Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Ideolosko opredelenije Saveza za Srbiju?

Straks92

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.196
Da ali ovih godina je atmosfera sledeća: 95% smatra da nema veće lopurde od Tadića.

A to nije "druga generacija" od one koja je 2012 glasala 47,31% za Tadića.

Nego jednostavno te iste individue su radikalno promenile mišljenje, što dokazuje da se takve promene mišljenja dešavaju.

E pa, ja očekujem još jedan zaokret identičnog tipa. Naime 700,000 ljudi i asketa koje danas smatraju da je Marijan Rističević genije, već u najskorije vreme će ljubiti skute Lutovca.
Glasači DS i Tadića nikada nisu smatrali da je Vučić neki veliki smrad. Većim smradovima su smatrali Dačića i Koštunicu, Tomu Nikolića. Od svih iz opozicije najmanje su mrzeli Vučića i Dinkića, čak su im bili simpatični hehe, zato su tako lako i preleteli u tu ekipu a i Tadićev režim nikada nije satanizovao bilo kakvu opoziciju.

Jami19

Elita
Banovan
Poruka
19.499
Glasači DS i Tadića nikada nisu smatrali da je Vučić neki veliki smrad. Većim smradovima su smatrali Dačića i Koštunicu, Tomu Nikolića. Od svih iz opozicije najmanje su mrzeli Vučića i Dinkića, čak su im bili simpatični hehe, zato su tako lako i preleteli u tu ekipu a i Tadićev režim nikada nije satanizovao bilo kakvu opoziciju.
Dobro, ali danas tih istih 50% priča "Ne rasteruj investitore Tadiću!"

Znači mozak birača je vrlo rastegljiv kao plastelin, i to je karta na koju igramo prilikom svođenja SNS članstva sa 700,000 na 0 u roku od par sati.

pustos

Veoma poznat
Poruka
14.406
Pa zašto toliko brineš šta će biti sa 700,000 glasova. Odgovor je očigledan: pretopiće se u novopobedničke stranke SZS.
Ne brinem, samo kazem da nece svi preci u SZS.
Deo ce preci u SPS, pa i SRS, deo ce preci u stranke koje izadju iz SNS-a.

Sto znaci da ce Djilas i Bosko formirati zajednicku koalicijonu vladu ili ce morati da formiraju koaliciju sa elementima sadasnje vlasti, pre svih SPS-om.

doppler

Aktivan član
Poruka
1.930
Deluje mi kao da nas koriste za neke eksperimente, za socijalna istrazivanja i sl...
koja ce posle primeniti na Rusiji, Venecueli, Kini ili kao otpor sada u hong kongu.

Mi smo smesni, 6-7 miliona, bez aviona, da hoce mogli bi da nas stave u nato ili rusko azisku uniju ili kako se vec zove
u roku od odmah, sve jedno im........

Sluzimo im za zezanje.....

Jami19

Elita
Banovan
Poruka
19.499
Deluje mi kao da nas koriste za neke eksperimente, za socijalna istrazivanja i sl...
koja ce posle primeniti na Rusiji, Venecueli, Kini ili kao otpor sada u hong kongu.

Mi smo smesni, 6-7 miliona, bez aviona, da hoce mogli bi da nas stave u nato ili rusko azisku uniju ili kako se vec zove
u roku od odmah, sve jedno im........

Sluzimo im za zezanje.....
Pa vi ste izrazili želju da budete mali sovjeti na zapadnom balkanu.

Beli čovek vas samo tretira u skladu sa Vašim željama

Jami19

Elita
Banovan
Poruka
19.499
Aha vazi, nasa zelja je bila da nacisti i ustase kolju civile u ww2....
Sigurno.

Isto su Irak i Libija bili mali sovjeti, nema veze sa naftom....
Dobro, ti veruješ da je Čaušesku bio pravo dobar čovjek.

Nego, mislim da je ideologija SZS da se uspostave Ruske vrednosti na zapadnom balkanu.

Naime, nikada niste čuli da se Vuk Jeremić solidariše sa ruskom opozicijom.

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
45.309
I taj Tadić je bio mnogo manje autoritaran nego Vučić a kada pogledaš sada SZS najautoritarniji bi mogao biti Boško ali on teško da bi mogao sa svojom strankom na kraju preuzeti sve.
По чему је Бошко најауторитарнији?

