Quantcast

Idealan podznak sa lavom kao znakom (molim lavove su su od moje teme)

Reyna

Aktivan član
Poruka
1.094
Ajde dragi moji.. Svi koji niste lavovi i koji se iole razumete u astrologiju, znate kakvi su lavovi, neki ih vole, neki ih ne vole. Ja sam jedna od onih koja spada u onu drugu grupu: Lav- fuj! E sad, lavovi k'o lavovi, sa njima ne mozes, bez njih ne mozes. Koja je idealna kombinacija uz lava, a da nije skorpija. Mislim, kombinacija lav-skorpija je mac sa dve ostrice, moze da bude uzasna osoba, a moze da bude i zaista dobra. Ne bih da zalazim u to. Dalje, koja je jos dobra kombinacija, ne samo za sebe vec i za okolinu? Sta mislite? I zasto? Trenutno razmisljam o kombinaciji Lav-Rak, i jos nemam misljenje, ali prvo kako sam reagovala, to je ona zgrozena faca, mada jos nisam utrvrdila svoje misljenje u vezi ta dva. :think:

Poslednja izmena:

Новица

Poznat
Banovan
Poruka
8.594
Ascendent u Strelcu naglašava duševnu širinu. Strelac ima tendenciju da ukloni Lava u onoj meri u kojoj Sunce okupira devetu kuću koja odgovara Strelcu. Ljudi ove kombinacije su manje egocentrični, manje zaokupljeni sobom. Ciljevi kojima teži ovakva ličnost proističu iz čisto praktičnih motiva, i postaju sve viši, zahvaljujući širokogrudoj i darežljivoj prirodi koja nikad ne zaboravlja interese drugih i ume da se orijentiše ka osvajanju duhovnih vrednosti.
Međutim, samoljublje Lava i ovde igra važnu ulogu, mada ne na preterano kategoričan nacin. Ono je ne sprečava da pokaže veliko razumevanje za bližnje.
Ključna reć je sloboda - sloboda misli, govora, akcije. Volite slobodu i nezavisnost i nikome necete dopustiti da Vam se meša u život ili u poslove. Bezbrižni ste, prijateljski nastrojeni i optimista, verovatno ste u ranoj mladosti bili prilično nemirni, mećutim, kako ste intuitivni i idealista, često Vas u kasnijim godinama zainteresuju kakvi duhovni horizonti i tada se skrasite.
Ascendent u Strelcu Vam daruje dobar, zdrav humor i nonšalantno ponašanje.
Verujete da treba da kažete ono što mislite.
itd...

Zasto od mene? Pa necu ja da ga kreiram.
Dobro, ne od tebe nego od lavljeg partnera.

Reyna

Aktivan član
Poruka
1.094
Ascendent u Strelcu naglašava duševnu širinu. Strelac ima tendenciju da ukloni Lava u onoj meri u kojoj Sunce okupira devetu kuću koja odgovara Strelcu. Ljudi ove kombinacije su manje egocentrični, manje zaokupljeni sobom. Ciljevi kojima teži ovakva ličnost proističu iz čisto praktičnih motiva, i postaju sve viši, zahvaljujući širokogrudoj i darežljivoj prirodi koja nikad ne zaboravlja interese drugih i ume da se orijentiše ka osvajanju duhovnih vrednosti.
Međutim, samoljublje Lava i ovde igra važnu ulogu, mada ne na preterano kategoričan nacin. Ono je ne sprečava da pokaže veliko razumevanje za bližnje.
Ključna reć je sloboda - sloboda misli, govora, akcije. Volite slobodu i nezavisnost i nikome necete dopustiti da Vam se meša u život ili u poslove. Bezbrižni ste, prijateljski nastrojeni i optimista, verovatno ste u ranoj mladosti bili prilično nemirni, mećutim, kako ste intuitivni i idealista, često Vas u kasnijim godinama zainteresuju kakvi duhovni horizonti i tada se skrasite.
Ascendent u Strelcu Vam daruje dobar, zdrav humor i nonšalantno ponašanje.
Verujete da treba da kažete ono što mislite.
itd...
Hmmm..... blizu, blizu. Mozda da. Ali strelac koji voli slobodu i neverni lav? bio bi los u tom aspektu zivota.

denis33

Primećen član
Poruka
994
Lav-skorpija, najbolja kombinacija.... sve puca od erotike :D
Ma ja,svi ste ovako na nevidjeno puni erotike,privlacni,dok vas covjek ne vidi u zivo i ne pobjegne,gdje ga noge nose :D

Jedno je imati zelju za sexom,a drugo je biti privlacan ;)

Lav Skorpija je u vizuelnom smislu jedna od ruznijih kombinacija,kao i svaki drugi znak kada se nadje u kombinaciji sa podznakom u Skorpiji.

polarna noc

Početnik
Poruka
46
Ma ja,svi ste ovako na nevidjeno puni erotike,privlacni,dok vas covjek ne vidi u zivo i ne pobjegne,gdje ga noge nose :D

Jedno je imati zelju za sexom,a drugo je biti privlacan ;)

Lav Skorpija je u vizuelnom smislu jedna od ruznijih kombinacija,kao i svaki drugi znak kada se nadje u kombinaciji sa podznakom u Skorpiji.
Tebe mora da je neka lav-skorpija nagazila, pa pricas ovako :D ne mozes ni na osnovu bilo kombinacije tek tako da kazes da li je neko lep ili ruzan, nego se gledaju aspekti .....ps:niko nije ostao imun na skorpionske oci :D

denis33

Primećen član
Poruka
994
Tebe mora da je neka lav-skorpija nagazila, pa pricas ovako :D ne mozes ni na osnovu bilo kombinacije tek tako da kazes da li je neko lep ili ruzan, nego se gledaju aspekti .....ps:niko nije ostao imun na skorpionske oci :D
A jooj,odmah me neko nagazio :DNije Boga mi,nego realno Ac u Skorpiji daje cesto ruzne ljude,sa kukastim nosem,ispijenog lica,jaca vilica,ili jace jagodicne kosti,grubost naznacena.A ni LAv ne spada u ljepse horoskopske znakove ;)(do duse ljepsi su od Skorpija :D)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.