Quantcast

Идејни творац „брегзита“ најављује које ће три земље следеће напустити ЕУ

gost 420053

Domaćin
Poruka
4.954
Thanks Mej , da nisi to iskopirao sa neta ne bih ni znao da postoji taj rabat.
Iz svega se zakljucuje da je EU u stvari drzava u drzavama , duboka placena administracija kojoj
robuju sve clanice Eu . Sad kad izadje UK , izgubice Eu administracija veliki deo prihoda ,
nadam se , malo šale , da ce mo ući u Eu onog dana kada izadje Hrvatska .

Poslednja izmena:

Dе Sisti

Legenda
Poruka
56.511
:D

image.jpg

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Neki dan sam slušao ovog novog Engleskog jolpaza.Moram da priznam da mu je ideja super.Ako to stvarno napravi Englezi da ga slave.
I ja bi to napravi u Srbiji kao on a jednostavna mu je ideja.DA UVEZE RADNU SNAGU.
Kažu da će građani SSSR Engleske pokušavati da pređu žicu da se domognu Škotske (EU).

zlatko01

Elita
Poruka
22.219
Говорећи у Европском парламенту у среду, Најџел Фараж, лидер странке Брегзит, рекао је да ако „брегзит“ упола успе, „ова институција неће бити овде у року од десет година“.

Фараж је рекао да ће наставити кампању против ЕУ широм Европе у наредним месецима и годинама.

Он предвиђа да би Италија, Данска и Пољска могле да оду, уз објашњење:

„Оне су међу првима“.
„Начин на који су из ЕУ вређали Пољаке вероватно је више него што они могу да поднесу. Анкета у Пољској прошле године први пут је показала да Пољаци верују да ЕУ има негативан утицај на њихов живот“, објаснио је Фараж.

https://srbin.info/svet/idejni-tvorac-bregzita-najavljuje-koje-ce-tri-zemlje-sledece-napustiti-eu/
iz EU, ne bi mogla ni Nemačka da izađe

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
36.756
Pusti snovi komunorusoguzije.
EU ce da srusi Amerika a ne Rusija. Euro je prvenstveno pretnja dolaru.
Poljska je saveznik DC a ne Brisela.
Covek je u pravu, Dancima pogotovu ne treba ta EUropska fukara, a onda sledi lavina koja ce da raznese Briselsku kulu.
Slatkoća, neki ce reci. :lol:

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
EU ce da srusi Amerika a ne Rusija. Euro je prvenstveno pretnja dolaru.
Poljska je saveznik DC a ne Brisela.
Covek je u pravu, Dancima pogotovu ne treba ta EUropska fukara, a onda sledi lavina koja ce da raznese Briselsku kulu.
Slatkoća, neki bi rekli. :lol:
Da, ali dok vi vidite neke Besmislene riftove između Poljske i Slovačke, dešava se mnogo značajniji konflikt između civilizacije i SSSR.

Salvini je pogrešno izabrao pa će malo da ga obljubljuju romi na klisi

Nosferatu___2

Buduća legenda
Poruka
29.532
Da, ali dok vi vidite neke Besmislene riftove između Poljske i Slovačke, dešava se mnogo značajniji konflikt između civilizacije i SSSR.

Да, ја имам теорију да се све државе света деле на само две категорије:

Слободни Свет (ЕУ, НАФТА, Јапан, добра Кореја, Сингапур, Аустралија и Зеланд)

и

Гулаг Интернационала (све остало).

И онда се некад догоди пријатељско пичкарање између две слободне Државе (Нпр. Немачка повуче косу Француској а Америка ошамари Италију), али то су само породична трвења између сестара.

Али некад се догоде и озбиљни изгреди (СССР Брексит) над којим Гулази ликују, јер то означава Пад У Таму.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
36.756

Nema rifta izmedju Poljske i Slovacke.
Sve nove EU clanice su saveznici DCa prvenstveno.
Za EU mozemo samo reci “DC makes it, DC breaks it” :D
Btw. ja sam fan Dallas Cowoboys-a , ti Briselski pedercici su bili simpaticni dok su bili potrebni, sad idu na smetljiste istorije. :lol:

Nosferatu___2

Buduća legenda
Poruka
29.532
Btw. ja sam fan Dallas Cowoboys-a , ti Briselski pedercici su bili simpaticni dok su bili potrebni, sad idu na smetljiste istorije. :lol:

Да, али би можда мање требало да слушаш оне русолажове са твитера.

Наиме, једини који иду на сметлиште историје је СССР.

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Trenutno je zapadna civilizacija bez lidera, jer imamo ovih nekoliko rusopušadžija kao što su Drumpf.

Tvoj predlog da svaka slobodna zemlja treba da se sortira iza njega, jeste Glup pošto onda ispadne da je Gulag uspeo.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
36.756
Да, али би можда мање требало да слушаш оне русолажове са твитера.

Наиме, једини који иду на сметлиште историје је СССР.

Sve znas. :D ... ali Briselska kula od karata pocinje da se rusi koliko vec sutra. #Brexit :lol:

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
36.756
Trenutno je zapadna civilizacija bez lidera, jer imamo ovih nekoliko rusopušadžija kao što su Drumpf.

Tvoj predlog da svaka slobodna zemlja treba da se sortira iza njega, jeste Glup pošto onda ispadne da je Gulag uspeo.
Zapadna civilizacija je istorijska relikvija, postoji samo Americka sila. :D

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
36.756
Zašto neko ne pokrene SRExit?
Da i mi napustimo EU pre nego što i udjemo? A ušli smo do čuklja vala...
Zasto, treba koristiti EU fondove.
EU je kao matori Gold Daddy kojem se vise ne dize, ali se jos uvek lozi i spreman je da placa i cascava.
Sad ga treba hebati vise nego ikad.
Srbija kad ga zajase ima da ga pukne srčka. :mrgreen:

Darth Vader

Veoma poznat
Poruka
14.209

Pa i uspeo je jaguarko.
Naravno da je uspeo.
Nema šta da ispadne.

AleksaJ

Elita
Poruka
19.272

Борац за права надничарки и надничара ... ДЕЦЕНИУ И ПО провео у парламенту ЕВРОПСКОМ

на градњи ЕУ

а после пола деценију НА ХУКАЊУ ДРГУИХ да руше ....

е после ће опет да удари крух ВУЧЕЊА ЗА НОС

nigel-farage-1129579.jpg

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.