Idealan predsednik

OnlyYourShadow

Ističe se
Poruka
2.477
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/231601/Djindjic-bi-nas-do--danas-uveo-u-Evropsku--uniju

Zašto uvek, ali uvek imamo običaj da nekoga pravimo od blata?
Šta bi bilo, kad bi bilo? Ko to uopšte garantuje?

Nego, da li ste primetili da smo nekako bili vedriji, optimističniji, puni entuzijazma da ćemo nešto da uspemo dok je Đinđić bio živ? Dobro, bilo je i osnova za to, jer smo tad ostvarili jednu veliku pobedu kad smo Slobu skinuli s vlasti.

Situacija tada je bila isto loša kao i sada. A sada izgleda kao da niko nema rešenje ni za šta. Samo znam da Srbi tad nisu bili u tolikoj depresiji kao sad. Sad samo kukamo bez ikakvog rešenja.

Jeste li primetili da Đinđića, čak i oni koji nisu bili njegove pristalice, nisu ismejavali, jer čovek nikad nije ispadao glup?

Dakle, rešenje leži u tome što mi nemamo autoritativnog vođu, kome niko neće da se smeje kad da neku izjavu, od koga niko neće smeti, i neće imati osnova da pravi budalu, koji će imati veću moć ubeđivanja, kome ćemo moći da verujemo, jer će reći nešto drugačije nego ostatak političara.

A takvog nema.

Dakle, profil idealnog predsednika ne leži ni u kom političaru danas.

Šta za vas znači idealan predsednik?
 
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/231601/Djindjic-bi-nas-do--danas-uveo-u-Evropsku--uniju

Zašto uvek, ali uvek imamo običaj da nekoga pravimo od blata?
Šta bi bilo, kad bi bilo? Ko to uopšte garantuje?

Nego, da li ste primetili da smo nekako bili vedriji, optimističniji, puni entuzijazma da ćemo nešto da uspemo dok je Đinđić bio živ? Dobro, bilo je i osnova za to, jer smo tad ostvarili jednu veliku pobedu kad smo Slobu skinuli s vlasti.

Situacija tada je bila isto loša kao i sada. A sada izgleda kao da niko nema rešenje ni za šta. Samo znam da Srbi tad nisu bili u tolikoj depresiji kao sad. Sad samo kukamo bez ikakvog rešenja.

Jeste li primetili da Đinđića, čak i oni koji nisu bili njegove pristalice, nisu ismejavali, jer čovek nikad nije ispadao glup?

Dakle, rešenje leži u tome što mi nemamo autoritativnog vođu, kome niko neće da se smeje kad da neku izjavu, od koga niko neće smeti, i neće imati osnova da pravi budalu, koji će imati veću moć ubeđivanja, kome ćemo moći da verujemo, jer će reći nešto drugačije nego ostatak političara.

A takvog nema.

Dakle, profil idealnog predsednika ne leži ni u kom političaru danas.

Šta za vas znači idealan predsednik?


putin.jpg

:rtfm:
:mrgreen:

Da kloniramo Putina?:think::mrgreen:
 
Кога волио на челу државе-Без сумње Дмитрија Медведева !
Иначе Ђинђић је био интелигентан, имао добре идеје, приватно био частан човјек, нормализовао је односе са Западом, залагао се за мир али се окружио криминалцима који су невиђењне злоупотребе и грешке починили у процесу приватизације. Иако Ђинђић није лично профитирао од тога, не може се аболирати за те пропусте. Такође му замјерам што није више искористио "повољнију политичку климу" У Руској Федерацији и долазак Јединствене Русије на власт.

Цјеним што је био :
-за опстанак заједничке државе са ЦГ
-што је смиривао напетости у Рашкој
-што је за њега Војводина била Србија, а Српска република трајна категорија
-што је био против идеје да Албанци добију 100 % Космета

Оцјена, пошто сам студент, седмица.
 
Idealno ne postoji a najbliže mom poimanju idealnog će da pukne u prvom krugu :lol:
Моји омиљени кандидати се неће кандидовати :

1. Коштуница
2. Вучић
3. Маја Гојковић (ако се откачи од УРС)
4. Јоргованка Табаковић
5. Елена Божић-Талијан (генсек СРС)

Иначе, имам дилему да ли као Монархиста уопште да гласам.
 
