Quantcast

ignoriranje molbi korisnika

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 15307

Legenda
Poruka
56.214
vec cetvrti put saljem zahtjev za gasenjem i brisanjem profila
od kompletne administracije odaziva se jedino supermod koji nema ovlasti da to ucini
zasto?
ok, mozda ste previse zatrpani slicnim zahtjevima pa ne stizete
al svejedno nije ok tako tretirati korisnike
aj nek neko to obavi u trenucima dokonosti; recimo izmedju plasiranja dva genijalna nova alata za generisanje klikova
fala unaprijed <3

gost 391353

Ističe se
Poruka
2.147
vec cetvrti put saljem zahtjev za gasenjem i brisanjem profila
od kompletne administracije odaziva se jedino supermod koji nema ovlasti da to ucini
zasto?
Ha, ali joj niste odgovorili na pitanje,..

Evo da probam ja,.. nisam niko i ništa ovde,.. pa se moja ne uzima za-ozbiljno,..
( btw: bio sam i admin i supermod i mod ,.. nije to lako biti - i ne bih više ikada).

Ali Vragana, ja ne znam tvoje obrazloženje,.. ako je to samo današnja želja,..
haa, a šta ćemo sa tvojih 56000 postova -koliko je dana pisano,.. ako imaš blog - verovala si nekome ovde,.. ( meni je ovo 12. forum i ne verujem da imam i tih 6 hiljada, postova ukupno,.... a ne verujem da ću ovde (biološki) doživeti tih tvojih 56.000,.. ikada )
Pa, poželeo sam i ja da gasim nalog(e) stotinu puta,.. to smo već doživljavali,..
ali nam ' nije krava stala na nogu',.. jutro je pametnije od večeri,.. i svako sledeća je sve pametnije,..

Gde gori ?,..zašto to mora odmah ?.. 'đe je ba zapelo',..
meni je to 'suicid'..

Ima li neka opcija zamrzavanja naloga ? .. pa da me prođe,.. sve prođe,.. i ljubav,.. mržnja još pree,..

msm, ako je već otvorena ovakva tema,.. ajmo iskreno,.. svako je verovatno dolazio u takvu situaciju,.. tako mu došlo,.. i stani, pani,..

ali, ZAŠTO ? i koliko je pametno admin-ima to uraditi odmah ??

kojeimedadam

Buduća legenda
Poruka
27.169
Џорџина...џаволчићу...:D;)...немо да рушиш све мостове за собом...:(
Остави нам " могућност " да ти честитамо бар рођендан...празник жена ...и да ти повремено пошаљемо неку угодну поруку ...:cmok:,...:heart: ...или ..:cvet:...:D;):lol:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.