Idete li 5-og februara na miting??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne zivim sa roditeljima odavno, ne brini se ti za mene....

Tebe izgleda brine sto ce 200 000 ljudi protestovati protiv vlade, a taman ste uspeli da se uglavite u upravne odbore.......

Шта, послали те у БГ да се школујеш,
а ти би се будалесао по еХитима и митинзима ...

Захабали су те ови напредњаци,
на митингу нема музике, "ексера" и пива,
а и женске баш нису неке (бар за тебе, углавном могу маме да ти буду) ....

Него само ти иди, сретан ти пут ...

Tako mu dodje, jos ako bude i adrenalina, sukoba sa murijom i tako to, ima da bude carski....

Izvuci cu se nekako, znam neke ljude, nema robije za mene.......

...:eek:vas ni 250 godina robije ne moze da opasulji ocigledno...covek ide na miting da mu se digne adrenalin u sukobu sa murijom...extraaaaa, puno stimulativnih udaraca zelim:super:

Poslednja izmena:
Можда се прошетам до тамо, да осетим вибрације. Није то, још увек, тај митинг. Треба нам још неколико месеци да схватимо.

Mudro zboris. ;)
Ovo je samo test. Ne treba nasedati na poziv bilo koje stranke. Pogotovo ne ako je u pitanju kvazi-opozicija.

Kada dodje vreme, nece biti potreban nikakav poziv nikakve stranke. ;)

Mudro zboris. ;)
Ovo je samo test. Ne treba nasedati na poziv bilo koje stranke. Pogotovo ne ako je u pitanju kvazi-opozicija.

Kada dodje vreme, nece biti potreban nikakav poziv nikakve stranke. ;)

На то сам и мислио. На крају ће да изађе толико народа на улицу, да ће и власт и опозиција и војска и полиција да напуне гаће.

Шта, послали те у БГ да се школујеш,
а ти би се будалесао по еХитима и митинзима ...

Захабали су те ови напредњаци,
на митингу нема музике, "ексера" и пива,
а и женске баш нису неке (бар за тебе, углавном могу маме да ти буду) ....

Него само ти иди, сретан ти пут ...

Zar tako o coveku koji je na prvoj liniji fronta odbrane srpstva?:neutral::neutral::neutral:

Eeee, ni vi radikali niste ono sto ste nekada bili:sad2:

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

На то сам и мислио. На крају ће да изађе толико народа на улицу, да ће и власт и опозиција и војска и полиција да напуне гаће.

Ovo sad nije nista. I vecina onih, koji su protiv rezima, nece izaci jer se radi o SNS-u kao organizatoru. Kada dodje vreme za spontano okupljanje, bez icijeg poziva, to ce vec biti nesto drugo.
Samo me zanima da li ce kameleoni opet pokusati da promene boju. Znaci bili crveni, pa pozuteli...da li ce im se dati sansa opet ili ce proci kao sline (sto svakako podrzavam).

Ovo sad nije nista. I vecina onih, koji su protiv rezima, nece izaci jer se radi o SNS-u kao organizatoru. Kada dodje vreme za spontano okupljanje, bez icijeg poziva, to ce vec biti nesto drugo.
Samo me zanima da li ce kameleoni opet pokusati da promene boju. Znaci bili crveni, pa pozuteli...da li ce im se dati sansa opet ili ce proci kao sline (sto svakako podrzavam).

Покушаће да се префарбају у нешто друго. Само, тешко да то више пали. Све смо видели.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back