Idealan podznak sa lavom kao znakom (molim lavove su su od moje teme)

Reyna

Aktivan član
Poruka
1.094
Ajde dragi moji.. Svi koji niste lavovi i koji se iole razumete u astrologiju, znate kakvi su lavovi, neki ih vole, neki ih ne vole. Ja sam jedna od onih koja spada u onu drugu grupu: Lav- fuj! E sad, lavovi k'o lavovi, sa njima ne mozes, bez njih ne mozes. Koja je idealna kombinacija uz lava, a da nije skorpija. Mislim, kombinacija lav-skorpija je mac sa dve ostrice, moze da bude uzasna osoba, a moze da bude i zaista dobra. Ne bih da zalazim u to. Dalje, koja je jos dobra kombinacija, ne samo za sebe vec i za okolinu? Sta mislite? I zasto? Trenutno razmisljam o kombinaciji Lav-Rak, i jos nemam misljenje, ali prvo kako sam reagovala, to je ona zgrozena faca, mada jos nisam utrvrdila svoje misljenje u vezi ta dva. :think:
 
Poslednja izmena:

Ascendent u Strelcu naglašava duševnu širinu. Strelac ima tendenciju da ukloni Lava u onoj meri u kojoj Sunce okupira devetu kuću koja odgovara Strelcu. Ljudi ove kombinacije su manje egocentrični, manje zaokupljeni sobom. Ciljevi kojima teži ovakva ličnost proističu iz čisto praktičnih motiva, i postaju sve viši, zahvaljujući širokogrudoj i darežljivoj prirodi koja nikad ne zaboravlja interese drugih i ume da se orijentiše ka osvajanju duhovnih vrednosti.
Međutim, samoljublje Lava i ovde igra važnu ulogu, mada ne na preterano kategoričan nacin. Ono je ne sprečava da pokaže veliko razumevanje za bližnje.
Ključna reć je sloboda - sloboda misli, govora, akcije. Volite slobodu i nezavisnost i nikome necete dopustiti da Vam se meša u život ili u poslove. Bezbrižni ste, prijateljski nastrojeni i optimista, verovatno ste u ranoj mladosti bili prilično nemirni, mećutim, kako ste intuitivni i idealista, često Vas u kasnijim godinama zainteresuju kakvi duhovni horizonti i tada se skrasite.
Ascendent u Strelcu Vam daruje dobar, zdrav humor i nonšalantno ponašanje.
Verujete da treba da kažete ono što mislite.
itd...

Zasto od mene? Pa necu ja da ga kreiram.

Dobro, ne od tebe nego od lavljeg partnera.
 
Ascendent u Strelcu naglašava duševnu širinu. Strelac ima tendenciju da ukloni Lava u onoj meri u kojoj Sunce okupira devetu kuću koja odgovara Strelcu. Ljudi ove kombinacije su manje egocentrični, manje zaokupljeni sobom. Ciljevi kojima teži ovakva ličnost proističu iz čisto praktičnih motiva, i postaju sve viši, zahvaljujući širokogrudoj i darežljivoj prirodi koja nikad ne zaboravlja interese drugih i ume da se orijentiše ka osvajanju duhovnih vrednosti.
Međutim, samoljublje Lava i ovde igra važnu ulogu, mada ne na preterano kategoričan nacin. Ono je ne sprečava da pokaže veliko razumevanje za bližnje.
Ključna reć je sloboda - sloboda misli, govora, akcije. Volite slobodu i nezavisnost i nikome necete dopustiti da Vam se meša u život ili u poslove. Bezbrižni ste, prijateljski nastrojeni i optimista, verovatno ste u ranoj mladosti bili prilično nemirni, mećutim, kako ste intuitivni i idealista, često Vas u kasnijim godinama zainteresuju kakvi duhovni horizonti i tada se skrasite.
Ascendent u Strelcu Vam daruje dobar, zdrav humor i nonšalantno ponašanje.
Verujete da treba da kažete ono što mislite.
itd...

Hmmm..... blizu, blizu. Mozda da. Ali strelac koji voli slobodu i neverni lav? bio bi los u tom aspektu zivota.
 
Lav-skorpija, najbolja kombinacija.... sve puca od erotike :D

Ma ja,svi ste ovako na nevidjeno puni erotike,privlacni,dok vas covjek ne vidi u zivo i ne pobjegne,gdje ga noge nose :D

Jedno je imati zelju za sexom,a drugo je biti privlacan ;)

Lav Skorpija je u vizuelnom smislu jedna od ruznijih kombinacija,kao i svaki drugi znak kada se nadje u kombinaciji sa podznakom u Skorpiji.
 
Ma ja,svi ste ovako na nevidjeno puni erotike,privlacni,dok vas covjek ne vidi u zivo i ne pobjegne,gdje ga noge nose :D

Jedno je imati zelju za sexom,a drugo je biti privlacan ;)

Lav Skorpija je u vizuelnom smislu jedna od ruznijih kombinacija,kao i svaki drugi znak kada se nadje u kombinaciji sa podznakom u Skorpiji.

Tebe mora da je neka lav-skorpija nagazila, pa pricas ovako :D ne mozes ni na osnovu bilo kombinacije tek tako da kazes da li je neko lep ili ruzan, nego se gledaju aspekti .....ps:niko nije ostao imun na skorpionske oci :D
 
Tebe mora da je neka lav-skorpija nagazila, pa pricas ovako :D ne mozes ni na osnovu bilo kombinacije tek tako da kazes da li je neko lep ili ruzan, nego se gledaju aspekti .....ps:niko nije ostao imun na skorpionske oci :D

A jooj,odmah me neko nagazio :DNije Boga mi,nego realno Ac u Skorpiji daje cesto ruzne ljude,sa kukastim nosem,ispijenog lica,jaca vilica,ili jace jagodicne kosti,grubost naznacena.A ni LAv ne spada u ljepse horoskopske znakove ;)(do duse ljepsi su od Skorpija :D)
 

Back
Top