Моји омиљени кандидати се неће кандидовати :

1. Коштуница
2. Вучић
3. Маја Гојковић (ако се откачи од УРС)
4. Јоргованка Табаковић
5. Елена Божић-Талијан (генсек СРС)

Иначе, имам дилему да ли као Монархиста уопште да гласам.

3. se kandiduje osim ako ne dođe Šešelj i ne kandiduje se lično ;) Rekla je pre 2 dana na Tv Avala, gostovala je u emisiji kod onog Palavestre. Rekla je i da neko blizak SRS hoće da je likvidira a da Šešelj to ne zna :lol:

Ako se kandiduje sigurno ću glasati za nju (jedino ne mogu u opciji da radikali kandiduju Šešelja ili Gordanu, onda glasam za njih).
Ostali sa liste se sigurno neće kandidovati, Koštunica zbog godina, Vučić i Jorgovanka jer je Toma sujetni kreten koji uvek gura sebe a Elena jer umesto muža ima Marinu a to baš nije poželjno :lol:
 
Poslednja izmena:
Маја појединачно гледано је сјајан лик...чим се њена Народна партиоја осамостали или придружи неком другом, а да то није ДС, могао бих дати њој глас.
Тому јако цјеним...али релано побједио је само једном, против Мићуна...а двапут губио од БоТе који ће вјероватно бити опет кандидат ДС (сем ако се Ђилас не умјеша)...што се тиче Елене...могуће је, мада бих и поред тога гласао за њу али је њена странка неће кандидовати...културна, образована жена, имам утисак да има коефицијент интелигенције барем 150.
 
Гордану сам јако цјенио прије распада СРС али онда се некако промјенила...но, има времена да исправи грешке и смањи киксеве.
 
Гордану сам јако цјенио прије распада СРС али онда се некако промјенила...но, има времена да исправи грешке и смањи киксеве.

Izbrukala se za sve pare ... i ona i Tomislav.
Valjda neće više da otvaraju neke teme tamo gde im nije mesto ;) Ali kako stvari stoje između nje i SRS ne verujem da ima prostora i vremena da se bilo šta ispravi ;)
 
Моји омиљени кандидати се неће кандидовати :

1. Коштуница
2. Вучић
3. Маја Гојковић (ако се откачи од УРС)
4. Јоргованка Табаковић
5. Елена Божић-Талијан (генсек СРС)

Иначе, имам дилему да ли као Монархиста уопште да гласам.


E da je meni tvoj mozak da se malo odmorim....
 
Ксено, мислим да је иначе нама потребна нека нова странка десног центра...нешто што ће покупити најбоље из СНС, онај бољи дио СРС + ДСС, а ове постојеће опозиционе странке угасити.

Кадровски овако замишљам :

Андрија Младеновић
Милица Радовић (ДСС)
Јоргованка Табаковић
Марина Рагуш
Елена Божић Талијан (СРС)
Игор Мировић (СНС)
Маја Гојковић
Божидар Делић

Александра Јанковић (НС)
Бојан Димитријевић (СНС)

Нешто што би се политички и економски позиционирало на десном центру...дакле рецимо економски програм сличан Конзервативној странци Британије...сарадња са свима, блага предност Русији...ови кадрови који би за собом повукли у старту 40 % бирача....оштра, аргументована опозиција у односу на ДС и Г17...дакле, мислим да је нешто ново на нашој политичкој сцјени неопходно али до тога не смије доћи додатним ситњењем опозиције, већ неким укрупњавањм, удруживањем.
 
Зашто ? Ријеч је о предсједнику, не о странкама...шта фали побројаној петорци, поготово када је ријеч о образовању...

To što su nesposobni listom svi. Naša je nesreća što biramo vlast po simpatičnosti, umesto po sposobnosti, a i pritom se ložimo na pisanija tabloida pri formiranju vlastitog mišljenja. Da posvetiš malo vremena pretabavanju uspeha i zasluga gorenavedenih, shvatio bi da je to mrka kapa. Obrazovanje je takođe vrlo diskutabilno u Srbiji, jer i sam znaš kako se pravnici i ekonomisti štancaju po ovoj državi, a boga mi i ini kadar...

