idete li na more?

Ubicu seeee! :x
Sad sam gledala Kontikijev sajt, ne odgovara nam nijedan termin za Sharm El Sheikh i od kad je Egipat skuplji od grckih ostrva? :?
Jel' zna neko neku drugu proverenu agenciju?
Mene smara kad je more samo more, moram nesto i da vidim, hocu da se popentram na Sinaj!
Sad sam se ubedacila. :(
 
?:
etotako:
ja cu krajem leta ili pocetkom jeseni odleteti na neku egzoticnu destinaciju... verovatno sama jer ne verujem da ce biti jos nekog sa dovoljno para za takvu avanturu

a oces tamo upoznati zgodnog domoroca. a ne plasis se sama kako ces odbiti napasnike neverovatnom energijom i sharmom i poceces intelektualno
idi pomozi rozalini
bali je super ima dosta seksa tkao kazu
i novi zelan je zanimljiv ali nije tropsko
afrika je super ali ima bolesti
ma avganistan ili turkmestan tamo je neiskvareno
eh :D
pa ne putujem zbog sexa, ja sam slobodna...mogu i kod kuce :D
pa super sto si mi stavila ideju u glavu o nekim napasnicima... nemoj to da radis blesava jedna... ja sam plasljiva devojka :?
 
Stvarno ne znam zasto bi isla u CG za iste ili cak vece pare nego sto bi potrosila negde preko. Sada sam uplatila Tasos za pocetak avgusta i uopste nije skuplje nego HN ili Tivat recimo. Sigurna sam i da je mnogo lepse.
 
Hi,hi! Pa nemoj da mesas sve sto se nadje na svedskom stolu! :lol:
Ti sto spominju da su imali stomacni virus su uglavnom jeli po nekoliko vrsta mesa, raznih salata, pili sta su stigli i na to dodavali razne vrste voca u jednom obroku. Ko da nisu videli hranu u zivotu. :wink:
 
divlja u srcu:
Hi,hi! Pa nemoj da mesas sve sto se nadje na svedskom stolu! :lol:
Ti sto spominju da su imali stomacni virus su uglavnom jeli po nekoliko vrsta mesa, raznih salata, pili sta su stigli i na to dodavali razne vrste voca u jednom obroku. Ko da nisu videli hranu u zivotu. :wink:

a što da ne meša? Ja sam sve stalno mešala, voće io meso naročito (secko mi šef kuhinje dinje i lubenice u obliku srca i cvetića i slao 8) )
Doduše, upravo se vratih iz Turske...tamo ej hrana oooooodlična - znači EUFORIJA posle svakog obroka :D
Btw. gde god da idete, uzmite all inclusive (naravno, samo ako je sa 5 zvezdica. Ja sam kombinovala to, hotel Baia u Bodrumu i isto to u Kušaadasiju al sa 4 zvezde, nije ni prineti!) :wink:

Divlja, u Egiptu je sad kraj sezone, jedino Šarm-el-Šeih, tu je klima prijatnija, ali pazi da ne poludiš na suncu, sklanjaj se u nešto klimatizovano!


a niko neće na šoping festival u Dubai? :shock:
nema veze, neću ni ja :cry:

eeee....danas je poslednji dan proleća, a ja juče stigla sa mora.... :lol: :lol: :lol:
Moraću opet krajem leta, DEFINITIVNO. :D

emmmm....pozdravlja vas čokoladna džanum

main2.jpg



ovde sam se ja sunčala, na kraju toga što zovu PORT
ehehehe....svaka preporuka
www.hotel-baia.com
 
idem na more sa deckom........ne obracajte paznju na nick ili godiste,ipak imamo samo jedan komp u kuci pa ne mogu to da menjam. ovo mi je prvi put da sama idem sa njim na more :D juuhuuuuuuuuu!!jedva cekam :lol: :lol: :lol: valjda ce biti super 8)
 
divlja u srcu:
Betty:
Divlja, u Egiptu je sad kraj sezone, jedino Šarm-el-Šeih, tu je klima prijatnija, ali pazi da ne poludiš na suncu, sklanjaj se u nešto klimatizovano!

Ma klima u celom Egiptu je bolja nego ovde u BG-u!
Sparina ubija!
E jedva cekam to mooooreeeeeee! :D

50 C, teško da je dobro.
Mene fasciniraju Holanđani i ostali koji tamo odu u sred leta, ili još gore: u Tunis u julu! :lol:
Viđala sam reš pečene Šveđane, i to samo s jedne strane: stomak i noge spreda beli belcati, a leđa, 1.stepen! Kao da ne znaju da je opasno sunce...Ti narodi gde nema sunca i nemaju kulturu sunčanja. :?