Бошко је у ствари тотално демократичан лик, који готиви конзервативне, породичне вредности.

Е, сад, што је у Србији, погрешно, конзервативно везивано за неке наци, Љоти приче, па их Бошко прихватао у почетку каријере, јер је прихватао општа схватања у друштву...то је било некад.

Данас су Двери Сербске тотално модерна конзервативна странка.

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
21.257
По чему је Бошко најауторитарнији?

Бошко је у ствари тотално демократичан лик, који готиви конзервативне, породичне вредности.

Е, сад, што је у Србији, погрешно, конзервативно везивано за неке наци, Љоти приче, па их Бошко прихватао у почетку каријере, јер је прихватао општа схватања у друштву...то је било некад.

Данас су Двери Сербске тотално модерна конзервативна странка.
Pogledaj ga malo kako se ponasa, kako podvikuje i divlja, a da ne pricam nacin na koji vodi svoju stranku i kako je ko gumicom izbriso sve poznatije face iz svojih redova Noga, Glisica, Parovica......... Covek je bolesni egoista jednako kao i Vucic, JA, JA pa JA! Niko drugi samo JA. I ti pricas o nekoj demokraticnosti... Nakuco si 40k postova na politici i nista ne kapiras.

Esad Dzudo

Poznat
Banovan
Poruka
7.093
Pogledaj ga malo kako se ponasa, kako podvikuje i divlja, a da ne pricam nacin na koji vodi svoju stranku i kako je ko gumicom izbriso sve poznatije face iz svojih redova Noga, Glisica, Parovica......... Covek je bolesni egoista jednako kao i Vucic, JA, JA pa JA! Niko drugi samo JA. I ti pricas o nekoj demokraticnosti... Nakuco si 40k postova na politici i nista ne kapiras.
Ovi su iz kuhinje bia ko trhula kukavičja jaja.

Alter_Ego_

Buduća legenda
Poruka
45.309
То ти је алфа-мужјак.

Као Трамп.

А не аутократа.

И Трампара смењује све који не могу да прате његов темпо. Шта ће једној модерној конзервативној странци фашиста попут Нога или издајници и продане душе попут Пише Глише и Паровића?

Esad Dzudo

Poznat
Banovan
Poruka
7.093
То ти је алфа-мужјак.

Као Трамп.

А не аутократа.

И Трампара смењује све који не могу да прате његов темпо. Шта ће једној модерној конзервативној странци фашиста попут Нога или издајници и продане душе попут Пише Глише и Паровића?
Nogo je inkarnacija Ljotica a Cincar Perović je žao loš karijerista.

nonaligned

Poznat
Poruka
8.702
Đilas i Lutovac su levi centar a Boško i Jeremić desni centar.

Kao DS i DSS nekada.
Ahahhhahahaah Bosko desni centar

Setih se rasistickog performansa sa casama onomad.

Bosko je krajnja desnica.

Za Mariniku se u Srebrenici desio genocid ako se ne varam.

Sutra bi Bole tukao Mariniku verovatno oko neke teme.

Djilas je ideoloski potpuno nejasan. On izbegava i teme Kosova i polozaja Srba van Srbije u regionu.

Jeremic je nebitan.

YeOldeJagge

Veoma poznat
Poruka
12.830

Djilas je ideoloski potpuno nejasan. On izbegava i teme Kosova i polozaja Srba van Srbije u regionu.

Jeremic je nebitan.
100:1 je uverenje vladajuće garniture

Istu ideju imao je i jedan zapadni književnik iz 30-ih

3BEP

Poznat
Poruka
8.571

Jeremic je nebitan.
Nema tu ništa rasističko.Čovek je pokušao i vama maloumnima na primeru da objasni zašto nije dobro kršiti zakone svoje zemlje i puštati u nju horde ILEGALNIH muslimanskih dzihadista.

3BEP

Poznat
Poruka
8.571

Jeremic je nebitan.
Ne lupetaj.Oni stalno govore da unutar SZS razlike postoje ali postoje i zajednički stavovi oko kojih su se okupili.Nije to jedna stranka,nego savez,normalno je da nisu svi isti.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.