Idealna pauza za vas

Paula

black cat
Moderator
Poruka
11.338
Imali ste sex, završen je fino, zadovoljni ste.
Koliko je idealno vreme u vašem slučaju razmaka do drugog seksa, a da ste spremni baš za ponovno veliko uzbuđenje i dobar osećaj u telu?
Sutradan? 2-3 dana? nedelju? itd..

Po iskustvu. Dakle, ne da bude prosečno, već onako baš da ste naelektrisani ponovo. Samo telo traži..
Ukoliko je odgovor oko nedelju dana, da li bi vas dakle zadovoljila što se seksa tiče veza/kombinacija na daljinu?

Trust no one

U prolazu
Moderator
Poruka
23.703
Koliko je idealno vreme u vašem slučaju razmaka do drugog seksa, a da ste spremni baš za ponovno veliko uzbuđenje i dobar osećaj u telu?
Zavisi od partnerke... Sa nekima je taj osecaj pocinjao sledeci dan pre rucka :D (retke su). Sta znam, prosek na 3 dana recimo.
Ukoliko je odgovor oko nedelju dana, da li bi vas dakle zadovoljila što se seksa tiče veza/kombinacija na daljinu?
Ako mozemo da se vidjamo jednom nedeljno to i nije neka daljina...

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
48.647
Da, zavisi od partnera i koliko sam zagrejana. Kad sam u zaljubljenoj fazi desavalo se da ga pozelim istog dana. Sat, dva posle seksa dok se izlezavamo meni se ponovo upali lampica.
Па у почетку, када је све интензивније, када и када се растанете ма колико се туширали осећате мирис оног другог до следећег сусрета... баш тако, сваки час. Првих неколико месеци везе она и јесте један вееелики секс.
Мислим, и после је битан, ако нема жеље неће ни трајати однос, али ипак мало и изађете међу свет:lol:

Paula

black cat
Moderator
Poruka
11.338
Posle nekog dana kada je bilo više puta, za mene je idealno par dana da se slegne, oporavi. Posle tih par dana svaki dodir osećam intenzivno.
Ali i ritam od jednom nedeljno mi je u redu.
Više od dve nedelje... mislim da se ljudi već ohlade.

LBarbara

La Femme
Moderator
Poruka
46.379

Po iskustvu. Dakle, ne da bude prosečno, već onako baš da ste naelektrisani ponovo. Samo telo traži..
hmm, ukoliko je u startu nesto bilo strasno, fino i dobro sigurno ce biti i obostrano intenzivno bar neko vreme..
kasnije moze doci do pauza tj. da ta pocetna iskra preraste u klasicnu vezicu koja moze da trpi pauze..
Ukoliko nesto u startu zahteva pauze..od tog nema nista, to ti je ono, puj pike ne vazi, da nisi ti bila bi neka druga, nema to nikakvu draz...:lol:

Paula

black cat
Moderator
Poruka
11.338
hmm, ukoliko je u startu nesto bilo strasno, fino i dobro sigurno ce biti i obostrano intenzivno bar neko vreme..
kasnije moze doci do pauza tj. da ta pocetna iskra preraste u klasicnu vezicu koja moze da trpi pauze..
Za ovaj deo što si napisala, to je sve tako, no i kada sam imala vrlo strastvene veze na početku, sama fiziologija je tražila malu pauzu.. Ukoliko bismo jedan ceo dan se sexali 5-6 puta i više puta svršili, sutradan ne ide sve istim intenzitetom. Je verujem da je to pitanje fiziologije, koja se opet razlikuje od pojedinca do pojedinca. Verujem da nema puno onih koji svaki dan mogu po više puta i da to sve bude nesmanjenom strašću tako danima i nedeljama... možda par dana, ali onda samo telo traži pauzu. To svako zna na osnovu svog iskustva.
Moje je kako sam napisala, osećam tačno posle nekih svršavanja da bi bilo dobro napraviti par dana pauzu (možemo se maziti itd.. ) da bi osećaj bio ponovo jednako intenzivan kao pre.

Belgradeboy

Poznat
Moderator
Poruka
7.184

Čuka jedna.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.