Idete li 5-og februara na miting??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ayeye_Brazdorf

Domaćin
Poruka
4.290
Ja idem, bicu tamo ispred skupstine toga dana, smatram da je vrlo vazno da nas bude sto vise i da skinemo ove krpelje sa vlasti sto sisaju krv narodu.

Nisam pristalica SNS-a, ali cu biti na mitingu jer je to vazan dogadjaj i pocetak pada ovog retardiranog rezima, nadam se zauvek, i da nikad vise nece biti u prilici da vode ni mesnu zajednicu, a kamoli drzavu....

Neko od vas forumasa ako hoce da idemo zajedno tog dana, da se upoznamo i druzimo, nek se javi na pp, pa cemo razmeniti brojeve fona i tako to...
Slobodno moze da se javi i neko sa kim sam se se svadjao na diskusijama, nikom nista nisam zamerio niti uzeo za ozbiljno, ipak je ovo obicna razonoda....
 
Nažalost, neću prisustvovati skupu jer sam sprečen zbog drugih neodložnih obaveza.
Iako nisam ni član, ni simpatizer SNS-a, podržavam skup i ovo bi trebao biti skup svih onih koji nisu zadovoljni trenutnim stanjem, standardom i životom u Srbiji.
U Srbiji su neophodne promene, svi su toga svesni, pa naravno i Vlast, ali teško je odreći se fotelje.
Mnogi se plaše gubitka Vlasti jer bi to za njih značilo gubitak fotelje i dodelu optuženičke klupe.
 
Nažalost, neću prisustvovati skupu jer sam sprečen zbog drugih neodložnih obaveza.
Iako nisam ni član, ni simpatizer SNS-a, podržavam skup i ovo bi trebao biti skup svih onih koji nisu zadovoljni trenutnim stanjem, standardom i životom u Srbiji.
U Srbiji su neophodne promene, svi su toga svesni, pa naravno i Vlast, ali teško je odreći se fotelje.
Mnogi se plaše gubitka Vlasti jer bi to za njih značilo gubitak fotelje i dodelu optuženičke klupe.

promjene za neke znace kad skoci sa konja na magarca. :dontunderstand:
 
5-i februar je dan pre Superbowla, moracu psihicki da se pripremim za isti; tako da na zalost necu moci da prisustvujem tom iskreno-patriotskom narodnom buntu :( :( :( :(

A bas sam kao pravi 'patriota' hteo da odem' :( :(

Ali jbga, Rodzers i Rotlsberger su Rodzers i Rotlsberger :(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top