Ma, mislim, pa i ja bih otišla ponovo na more, pa makar i na 50 C! :oops:

E, našla sam neki Hvar pristojan (moje prvo more, sa 1 godinicom!), al danas ću da pogledam grčka ostrva za kraj avgusta.
Ima Ios za 300 jura, 10 polupansiona, to znam pouzdano, ali ne znam koliko je turoperator pouzdan - namenjeno mladima (jelte, Ios), a nekako se uvek podrazumeva da njima ne treba bog zna šta
a meni treba svašta
:wink:


npr.Šengen, doživotni :lol:
 
da da ...ovde mogu da pitam ,,, ovako skraćenica pp mu dodje polu pansion ,,, a skraćenica nd --jel to znači nema dece ,,ili nema doručak ,,,ili nostalgični dani ..-za domom svojim ili ,,, najam depadansa ili -- mislim da je ovo poslednje ... JEL ZNA NEKO :?: :?: :!:
 
ja sam dve godine išla u Tunis u julu. Isto je kao u CG- 36, 37 stepeni. Prošle godine smo išli sa detetom koji je tada ima godinu i po, 12. jula. ništa strašno, čak bih rekla, krajnje prijatno porodično letovanje
 
avesic:
da da ...ovde mogu da pitam ,,, ovako skraćenica pp mu dodje polu pansion ,,, a skraćenica nd --jel to znači nema dece ,,ili nema doručak ,,,ili nostalgični dani ..-za domom svojim ili ,,, najam depadansa ili -- mislim da je ovo poslednje ... JEL ZNA NEKO :?: :?: :!:

ND JE NOĆENJE SA DORUČKOM
APP JE APARTMAN
PP JE POLUPANSION
P (jedno) JE PANSION
BO je bolesnički dan (za banjanje, kome treba, lekar masaža i to)

Slušaj ti što ideš na rodos :twisted: Ja iz Bodruma nisam mogla ni tamo ni na samos jer nemam Šengen :twisted:
Al neka
snaći ću se nekako za ostatak leta :wink:

btw. to na plaži, taj grupni aranžman, hehehehe....vesićka, vesićka, ne može i k...c u dupe i duša u raj :lol: :lol: :lol:
 
avesic:
HEBEHA:
Bila i ostala!!! He, he! Voda je ok, mnogo je toplo, ima masu ljudi, bas nam je fino... Pozdrav, odoh na plazu! 8) :)

PS. Cekam vas sve!


TI SI NA RODOSU ,,, a jel rade ono a? i na plaži jel? ,,,ma sigurno i na plaži čim nas ona čeka sve ,,,, ,,,,,pa rekla sam vam 8)

Jok. :roll: Ne na Rodosu. Mada, ko zna... Doduse ja nisam cula za ta kolektivna druzenja i radne akcije po plazama. Opet, i ako je tacno, pazi, zna da smeta taj pjesak po svemu i svacemu... Have a nice holliday!!! :wink: :) :) :P
 
Kome je do akcije na plazi, pravac Novalja (Hrvatska). Em seks, droga, hajneken, em stranci-Italijani, Slovenci, Nemci... (ja od nasih bezim k`o djavo od krsta kad sam na letovanju, dovoljan mi decko). Doduse, Hrvati se zajebase sa onih 0 promila alkohola.
Ili ako vam nije mrsko, skoknite `vamo, do Miami Beach, momci su da balis, a okean milina bozja.
 
migud:
Kome je do akcije na plazi, pravac Novalja (Hrvatska). Em seks, droga, hajneken, em stranci-Italijani, Slovenci, Nemci... (ja od nasih bezim k`o djavo od krsta kad sam na letovanju, dovoljan mi decko). Doduse, Hrvati se * sa onih 0 promila alkohola.
Ili ako vam nije mrsko, skoknite `vamo, do Miami Beach, momci su da balis, a okean milina bozja.


ša bre vamo --a ti si sa majami jel?? izgleda da sam samo ja u s s s srbiji buuuuuuu ,,e pa nećemo tako ,,,,, odo ja za sibir ... pa da vidimo ko je najoriginalniji :shock: :shock: ,,
 

Back
Top