Игнорисање и неодговарање на поруке

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.912
... Један од најружнијих (по мени) и најнеумеснијих начина, и најнепристојнијих, и најп*чкастијих (да не настављам) начина да некоме даш до знања да не желиш комуникацију и разговор са том особом коју игноришеш. Мени је то искрено много горе него рећи отворено да не желиш комуникацију ни разговор нити било шта.

Рећи некоме "е ја нећу да причам са тобом" је бар уважавање његовор постојања а кулирање и игнорисање је као понашати се да та особа не постоји и мени је то врло непристојно. А млади на инстаграму врло често тако функционишу и радије ти само не отворе поруку, као да су неке поп звезде а ти небитан у целој причи

Даа ли и вас зна да изнервира када вас друга особа само игнорише поготово ако за то нема разлог?

Pa čuj, ljude koje poznajem , njima odgovaram.
Jednostavno ne mogu da ne odgovorim na poruku ako je imam. Žulja me "u sandučetu."
Ali ako je poruka od meni nepoznatih totalno, vrvt neću odgovoriti.
Да, и мене жуља у сандучету. Ал увек ме као што кажем занима да видим шта ко хоће да ми каже

Па да али зар није непристојно кад било којим послом требаш неком да се јавиш а тај те ни не третира... Мени је то стварно језиво непоштовање.
Pa cekaj ima toliko gorih ponasanja i bahacenja sto bi te to iznenadilo i nerviralo

Pa cekaj ima toliko gorih ponasanja i bahacenja sto bi te to iznenadilo i nerviralo
Има, али види, за разлику од нпр дрског одговарања, тај неко ти бар одговори, дакле, уважи твоје постојање. А на овај начин он се понаша као да не постојиш. То је неки минимум минимума поштовања било кога па макар и потпуног странца.

Pa oni su povrsni kao smara ih neko i da odgovaraju,pa gde oko takvih da se nerviras,idi brate nahrani nekog psa mahnuce ti repom
Скроз си у праву, зато људи и воле псе, јер са њима створиш однос. Помазиш га, он ти махне репом. Будеш мало добар премма њему, он ти то врати тиме што те полиже, поигра се, покаже ти срећу

... Један од најружнијих (по мени) и најнеумеснијих начина, и најнепристојнијих, и најп*чкастијих (да не настављам) начина да некоме даш до знања да не желиш комуникацију и разговор са том особом коју игноришеш. Мени је то искрено много горе него рећи отворено да не желиш комуникацију ни разговор нити било шта.

Рећи некоме "е ја нећу да причам са тобом" је бар уважавање његовор постојања а кулирање и игнорисање је као понашати се да та особа не постоји и мени је то врло непристојно. А млади на инстаграму врло често тако функционишу и радије ти само не отворе поруку, као да су неке поп звезде а ти небитан у целој причи

Даа ли и вас зна да изнервира када вас друга особа само игнорише поготово ако за то нема разлог?
То ме много нервира.Иначе,ја то никад не радим.
Наравно,свакако је боље рећи "не могу/нећу да се видимо..." него "искулирати".

То ме много нервира.Иначе,ја то никад не радим.
Наравно,свакако је боље рећи "не могу/нећу да се видимо..." него "искулирати".
То и ја кажем увек, као што сам и горе написао. Много непристојан начин да некога одбијеш. Ни не уважиш га као особу.

Back