Igra li ko Top Eleven?

koze123

Početnik
Poruka
1
Ćao svima! Nov sam ovde i zanima me da li neko igra Top Eleven? Po meni je u pitanju veoma dobra menadžerska igrica, a dobro je što može da se igra i na telefonu i na browseru.

Vi koji igrate, šta vam se u igrici najviše sviđa, a šta najviše frustrira?

Smartanabil

Buduća legenda
Moderator
Poruka
27.299
Ćao svima! Nov sam ovde i zanima me da li neko igra Top Eleven? Po meni je u pitanju veoma dobra menadžerska igrica, a dobro je što može da se igra i na telefonu i na browseru.

Vi koji igrate, šta vam se u igrici najviše sviđa, a šta najviše frustrira?
Najvise me nervira to sto moras bukvalno svaki dan da pratis sta se desava a vremena za to stvarno nemam

Green_Arrow

Primećen član
Poruka
729
Igram je vec 10 godina preko telefona. Dobra igrica ali ima i dosta nedostataka .
U sustini provedom od 1min do 10min u toku dana na njoj . Sto rece Smartanabil ako te nema dan ili dva, u timu je raspad sistema :D
Imao sam jednu caku kako svake godine da osvojim prvenstvo. Pored startne postave koja je bila jaka u rezervi sam imao igrace sa po jednom ili dve zvezdice. I na kraju svake sezone ove rezerve ubacim u prvu postavu i cekam da pocne sledeca sezona. Caka je u tome da njihov sistem racuna snagu tima samo na osnovu prve postave tako da bi me svaku sledecu sezonu ubacili u ligu sa slabijim timovima, timovima sa po dve zvezdice.. I onda, cim upadnem u tu ligu vracam svoje najbolje igrace u postavu. Tako sam osvajao desetak prvenstava zaredom :D

Denis7120

Početnik
Poruka
23
Pozdrav svima. Top eleven igram od 2012 godine i mislim da je potpuno dobra igrica. Nisam nikada ništa radio na caku, jer tada mislim da nema potrebe za trudom. Imam u savezu momke koji se takodje trude i svaku sezonu smo napredovali, sada se borimo za 2.zlatnu ligu. Što se ostalih takmičenja tiče(mislim na ligu, kup i LŠ ili super ligu) mislim da je veće uživanje ostavariti pobedu 1.0 u teškom meču nego pobediti 10.0 neku dosta slabiju ekipu.

Prilozi

• Screenshot_20210927_134115_eu.nordeus.topeleven.android.jpg
    Screenshot_20210927_134115_eu.nordeus.topeleven.android.jpg
    83,9 KB · Pregleda: 2

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.