Идеја велике Мађарске у сновима русофилних Мађара

nije to "Velika Madjarska" već regularna.
Hrvati imaju samo 3 županije a ostalo su im naši neprijatelji dodelili otimačinom na silu.

Madjarska je finansirala Rijeku i ima pravo na more.

Trebalo bi Madžari da ospore sve izmišljotine hrvata, od falsifikata pacta conventa do navodnog učešća hrvata u bitci kod Mohača

Ukoliko to ne urade i ukoliko im povlađuju kako bi se umilili prikrivenim nacistima iz miteleurope ništa od uvećane Ungarije
 
nije to "Velika Madjarska" već regularna.
Hrvati imaju samo 3 županije a ostalo su im naši neprijatelji dodelili otimačinom na silu.

Madjarska je finansirala Rijeku i ima pravo na more
Meni se čini da ima pravo na Srbiju. Financirala je Beograd, ali bez Kosova i Metohije. To neka ostane Srbija
 
Trebalo bi Madžari da ospore sve izmišljotine hrvata, od falsifikata pacta conventa do navodnog učešća hrvata u bitci kod Mohača

Ukoliko to ne urade i ukoliko im povlađuju kako bi se umilili prikrivenim nacistima iz miteleurope ništa od uvećane Ungarije
Opet kmemet, još trebaš Talijanima reći da je Zadar njihov, ako već nije srpski
 
Jadni mi Vojvođani. Mi koji smo oduvek bili evropski orijentisani nalazimo se u sastavu Srbije koja je zarobljena u prošlosti, koja misli da je svi mrze i da je sa svima u ratu, želi da postane ruska gubernija i da nema ništa sa EU. Severno od nas Mađari koji i sami sve više lude i u unutrašnjem su sukobu sa EU, zapadno od nas Hrvati koji nas mrze zbog našeg srpskog porekla. Jedino Rumuni su normalni. Neka nam je Bog u pomoći.
 
Jadni mi Vojvođani. Mi koji smo oduvek bili evropski orijentisani nalazimo se u sastavu Srbije koja je zarobljena u prošlosti, koja misli da je svi mrze i da je sa svima u ratu, želi da postane ruska gubernija i da nema ništa sa EU. Severno od nas Mađari koji i sami sve više lude i u unutrašnjem su sukobu sa EU, zapadno od nas Hrvati koji nas mrze zbog našeg srpskog porekla. Jedino Rumuni su normalni. Neka nam je Bog u pomoći.

Rumuni:

 
Slazem se za bukurešt, ali za ostatak, tu je sa Leskovcem :mrgreen:
Rumunska fudbalska reprezentacija.

1528985426056-romania2.png
 
Nijesu, vec su Francuzi. Njemci su kastrirani robovi EU.
Francuzi? Svašta. Nemci su ti glavna ekonomija i diplomatija u Evropi. Svi su išli kod mama Merkel.
U ovom neokolonijalnom vremenu Nemcima je prepušta Evropa koju je i Hitler želeo, a Francuzima Fransafrika kao glavna zona uticaja i francuskog interesa.
Kolonije su samo zvanično ukinute.
 
Francuzi? Svašta. Nemci su ti glavna ekonomija i diplomatija u Evropi. Svi su išli kod mama Merkel.
U ovom neokolonijalnom vremenu Nemcima je prepušta Evropa koju je i Hitler želeo, a Francuzima Fransafrika kao glavna zona uticaja i francuskog interesa.
Kolonije su samo zvanično ukinute.

Da, Francuzi imaju slobodniju spolju i unutrasnju politiku i bedem su EU. Njemci su na kratkom lancu Francuzima i Americi. Ne zaboravi ko je bio okupiran 45-te od tri drzave. I vazda je bilo tako. Francuzi i Italijani su nasljednici Rimskog Carstva, Romani, uvijek su bili civilizacija za varvare Germane. Njemac je samo tu da kopa i da radi, o kulturi im ne bjese zbora.
 

Back
Top