad,čini mi se bilo najteže odabrati...
 
Čestitke i od mene...Prvi put da su dva moja favorita u pobjedničkoj trojci...
Đole..."duh slika"...vrlo zanimljivo, uhvaćen neobičan trenutak...
Master..."crno-bijelo",takođe interesantan ugao posmatranja...
Tručić...lijep kolorit...
Bilo je još dosta lijepih fotki...čak je sad,čini mi se, bilo najteže odabrati...
 
Čestitke i od mene. I moram da iskomentarišem da ne mogu da verujem da je ova Brunova fotografija bolje rangirana od one sa ljudima sa kišobranima. :shock:
Al dobro... ukusi su različiti. :D

bug.gif
 
Cestitke i od mene fotka je super mada mi se Brunova vise svigja ali eto, dobro je rekla Xia -ukusi - i ne brinem vise dali imam oko za fotografiju sigurna sam da imam , samo je stvar ukusa :) , i Fibs , Bird ima 9 poena ne 5 .
 
CCestitke pobednicima i pobedjenima, tj svim ucesnicima
tema je bila i za one koji vole trenutak i oko za njega kao i za studijske eksperimente i za "manipulatore" koji se sa malo maste i rada snadju sa "obicnom fotkom".
i tako su podelili pobednicko postolje.svaki stil ima svojih pristalica .
idemo dalje
 
Cestitke pobednicima, ali moram da napomenem da slika broj 27 koju je postavila alal ima ukupno 14 poena, tako da bi trebalo da deli drugo mesto sa brunom. Jel tu doslo do neke greske ili neciji glasovi nisu racunati??
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top