I

walex, pa ovako, ti ces inace imati lomova u braku, jel ti je u 7 kuci saturn , uran i neptun, a i 7 polje ti je u promenljivom znaku, od oktobra saturn ulazi u vagu, tebi je tu mesec, tako da ces verovatno jos neko vreme biti sama, mesec je inace u zenskom horoskopu vazniji od sunca tako da ces sigurno osetit saturnov prelazak preko meseca, mozda ces biti tuzna i potistena, ali generalno gledano trebala bi da se sad malo vise posvetis sebi, upravo zbog ovih tranzita...
 
Hvala ti na odgovoru..Znaci nije dobro:) Ja se nesto stalno tako posvecujem sebi pa mi se cini da sam ljubav bas stavila u drugi plan, odavno.. Sto se tice braka, mislim da mi je jednom neko napomenuo da je tu malo "zeznuto", da cu se kasnije udati, razocarati cak imati i dva braka:think:
 
Hvala ti na odgovoru..Znaci nije dobro:)

Ama, lepa moja, sve je to DOBRRRO!!!


Ja se nesto stalno tako posvecujem sebi pa mi se cini da sam ljubav bas stavila u drugi plan, odavno.. Sto se tice braka, mislim da mi je jednom neko napomenuo da je tu malo "zeznuto", da cu se kasnije udati, razocarati cak imati i dva braka:think:

Nema razloga da do udaje i preuzimanja obaveza ne uzivas...Moguce ja da ces postaviti neka drugacija pravila samoj sebi, imaces drugacija razmisljanja KAKO jedna veza treba da izgleda...
Pitanje je da li bi sada neka veza bila kvalitetna, jer bi, moguce, Saturn doneo osobu koja nije adekvatna, ili sa nekim problemom...
Imas lepog Jupitera...kazu da takva pozicija znaci da osoba ima "andjela na ramenu" kao neku zastitu...
 
Vidis Senka, bas sam razmisljala o tom Saturnu, tj, pretpostavljam da bi ta osoba takodje bila malo starija i ozbiljna, ne? Takodje bi, kao sto kazes, mogao i neki problem uz sve to da upakuje.. Videcemo;) Sto se tice Jupitera, negde sam vec cini mi se procitala za to:hvala::bye::heart:
 
Hello!:D People, mene drma trema, sutra imam ispit.. Sta mislite, kakvi su mi izgledi? Ucila sam, mukotrpno:dash::D Svaki savet je dobrodosao..
 
Hm,
budna izgleda samo ja?
Dogledam da ti je natalni Jupiter u trigonu, tj. lepom aspektu sa ovim tranzitnim u Vodoliji,
a Jupi ti je sada bas u 9. polju, polju studiranja :ok: a to je dobro!

Dodatno,
ako pomaze,
drzim ti fige....
...i navijam za tebe!!! :brus:
 
Zaboravila sam da kazem da je to bilo prakticno, jos uvek mi nisu stigli rezultati, i ja ih nestrpljivo cekam:) Pa bilo je teze nego sto sam ocekivala ali mislim da sam solidno uradila..trebalo bi da polozim:)Javljam:heart:
 

Back
Top