Idete li 5-og februara na miting??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Покушаће да се префарбају у нешто друго. Само, тешко да то више пали. Све смо видели.

Prefarbao bi ih ja g*vnima, ta boja im najbolje stoji. A zatim luftiranje na Terazijama, u visecem polozaju. Samo ako smo nepopravljivo glupi, dopusticemo da nas namagarce jos jednom.

@kami: 24-10 za Pittsburgh. :mrgreen:

Otici cu . Ovo stanje je ionako postalo nepodnosljivo . Ako se buni pola sveta sto bi ovde bilo drugacije ?? :think:

I da sam u Tunisu , Grckoj , Italiji , Egiptu , Belgiji isto bih se bunio ... Al u Americi ne bih ... tamo se ionako niko ne buni ni zbog cega pa sto da ispadam glup u drustvu ... a i kad se tamo neko pobuni dobije metak .....

Ja idem, bicu tamo ispred skupstine toga dana, smatram da je vrlo vazno da nas bude sto vise i da skinemo ove krpelje sa vlasti sto sisaju krv narodu.

Nisam pristalica SNS-a, ali cu biti na mitingu jer je to vazan dogadjaj i pocetak pada ovog retardiranog rezima, nadam se zauvek, i da nikad vise nece biti u prilici da vode ni mesnu zajednicu, a kamoli drzavu....

Neko od vas forumasa ako hoce da idemo zajedno tog dana, da se upoznamo i druzimo, nek se javi na pp, pa cemo razmeniti brojeve fona i tako to...
Slobodno moze da se javi i neko sa kim sam se se svadjao na diskusijama, nikom nista nisam zamerio niti uzeo za ozbiljno, ipak je ovo obicna razonoda....
Ако будем у БГ ту сам, само када се заврши протест против жутих..почиње против СНС-а!

Ne idem, daleko sam, a i da zivim u BG ne bi izasao. Retardi jesu na vlasti, ali kakvi tek retardi stoje iza ovoga majko moja mila.....
Ovo je nevidjeni bezobrazluk sta ti Dalibore pises.Ma koliko da je covek tolerantan prema tebi,ali ti izgleda nemas kocnicu i treba da te bude sramota!Misli sta hoces,ali da ovako nesto pises.....Ti ces za casne Srbe da kazes da su retardi,ti ces meni i casnim Srbima i drugim casnim gradjanima Srbije,nebitno koje su nacionalnosti,da kazes da su retardi sto se bore da mirnim putem skinu ovu necasnu vlast....
Sramota!!!!

Ovo je nevidjeni bezobrazluk sta ti Dalibore pises.Ma koliko da je covek tolerantan prema tebi,ali ti izgleda nemas kocnicu i treba da te bude sramota!Misli sta hoces,ali da ovako nesto pises.....Ti ces za casne Srbe da kazes da su retardi,ti ces meni i casnim Srbima i drugim casnim gradjanima Srbije,nebitno koje su nacionalnosti,da kazes da su retardi sto se bore da mirnim putem skinu ovu necasnu vlast....
Sramota!!!!
:lol:

eh...Sto bih ja volela da smo ti i ja za istu opciju....:D

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back