ИГРА ЛИ ЛИПА ГРАЂА ЗНАЧАЈНУ УЛОГУ У МУВАЊУ ЦУРА?

Evropenda

Domaćin
Banovan
Poruka
4.980
Да се одмах разумимо, свјестан сам да то игра неко одређену улогу. Али моје је питање колика је та улога и колико ти набилдано тило повећава шансе код жена.

Ако је тај проценат 10 или 20% онда не вриди да се замарам и идем на трчање и пливање. Ако знатно увећава шансе, прико 50%, онда бих мога пробат.

Ћа је ваше мишљење о томе?
 
Ако је тај проценат 10 или 20% онда не вриди да се замарам и идем на трчање и пливање.

Phaaaaaaaaahahaha :rotf:

Odgovor ti je - zavisi. Zavisi od toga kako izgledaš, kako si sad građen, dal si "običan" il si debo, dal umeš da pričaš itd itd.. Nije presudno ali je plus.. Nadam se da su ti maniri u RL bolji nego ovde gde se dereš u naslovu teme, nemoj si navalentan čoveče :(
 
ma to zbog sebe eventualno neke klinke lozane ali uopste nije bitno..neces se zupustiti svakako ali bolje prolazi kesh i nadrk stav

И ја сам тако мислија. Зашто се мучит и знојит у теретанама код код жена главну улогу игра прича и духовитост. Најбитније је натират њу да крене да меље и онда само климаш главом и понекад јој кажеш оно ћа жели чут.
 
Phaaaaaaaaahahaha :rotf:

Odgovor ti je - zavisi. Zavisi od toga kako izgledaš, kako si sad građen, dal si "običan" il si debo, dal umeš da pričaš itd itd.. Nije presudno ali je plus.. Nadam se da su ti maniri u RL bolji nego ovde gde se dereš u naslovu teme, nemoj si navalentan čoveče :(

Просично сам грађен, у младости сам се бавија спортом па због тога имам солидну линију, али у приципу ниш посебно. Мислија сам мало да се набилдам како би јеба што више жена, али видим да граљђа мушкарца уопће не игра неку знајачајну улогу тако да ћу од тога одустат.
 
Да се одмах разумимо, свјестан сам да то игра неко одређену улогу. Али моје је питање колика је та улога и колико ти набилдано тило повећава шансе код жена.

Ако је тај проценат 10 или 20% онда не вриди да се замарам и идем на трчање и пливање. Ако знатно увећава шансе, прико 50%, онда бих мога пробат.

Ћа је ваше мишљење о томе?

:zcepanje: Ne mogu da verujem da oćeš procenat. :lol: Pazi, sve je to individualno... neke devojke jako vole nabildovane tipove, neke ne. Većini to baš i nije bitno. Retko koja će te otkačiti samo zato što nisi nabildovan. Nego, ako ti ikada budeš odlučio da se nabilduješ, nemoj to činiti da bi impresionirao druge. To je malo patetično.
 
Ne razumi ćaća da današanje cure
vataju tajkune, lovu i doture,
Nima više serenade nema škuribande,
ako nimaš bilu jahtu i cherokee grande!

Ма није баш тако ка шта ви мислите. Паре не играју неку значајну улогу. И сиротиња води љубав и има сексуалне односе.

Зоран Пантић Смедеревац је испјева једну липу писму која објашњава тај феномен:

Џаба њима сво богатство и толике бразде
Сиротиња боље љуби и слађе од газдеж

Док богати куће граде
А ја љубим цуре младе

Суђено је тако људи
Неко ради неко љуби
 
:zcepanje: Ne mogu da verujem da oćeš procenat. :lol: Pazi, sve je to individualno... neke devojke jako vole nabildovane tipove, neke ne. Većini to baš i nije bitno. Retko koja će te otkačiti samo zato što nisi nabildovan. Nego, ako ti ikada budeš odlučio da se nabilduješ, nemoj to činiti da bi impresionirao druge. To je malo patetično.

А због чега би који пимпек чинија тако нешто?

Јес, баш ћу да одвајам душу од тила и да се знојим по теретанама ради себе. Себи сам добар и овакав каки сам. "Ништа ја ту неби диро", ка ћа би река велики маг Еуропске поп музике Здравко Чолић звани Злаја.
 
Џаба њима сво богатство и толике бразде
Сиротиња боље љуби и слађе од газдеж

Док богати куће граде
А ја љубим цуре младе

Суђено је тако људи
Неко ради неко љуби

Daaa, u vezi toga.. Ima i ona priča da su nižima veći nego višima, da su ćelavi bolji nego oni sa kosom, da su oni sa velikim nosevima obdareniji.. Naravno uvek prisutno "bez starca nema udarca".. Sve smišljeno da se oni koji su ispod osećaju kao da su iznad..

Ne znači da je istina.
 
А због чега би који пимпек чинија тако нешто?

