Quantcast

Ideja za oba pola: kako smuvati nekoga...

Milan od Gruze

Buduća legenda
Poruka
40.388
..."Nećeš da budeš samnom? Tuzicu te za nanošenje dusevnog bola" 😂
Ludi svet, evo videh na MTV rijaliti nešto kao Catfish samo ovo se zove "Love gone missing" riba plače što je lik sutnuo, lik kuka što ga riba sutnula, o bože
Još malo pa će ostaviti nekoga biti krivično delo 😂
Greh je zavesti nekoga pa ga ostaviti.
Ni ti ne bi volela da se tebi tako nesto desi, zar ne?

tropicoflame

Iskusan
Banovan
Poruka
6.263
Znam da si pricao da ga gotivis, a voleo bih da ga prelistam, posto ga nigde nema :( doci cemo Eurus, Strki i ja da raspodelimo imovinu, sto ce da se zavrsi kao u kraj Tarantinovim filmovima verovatno meheh
hmmm... nema naravno da nema... u londonu sam ga naso u malom sw bookshopu u celziju... ce da razmotrimo kombinaciju pa cem javimo eurus kad prva bude pregledala sha vredi....

MrNapokon

Elita
Poruka
16.452
msm ne razumem šta je tema, al kapiram da može i o analnom sexu da se piše-ako već tema nema temu
Postavljacica teme gleda rijalitije gde jedni drugima slamaju srca pa onda ona njega tuzi za nanosenje dusevnog bola i sl smece. Sad ne znam, a verovatno nije ni bitno, da li je htela da proturi temu pod jakim utiskom kao ozbiljnu ili je sarkazam i podsmevanje takvom drustvu. U oba slucaja...

petunija_love

Veoma poznat
Poruka
10.731
Postavljacica teme gleda rijalitije gde jedni drugima slamaju srca pa onda ona njega tuzi za nanosenje dusevnog bola i sl smece. Sad ne znam, a verovatno nije ni bitno, da li je htela da proturi temu pod jakim utiskom kao ozbiljnu ili je sarkazam i podsmevanje takvom drustvu. U oba slucaja...
verovatno kao sarkazam, čak i da nije tako, ja čitam i pitam se na šta da odgovorim..to je meni problem

difrent from others...

Veoma poznat
Poruka
12.375
ko se bre danas muva... sta se lozite...
pa sad kako se uzme. NEDAJTIBOZE ZENO ako ti ispade neki osmeh prema meni.
e sad ako ti se jebbe, ubola si premiju, ali ako je osmeh bio za kasom, na pijaci ili u prevozu, pa ono imaces u ponudi uskoro nesto :malav: :zper:

htedoh reci nece te zena scepati za ****** i kaze aj se trpajmo nego oce malo da se fimka pa ce diskretno.
msm gubljenje vremena :kafa:

mada mi drugarica kaze da trebam afeksna pa mozda ja kapiram sve u fak fazonu? :think:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.