Što se mene tiče, nama treba ljigavac sa nacionalnom svešću... S druge strane, nisi ni primetio da su ti u oba posta pobrojani nesposobnjakovići i srebroljupci, koji samo umeju da bljuju floskule (lagano izvinjenje Jorgovanki za ovo, mada s kim si - takav si)
 
Poslednja izmena:
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/231601/Djindjic-bi-nas-do--danas-uveo-u-Evropsku--uniju

Zašto uvek, ali uvek imamo običaj da nekoga pravimo od blata?
Šta bi bilo, kad bi bilo? Ko to uopšte garantuje?

Nego, da li ste primetili da smo nekako bili vedriji, optimističniji, puni entuzijazma da ćemo nešto da uspemo dok je Đinđić bio živ? Dobro, bilo je i osnova za to, jer smo tad ostvarili jednu veliku pobedu kad smo Slobu skinuli s vlasti.

Situacija tada je bila isto loša kao i sada. A sada izgleda kao da niko nema rešenje ni za šta. Samo znam da Srbi tad nisu bili u tolikoj depresiji kao sad. Sad samo kukamo bez ikakvog rešenja.

Jeste li primetili da Đinđića, čak i oni koji nisu bili njegove pristalice, nisu ismejavali, jer čovek nikad nije ispadao glup?

Dakle, rešenje leži u tome što mi nemamo autoritativnog vođu, kome niko neće da se smeje kad da neku izjavu, od koga niko neće smeti, i neće imati osnova da pravi budalu, koji će imati veću moć ubeđivanja, kome ćemo moći da verujemo, jer će reći nešto drugačije nego ostatak političara.

A takvog nema.

Dakle, profil idealnog predsednika ne leži ni u kom političaru danas.

Šta za vas znači idealan predsednik?


e kada bi takav postojao a da ih je i vise sta bi bilo ljepo zivjeti na zemlji ..ebiga sta se moze
:bye:
 
To što su nesposobni listom svi. Naša je nesreća što biramo vlast po simpatičnosti, umesto po sposobnosti, a i pritom se ložimo na pisanija tabloida pri formiranju vlastitog mišljenja. Da posvetiš malo vremena pretabavanju uspeha i zasluga gorenavedenih, shvatio bi da je to mrka kapa. Obrazovanje je takođe vrlo diskutabilno u Srbiji, jer i sam znaš kako se pravnici i ekonomisti štancaju po ovoj državi, a boga mi i ini kadar...

Što se mene tiče, nama treba ljigavac sa nacionalnom svešću... S druge strane, nisi ni primetio da su ti u oba posta pobrojani nesposobnjakovići i srebroljupci, koji samo umeju da bljuju floskule (lagano izvinjenje Jorgovanki za ovo, mada s kim si - takav si)
Види, ја сам некако покушао да саставим онај бољи дио политичара...реаално, за 99 % политичара лако је наћи замјерку...но, питање је шта нам је чинити у овако тешкој економској, а и спољно-политичкој, па донекле и унатрашње-политичкој ситуацији.
 
Види, ја сам некако покушао да саставим онај бољи дио политичара...реаално, за 99 % политичара лако је наћи замјерку...но, питање је шта нам је чинити у овако тешкој економској, а и спољно-политичкој, па донекле и унатрашње-политичкој ситуацији.

Birati kadar koji je kadar da donese poboljšanje u ekonomiji, socijali i geo-političkom položaju. Svako, ali baš svako ko bi hteo s pozicije vlasti da uradi bilo šta dobro za Srbiju, bi bio omražen, proganjan i pljuvan. Prvenstveno od onih koji se busaju u patriotske grudi. Kako skoro reče neko, mi imamo kukavičku vlast, tj. vlast kojoj je primarna stvar da drpa i zakrpi potrebe stranačkih kolega, a za državnost i narod nema kapaciteta. Ovo što si naveo je daleko od boljeg dela. Koštunica ti je dobar primer štetočine koji je neradom dozvolio da propadnemo za deceniju. Samo zato što nije ništa radio.