Јес, баш ћу да одвајам душу од тила и да се знојим по теретанама ради себе. Себи сам добар и овакав каки сам. "Ништа ја ту неби диро", ка ћа би река велики маг Еуропске поп музике Здравко Чолић звани Злаја.

Neki ljudi jednostavno vole da su u formi zbog sebe, a ne zbog drugih. Vole da vežbaju i da su fizički aktivni. Hebiga, zdravo je to. Ali ako si ti zadovoljan sobom, onda ne treba ništa da menjaš.
 
Daaa, u vezi toga.. Ima i ona priča da su nižima veći nego višima, da su ćelavi bolji nego oni sa kosom, da su oni sa velikim nosevima obdareniji.. Naravno uvek prisutno "bez starca nema udarca".. Sve smišljeno da se oni koji su ispod osećaju kao da su iznad..

Ne znači da je istina.

То је жива истина. Стари јуди имају искуства и боље знају задовољит какву младу даму него њихови килави вршњаци. Старац кад трти тада боли глава а уши отпадају. Због тога младе дјевојке воле пензионере са сидом косом и смежураном кожом.
 
Ма није баш тако ка шта ви мислите. Паре не играју неку значајну улогу. И сиротиња води љубав и има сексуалне односе.

Зоран Пантић Смедеревац је испјева једну липу писму која објашњава тај феномен:

Џаба њима сво богатство и толике бразде
Сиротиња боље љуби и слађе од газдеж

Док богати куће граде
А ја љубим цуре младе

Суђено је тако људи
Неко ради неко љуби

Ne znam ti za tog tvog Smederevca, ali nemoj mi šta zamirit, jer ipak tribaš reć ,,Ja san morski vuk", sa licem opaljenim jugom, burom i bonacom, glasa promuklog od bevande...Ispo * volta :super:
 
То је жива истина. Стари јуди имају искуства и боље знају задовољит какву младу даму него њихови килави вршњаци. Старац кад трти тада боли глава а уши отпадају. Због тога младе дјевојке воле пензионере са сидом косом и смежураном кожом.

Okej :lol:
 
Neki ljudi jednostavno vole da su u formi zbog sebe, a ne zbog drugih. Vole da vežbaju i da su fizički aktivni. Hebiga, zdravo je to. Ali ako si ti zadovoljan sobom, onda ne treba ništa da menjaš.

Ма то су смишне будалетине који немају шта паметније радит у животу. Мада већина љих кај тренирају то раде због цура, а и да би били спремни за евентуални физички обрачун са неким. То је неки мој резон.
 
Да се одмах разумимо, свјестан сам да то игра неко одређену улогу. Али моје је питање колика је та улога и колико ти набилдано тило повећава шансе код жена.

Ако је тај проценат 10 или 20% онда не вриди да се замарам и идем на трчање и пливање. Ако знатно увећава шансе, прико 50%, онда бих мога пробат.

Ћа је ваше мишљење о томе?

Bolje bilduj mozak!:mrgreen::zper:
 
Ма то су смишне будалетине који немају шта паметније радит у животу. Мада већина љих кај тренирају то раде због цура, а и да би били спремни за евентуални физички обрачун са неким. То је неки мој резон.

Asti ga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pravi artišta!!!!!!!!!!!!!!!!! Ni mrve cukun, diškulo, izventat nešto nije u njegovom fazonu, majstor je korteđavanja, pravi kapo :zcepanje:
 
Да се одмах разумимо, свјестан сам да то игра неко одређену улогу. Али моје је питање колика је та улога и колико ти набилдано тило повећава шансе код жена.

Ако је тај проценат 10 или 20% онда не вриди да се замарам и идем на трчање и пливање. Ако знатно увећава шансе, прико 50%, онда бих мога пробат.

Ћа је ваше мишљење о томе?
kad sam bio mlad, visok, plav pa još i lep trčale su zamnom, sad kad sam suva šljiva i dalje trče zamnom....mora da je karma :cistinaocare:
 
Да се одмах разумимо, свјестан сам да то игра неко одређену улогу. Али моје је питање колика је та улога и колико ти набилдано тило повећава шансе код жена.

Ако је тај проценат 10 или 20% онда не вриди да се замарам и идем на трчање и пливање. Ако знатно увећава шансе, прико 50%, онда бих мога пробат.

Ћа је ваше мишљење о томе?

Hildo, naravno da je izgled vazan. Pa tebi je uzor cuveni seksi deda, tako da i sam znas koliko je sve to bitno.
 
Да се одмах разумимо, свјестан сам да то игра неко одређену улогу. Али моје је питање колика је та улога и колико ти набилдано тило повећава шансе код жена.

Ако је тај проценат 10 или 20% онда не вриди да се замарам и идем на трчање и пливање. Ако знатно увећава шансе, прико 50%, онда бих мога пробат.

Ћа је ваше мишљење о томе?

Ajde bre jedite vise govna,pisite Srpski ili na tamo vasim forumima.
 
Poslednja izmena:

Back
Top