Identifikacija

da li ste za da ili ste za ne

  • da

    glasova: 5 83,3%
  • ne

    glasova: 0 0,0%
  • zato

    glasova: 1 16,7%

  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .

chika doktor

Iskusan
Banovan
Poruka
6.360
vozim ja danas biciklo po ovom divnom vremenu i pade mi jedna, usudio bi se reci, genijalna ideja o nachinu identifikacije zenskih osoba. ideja nije uopste morbidna!
zasto uzimati otisak prsta i smarati se?
zar nije jednostavnije uzeti otisak vagine?
posto znamo, jelte, da nema dvije iste na ovoj vashoj planeti.
shta mislite o ovoj ideji, o ovom kolosalnom napretku za vash ljudski rod?
 
sad su mi mnoge stvari jasnije....



jel se identifikacija radi kod tebe?:zper:


pa vidish, o tome nisam razmisljao.
mada mi se ne chin kao losha ideja.
samo ne znam kako bi ja prenio te podatke u format koji ce biti koristan shiroj drushtvenoj zajednici.
to bi bio format koji bi samo ja razumio
tako da bi bolje bilo da to obavljaju npr. kiborzi. sa vjeshtachkim neuronskim mrezama i genetichkim algoritmima.
 
vozim ja danas biciklo po ovom divnom vremenu i pade mi jedna, usudio bi se reci, genijalna ideja o nachinu identifikacije zenskih osoba. ideja nije uopste morbidna!
zasto uzimati otisak prsta i smarati se?
zar nije jednostavnije uzeti otisak vagine?
posto znamo, jelte, da nema dvije iste na ovoj vashoj planeti.
shta mislite o ovoj ideji, o ovom kolosalnom napretku za vash ljudski rod?
Pa ne moze,otisak prsta je uvek isti,a vecina doticnih se od raubovanja razvuce i vremenom bude kao rukav od carobnjaka ili neam pojma...konobarski novcanik.. :mrgreen:
 
Otkud ti znas da nema dve iste, skupio si sve vagine sveta na jedno mesto? Mislim i da hoces to da uradis bilo bi nemoguce. Ovo vazi i za otisak prstiju.

pa nisam bash na jedno mjesto, nemojmo pretjerivati!
i zashto mislish da je nemoguce, meni je ideja sasvim logichna i izvodiva.
vaginometrijski pasosh, pasosh buducnosti. skontajj samo kako je zvuhno. ma mora da uspije.
 
vozim ja danas biciklo po ovom divnom vremenu i pade mi jedna, usudio bi se reci, genijalna ideja o nachinu identifikacije zenskih osoba. ideja nije uopste morbidna!
zasto uzimati otisak prsta i smarati se?
zar nije jednostavnije uzeti otisak vagine?
posto znamo, jelte, da nema dvije iste na ovoj vashoj planeti.
shta mislite o ovoj ideji, o ovom kolosalnom napretku za vash ljudski rod?

Brilijantno! :D
Čika Hju Hefner je smislio odlivak vaginice, ti otisak... šta je sledeće? :lol:
 
vozim ja danas biciklo po ovom divnom vremenu i pade mi jedna, usudio bi se reci, genijalna ideja o nachinu identifikacije zenskih osoba. ideja nije uopste morbidna!
zasto uzimati otisak prsta i smarati se?
zar nije jednostavnije uzeti otisak vagine?
posto znamo, jelte, da nema dvije iste na ovoj vashoj planeti.
shta mislite o ovoj ideji, o ovom kolosalnom napretku za vash ljudski rod?
Отисак прста се узима при вађењу личне карте.
По новом закону, свако је дужан да извади личну карту када напуни 16 година,
иако постаје пунолетан тек са 18.
Е сад, питам ја тебе, ко би узимао те отиске и како од шеснаестогодишњих девојчица? И да ли би за своју ћерку тражио везу у полицији у том случају? :think:
 
Fora je što uzmu kažiprst desne ruke, bar su tako meni...

E sad ja se ne razumem baš preterano u otiske prstiju (a ni vaginice) ali kapiram da nisu simetrični, a sve i da jesu, šaka ima još 4 prsta tako da ne znam..... :think:
 
Fora je što uzmu kažiprst desne ruke, bar su tako meni...

E sad ja se ne razumem baš preterano u otiske prstiju (a ni vaginice) ali kapiram da nisu simetrični, a sve i da jesu, šaka ima još 4 prsta tako da ne znam..... :think:

Svaki otisak prsta na ruci je drugaciji. Uzimaju ti samo jedan u slucaju da ne daj boze mora da se sprovede identifikacija u slucaju neke nesrece, samo prestupnicima uzimaju otiske svih deset prstiju. Ne znam samo kako je sada za ove nove biometrijske pasose i licne karte? :think:
 
vozim ja danas biciklo po ovom divnom vremenu i pade mi jedna, usudio bi se reci, genijalna ideja o nachinu identifikacije zenskih osoba. ideja nije uopste morbidna!
zasto uzimati otisak prsta i smarati se?
zar nije jednostavnije uzeti otisak vagine?
posto znamo, jelte, da nema dvije iste na ovoj vashoj planeti.
shta mislite o ovoj ideji, o ovom kolosalnom napretku za vash ljudski rod?

ja imam jednog blesavog druga...on tako sedne...vozi biciklo po keju i u prolazu 'vata devojke za dupe pa pobegne...uzas...
jednom sam ja isla sa njim...na rolerima...nisam bila u stanju da vozim...od smeha.
 
Svaki otisak prsta na ruci je drugaciji. Uzimaju ti samo jedan u slucaju da ne daj boze mora da se sprovede identifikacija u slucaju neke nesrece, samo prestupnicima uzimaju otiske svih deset prstiju. Ne znam samo kako je sada za ove nove biometrijske pasose i licne karte? :think:

A šta ako mi baš taj izgori :think:

Nije ovaj doca blesav :lol:
 

Back
Top