Quantcast

Ideja za oba pola: kako smuvati nekoga...

DUH

Iskusan
Poruka
5.873
Postavljacica teme gleda rijalitije gde jedni drugima slamaju srca pa onda ona njega tuzi za nanosenje dusevnog bola i sl smece. Sad ne znam, a verovatno nije ni bitno, da li je htela da proturi temu pod jakim utiskom kao ozbiljnu ili je sarkazam i podsmevanje takvom drustvu. U oba slucaja...
Ne gledam rijalitije niti sam ikada, zato sam sinoć ostala otvorenih usta koliko sam se zaprepastila, pa sam prosto morala da otvorim temu kao što rekoh "Da se malo izezamo" jer inače otvaram teške teme, pa za promenu.

DUH

Iskusan
Poruka
5.873
Izgleda da ljudima nije do zezanja na tu temu....takoreci normalno je da places kada te ostavi neko s kim si ziveo.
Tebi nije? kud ce vaj svet sa vama intelegentnima...?
Jeste normalno da plačeš, ali nije normalno da se od toga napravi TV Show gde ćeš da plačeš na televiziji. A ajde i to, nego imaš pravo da osobu koja te ostavila tužiš za "nanošenje dusevnog bola ", što priznaj već nije normalno, preuvelicavanje i zloupotreba...da ne kažem da mi je sem toga opsti utisak da su ove mlade generacije toliko soft i da amabaš ništa ne mogu da podnesu.
I ja sam bila ne normalno ostavlja na nego na kvarno, kuliranjem dok ne shvatim i svašta pa sam naučila da (se) brinem o sebi a ne da kukam na televiziji.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.