Kad danas pogledaš najpljuvanije likove na političkoj sceni, znaj da su ti ljudi verovatno pljuvani jer su nešto dobro radili.
Evo ti primer iz moje firme, gde je 60% mladih i jako obrazovanih, na akciju spremnih i pametnih ljudi, koji firmi mogu da donesu promet 300% veći od sadašnjeg. Već godinama je rad pozitivnog dela firme obstruiran i u lažima klevetan, samo da bi neki ex-komunjare prikrivali svoj nerad, koji bi tada došao do izražaja. Tako ti je i u Srbiji, i zato je na primer, DOS-ova vlada najosuđivanija, iako je na duge staze najbolje radila od svih i to u korist naroda, a ne tadašnjih pojedinaca. Zato je i došlo do raskola, jer prvenstveno DSS forsira svoje ljude, zapostavljajući narod. Ne možeš rastaviti nazadni sistem koji kod nas radi, a da to bude popularna mera. Zato je jedan novi pogled na stvar preko potreban. Ne treba mi poslodavac koji mi se smeška i pita za zdravlje dece, a ne daje mi platu, već mi je potreban drkadžija koji će da nateže radnike do maksimuma, ali da i adekvatno i redovno to plaća. Razumeš?
 
Poslednja izmena:
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/231601/Djindjic-bi-nas-do--danas-uveo-u-Evropsku--uniju

Zašto uvek, ali uvek imamo običaj da nekoga pravimo od blata?
Šta bi bilo, kad bi bilo? Ko to uopšte garantuje?

Nego, da li ste primetili da smo nekako bili vedriji, optimističniji, puni entuzijazma da ćemo nešto da uspemo dok je Đinđić bio živ? Dobro, bilo je i osnova za to, jer smo tad ostvarili jednu veliku pobedu kad smo Slobu skinuli s vlasti.

Situacija tada je bila isto loša kao i sada. A sada izgleda kao da niko nema rešenje ni za šta. Samo znam da Srbi tad nisu bili u tolikoj depresiji kao sad. Sad samo kukamo bez ikakvog rešenja.

Jeste li primetili da Đinđića, čak i oni koji nisu bili njegove pristalice, nisu ismejavali, jer čovek nikad nije ispadao glup?

Dakle, rešenje leži u tome što mi nemamo autoritativnog vođu, kome niko neće da se smeje kad da neku izjavu, od koga niko neće smeti, i neće imati osnova da pravi budalu, koji će imati veću moć ubeđivanja, kome ćemo moći da verujemo, jer će reći nešto drugačije nego ostatak političara.

A takvog nema.

Dakle, profil idealnog predsednika ne leži ni u kom političaru danas.

Šta za vas znači idealan predsednik?

Đinđić bi nas do danas uveo u Evropsku uniju

Ау сунце му калаисано ....

Значи тако младост мисли (по Блицу) ....

Па да пошаљемо Билија да га ископа,
да га подгрејемо, нашминкамо и право у кампању ....

Него шта би Институција рекла на то ???

Мис'им, замисли да га на фер и поштеним демокраЦким изборима
победи мртвац ???
Понижавајуће, јелда ....
 
Чак и са твојим толицким имаш проблема ????

СТРАШНО !!!

:rotf::rotf::rotf::rotf:


Opa vid kukavice, koja se bi da svoje dete ponosno šalje da gine u ime tate koji nema mooda... E nesrećo, pa rekao sam ti da si idiot, i da ništa ne kapiraš. Šta se koj moj q*ac gu3iš da repliciraš mojim postovima, kad ni jedan do sad nisi skapirao. Ajde odfuckaj...
 
Opa vid kukavice, koja se bi da svoje dete ponosno šalje da gine u ime tate koji nema mooda... E nesrećo, pa rekao sam ti da si idiot, i da ništa ne kapiraš. Šta se koj moj q*ac gu3iš da repliciraš mojim postovima, kad ni jedan do sad nisi skapirao. Ajde odfuckaj...

Па видиш да сам потпуно у праву ....

И са тим толицким велике проблеме имаш ...
Још нис научио да га користиш

Зашто се сад буниш ???
Мис'им
истина сме да заболи, али на може да увреди ....
 

Back
Top